Duvarlara Yaz Geldi.

Yaz hemen köşede. Bu, güzel hava, okul tatilleri ve ailece telaş anlamına gelir.

Ev tadilatlarını son dakikaya bırakmayın. Önceden plan yapın ve evinizi İstanbul’un en iyi boyacı ustaları yardımıyla yaz aylarına hazırlayın .

Bu şekilde dinlenebilir, rahatlayabilir ve arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirebilirsiniz.

Misafir Odasını Yenileyin

Kayınvalideler, eski arkadaşlar veya uzun süredir kayıp kuzenler olsun, çoğumuzun yaz tatillerinde bir noktada kalmaya gelen konukları var.

Misafir odanızı temiz ve hazır hale getirmeniz gerekecek. Misafirleriniz gelmeden bir gün öncesine kadar bu işi bırakmayın. Bunun yerine, ek stresten kaçının ve şimdi başlayın.

İç mekanınızı misafirler için hazırlamak için birkaç ipucu:

  • Ait olmayan her şeyi temizleyin. Misafir odası, yıl boyunca biraz depolama alanı haline gelebilir. Eşyaları uygun yerlerine geri koyun ve istenmeyen eşyaları hayır kurumlarına bağışlayın.
  • Satın almanız gereken ekstraların bir listesini yapın. Başucu masaları, lambalar, yastıklar, çarşaflar ve havlular gibi şeyleri düşünün.
  • Boyanın durumunu kontrol edin. Çatlak, soyulma veya lekeli boya göze batan olabilir. Konuk odanızı yeniden boyamak istediyseniz, bunu ziyaretçileriniz gelmeden çok önce yapın. Odayı havalandırmak için zamana ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Dış Cephe Boyama Projenizi Tamamlayın

Evinizin dışını yeniden boyamak, özellikle kendiniz yapmayı planlıyorsanız, büyük bir iştir. Sıcak aylara yaklaştığımız için sorun olmaması gereken birkaç haftalık güzel havayı bir kenara bırakmak isteyeceksiniz.

Ayrıca bir dış cephe boya projesinin ne kadar yıkıcı olacağını ve alet ve ekipman için ne kadar harcamanız gerekeceğini de düşünmelisiniz. Bunlar, özellikle Sonbahar’a kadar ciddi endişelerdir – hepimiz, arkadaşlarımız ve ailemizle mümkün olan en fazla zamanı (ve parayı) bize vermek için şimdi çok fazla iş yapmak istiyoruz.

İşleri kendiniz için kolaylaştırın ve En yakın boyacı ustasını işe alın. Hızlı ve doğru bir fiyat teklifi için hemen  ile iletişime geçin. Evinizi minimum rahatsızlıkla yenilemek için hızlı ve eksiksiz çalışıyoruz. Yeniden boyamanın yaratabileceği farka inanamayacaksınız.

Islak Zeminleri Ladin ile Kaplayalım

O yaz barbeküleri için zamanında bahçenizi süsleyin. Bunu yapmanın iki yolu vardır:

  1. Ahşap alanlara güzel, doğal tonlu bir leke uygulayabiliriz.
  2. Ahşap alanları boyayın. Veya evinizin renk şemasına uyacak şekilde boyayabiliriz. Boyanın ahşap tarafından emilmemesini sağlamak için özel bir işlem kullanıyoruz.

Duvarlara Yaz Geldi! Duvarlarınızı Yaza Hazırlayın

Ev tadilatınızı son dakikaya bırakmayın. Şimdi başlayın ve evinizin sonbahar için muhteşem olmasını sağlayın ve tüm yaz boyunca güzel bir iç ve dış mekanın tadını çıkarın. Bugün iletişime geçin. İletişim  sayfasındaki formu doldurun, size hemen geri dönelim.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası