EVİNİZİ BOYAMAK İÇİN EN İYİ ZAMAN?

Evinizin dışını boyamak söz konusu olduğunda, hava durumu önemli bir rol oynar. Kimyasal bileşimi nedeniyle, boyanın düzgün bir şekilde kuruması için belirli koşullara ihtiyacı vardır. İdeal olarak, sıcak ve kuru günleri hedeflemek istersiniz. Yağmur yağıyorsa veya çok nemliyse, boyanız düzgün kurumayabilir veya kuruması çok daha uzun sürebilir.

EVİNİZİ TAZELEMEK VE BAHAR TEMİZLİĞİ

Sadece sezonla ilgili bazı şeyleri biraz değiştirmek istememize neden olan bir şey var. Genellikle bu, evinizin içinde bahar temizliği şeklini alır. Ancak, evinizin dışı da biraz dikkat gerektiriyor! Momentumu devam ettirin ve evinizin dışına bir göz atın. Çok fazla kir varsa, yumuşak yıkama veya basınçlı yıkama ile iyice temizlemenin zamanı gelmiş olabilir.

Başlamadan önce, zamanla oluşabilecek ufalanma, soyulma veya diğer hasarları not edin. Bu belirtilerden herhangi birini fark ederseniz, muhtemelen evinizi yeniden boyamanın zamanı gelmiştir. Durum buysa, işi sizin yerinize halletmek için profesyonel ressamları işe almak iyi bir fikirdir. İşi uzman ressamlara bıraktığınızda ( Boyacı ekibi gibi) işi çok daha hızlı halledebilirler ve hatta hazırlık işlerini bile hallederler. Bu büyük bir zaman tasarrufu!

SERT HAVA KOŞULLARINDAN KAYNAKLANAN DIŞ HASAR

Yaşadığınız yere bağlı olarak, eviniz kış aylarını oldukça sert kış havalarına karşı ayakta geçirmiş olabilir. Daha ılıman bir iklimde yaşıyor olsanız bile, evinizin değişen hava nedeniyle aşınma ve yıpranma belirtileri göstermesi oldukça olasıdır. Kir, yosun, tuz ve kum kalıntıları, rüzgar, yağmur ve kar gibi her türlü şey evinizin yüzeyini aşındırabilir. Sıcaklık dalgalanmaları da bir rol oynayabilir.

Evinizin dışına daha yakından bakmak ve baharın başlangıcında herhangi bir hasar belirtisi olup olmadığını izlemek her zaman iyi bir fikirdir. Evinizin dış cephesi için kapsamlı bir boya işinin tam zamanı olmasa bile, evinizi iyi durumda tutmak için yapılması gereken bazı rötuşlar var.

EVİNİZİ YAZA HAZIRLAYIN

Havalar ısınmaya başladıkça ve günler biraz uzadıkça, doğal olarak dışarıda daha fazla zaman geçireceksiniz. Doğal olarak, dış mekanınızın tıpkı içerisi gibi sıcak ve misafirperver hissetmesini istersiniz. Bahar, bahçenizi güzelleştirmek ve eğlenceye hazırlamak için mükemmel bir zamandır.

Güverteniz biraz donuk görünüyorsa, bazı şeyleri tazelemek için boyamak veya lekelemek için iyi bir zaman. Ayrıca çitinizi, kafes işinizi veya bahçenizdeki bazı güncellemelere ihtiyaç duyabilecek diğer özellikleri yeniden boyamak isteyebilirsiniz.

REZERVASYON YAPTIRMADAN ÖNCE PROFESYONEL BOYACILAR EDİNİN

Yakında evinizi boyamak isteyeceğinizi biliyorsanız, harekete geçmenin tam zamanı bahar! Birçok insan dış mekanda boyama yapmak için yaz aylarını bekler, bu da yılın bu döneminde profesyonel ressamlara yer ayırtmanın zor olabileceği anlamına gelir. Oyunun önüne geçin ve evinizin yaz için muhteşem görünmesini sağlamak ve son dakika boyama telaşından kaçınmak için bahar aylarında resminizi yaptırın!

Bu baharda evinizi yeni bir boya işiyle dönüştürmek istiyorsanız, Boyacı Ustası Hizmeti yardım etmeye hazır! Renk seçiminden hazırlık çalışmalarına kadar her adımda sizinle birlikte çalışacağız ve sonuçtan memnun kalmanızı sağlayacağız. başlamaya hazır mısın?

Ücretsiz, bağlayıcılığı olmayan danışma randevunuzu bugün alın ve evinize bahar için yeni bir görünüm kazandırın!  İklimde oldukça ılımlı olma eğilimindedir ve bu da evinizin dışını boyamak için ideal bir zaman olur. Hava çok sıcak değil, çok soğuk değil ve yılın bu zamanında güneşli ve kuru günler bulma olasılığınız daha yüksek.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası