Etiket: duvar

duvarlara yaz geldi

Duvarlara Yaz Geldi.Duvarlara Yaz Geldi.

Yaz hemen köşede. Bu, güzel hava, okul tatilleri ve ailece telaş anlamına gelir.

Ev tadilatlarını son dakikaya bırakmayın. Önceden plan yapın ve evinizi İstanbul’un en iyi boyacı ustaları yardımıyla yaz aylarına hazırlayın .

Bu şekilde dinlenebilir, rahatlayabilir ve arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirebilirsiniz.

Misafir Odasını Yenileyin

Kayınvalideler, eski arkadaşlar veya uzun süredir kayıp kuzenler olsun, çoğumuzun yaz tatillerinde bir noktada kalmaya gelen konukları var.

Misafir odanızı temiz ve hazır hale getirmeniz gerekecek. Misafirleriniz gelmeden bir gün öncesine kadar bu işi bırakmayın. Bunun yerine, ek stresten kaçının ve şimdi başlayın.

İç mekanınızı misafirler için hazırlamak için birkaç ipucu:

 • Ait olmayan her şeyi temizleyin. Misafir odası, yıl boyunca biraz depolama alanı haline gelebilir. Eşyaları uygun yerlerine geri koyun ve istenmeyen eşyaları hayır kurumlarına bağışlayın.
 • Satın almanız gereken ekstraların bir listesini yapın. Başucu masaları, lambalar, yastıklar, çarşaflar ve havlular gibi şeyleri düşünün.
 • Boyanın durumunu kontrol edin. Çatlak, soyulma veya lekeli boya göze batan olabilir. Konuk odanızı yeniden boyamak istediyseniz, bunu ziyaretçileriniz gelmeden çok önce yapın. Odayı havalandırmak için zamana ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Dış Cephe Boyama Projenizi Tamamlayın

Evinizin dışını yeniden boyamak, özellikle kendiniz yapmayı planlıyorsanız, büyük bir iştir. Sıcak aylara yaklaştığımız için sorun olmaması gereken birkaç haftalık güzel havayı bir kenara bırakmak isteyeceksiniz.

Ayrıca bir dış cephe boya projesinin ne kadar yıkıcı olacağını ve alet ve ekipman için ne kadar harcamanız gerekeceğini de düşünmelisiniz. Bunlar, özellikle Sonbahar’a kadar ciddi endişelerdir – hepimiz, arkadaşlarımız ve ailemizle mümkün olan en fazla zamanı (ve parayı) bize vermek için şimdi çok fazla iş yapmak istiyoruz.

İşleri kendiniz için kolaylaştırın ve En yakın boyacı ustasını işe alın. Hızlı ve doğru bir fiyat teklifi için hemen  ile iletişime geçin. Evinizi minimum rahatsızlıkla yenilemek için hızlı ve eksiksiz çalışıyoruz. Yeniden boyamanın yaratabileceği farka inanamayacaksınız.

Islak Zeminleri Ladin ile Kaplayalım

O yaz barbeküleri için zamanında bahçenizi süsleyin. Bunu yapmanın iki yolu vardır:

 1. Ahşap alanlara güzel, doğal tonlu bir leke uygulayabiliriz.
 2. Ahşap alanları boyayın. Veya evinizin renk şemasına uyacak şekilde boyayabiliriz. Boyanın ahşap tarafından emilmemesini sağlamak için özel bir işlem kullanıyoruz.

Duvarlara Yaz Geldi! Duvarlarınızı Yaza Hazırlayın

Ev tadilatınızı son dakikaya bırakmayın. Şimdi başlayın ve evinizin sonbahar için muhteşem olmasını sağlayın ve tüm yaz boyunca güzel bir iç ve dış mekanın tadını çıkarın. Bugün iletişime geçin. İletişim  sayfasındaki formu doldurun, size hemen geri dönelim.

Rate this post

Duvar Tamir UstasıDuvar Tamir Ustası

DUVARDAKİ DELİKLERİN KÖTÜLEŞMESİNE İZİN VERMEYİN: UZMAN DUVAR ONARIM HİZMETLERİ

Duvardaki delik o kadar büyük oluyor ki, pratik olarak içinden geçebiliyor musunuz? Bu asla iyi bir işaret değil. Duvarınızdaki küçük ezikler, kraterler ve derin çatlaklar gibi servis kusurları, tamir edilmezse önemli sorunlara yol açabilir. Su kaçakları ve enerji kaybı ortaya çıkabilecek sorunlardan sadece birkaçıdır. 

Düzeltme işleri yalnızca gelecekteki komplikasyonları beraberinde getirecektir. Duvarınızı iyi restore etmek için uzman duvar onarım hizmetleri alın. Deneyimli duvar ustası, evinizdeki veya ticari mülkünüzdeki en derin yüzey kusurlarını bile onarma becerisine sahiptir. 

Duvardaki delikler veya çatlaklar zamanla kötüleşir, evin diğer bölgelerine yayılır ve alçıpan veya evin temelini zayıflatır. Son teknoloji ürünü endüstriyel dayanıklı malzemelerimiz, yüklenicileri bu ürünleri kusurları ortadan kaldırmak için özel olarak üretmiştir.

ÇATLAKLARA VEYA DELİKLERE ŞUNLAR NEDEN OLABİLİR:
 • Nem
 • Vakıf yerleşmesi
 • Düzenli aşınma ve yıpranma
 • Zararlılardan zarar
 • Çocuklardan zarar
 • Ve dahası

Duvarınızda herhangi bir hasar görürseniz, bunu ele almak önemlidir. Aslında, bazı çatlaklar derin yapısal sorunların bir işareti olabilir. Uzmanlarımız sadece duvar onarım hizmetleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hasarın nedenini belirlemek için de duvarı denetler.

Bizi işi aldığınızda, duvar ustalarımızın ve duvar malzemelerinin zamanında geleceğinden, hasarı değerlendireceğinden ve sürecek endüstriyel 1.sınıf malzemeler kullanacağından % 100 emin olabilirsiniz. Ayrıca, gizli kusurlar için evi inceleme gibi ekstra katma değerli hizmetler de sunuyoruz.

Rate this post

Saten boya nasıl yapılır? DUVAR BOYAMA Teknikleri, Rulo ile tavan boyası nasıl Yapılır?Boya Nasıl yapılır? Plastik, Saten, Yağlı boya detay

Evi neden boya yapmalıyız?Evi neden boya yapmalıyız?

Evinizi veya ofisinizi neden yeniden boyatmayı düşünmelisiniz?

 Bunun birçok nedeni var.

* Yenileme ve renk ekleme emlak değerini artırabilir ve yeniden satış için yardımcı olabilir.

* Boyama, sağlıklı iç mekan hava kalitesini artırmaya yardımcı olacaktır. Düşük ve sıfır solvent içeren VOC boya kullanmak koku ve dumanı azaltabilir.

* Boyama, kaldırılması zor olan kanıtlanmış kalıcı izleri gizleyecektir.

* Boyama iç yüzeyleri koruyacaktır. Kaplamalar, yüksek kullanım alanlarının normal aşınma ve yıpranma altında tutulmasına yardımcı olacak ve ayrıca su hasarına karşı bir miktar koruma sağlayacaktır.

* Daha yüksek parlaklıktaki boyalar duvarlarınıza temiz tutulması daha kolay bir yüzey sağlar.

  * Boyacı Ustası, evinize makyaj yapmanın en uygun maliyetli yollarından biridir. Farklı renk seçenekleri bir odanın daha büyük, rahat, sakinleştirici veya canlı hissetmesini sağlayabilir.

 * İç boya, kapılar, dolaplar ve garaj zeminlerini içerir. Bu alanlara yeni bir renk eklemek, onları değiştirmekten çok daha uygun maliyetlidir. Boyama veya boyama trimi temizlik maddelerine, yoğun trafiğe, çocuklara ve evcil hayvanlara karşı dayanıklılık katacaktır.

Rate this post