Endüstriyel ve Dekoratif Boyama Hizmetleri

Tesisinizin görünümünü iyileştirme

Hızlı  bir yeniden dekorasyona ihtiyacınız olsun, görevi üstlenmek için tam donanımlıyız! 

Spesifikasyonlarınıza göre çalışacağız veya gerektiğinde memnuniyetle uzman tavsiyesi sağlayacağız. Metal duvar kaplaması ve duvarcılıktan panjurlara, pencerelere ve kapılara kadar kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Çeyrek asır boyunca İstanbul’da çok çeşitli işletmeler ve organizasyonlar için hizmet vererek çalıştık. Proje yöneticilerimizin ve boyama teknisyenlerimizin projenizi gerçekleştirmek için gereken uzmanlığa sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Yükleme bölme kapıları, güvenlik kepenkleri, yangın kapıları ve giriş perdelerinin dekorasyonu – bakım veya yeniden markalama amacıyla üstlenilen – herhangi bir binanın görünümünü büyük ölçüde iyileştirecektir.

Endüstriyel Duvar Boyama Hizmeti Uzmanı. İyi Boyacılar , Müteahhitler , Tasarımcıları, Dekoratörleri, Endüstriyel Duvar Mimar Hizmeti.

İç Cephe Boyama ve Dekorasyon

Bina içleri günlük olarak aşınma ve yıpranmadan muzdariptir. Tam depo, perakende ve ofis dekorasyon hizmetleri sunuyoruz. Bunlara zeminlerin, çatı boşluklarının, duvarların, kapıların, çerçevelerin ve süpürgeliklerin hazırlanması ve boyanması dahildir ve bunlarla sınırlı değildir. Kibar, profesyonel ve günlük işlerinizde minimum kesinti ile çalışan kapsamlı bir boyama teknisyeni ekibimiz var.

Deneyimli proje yöneticilerimiz, sürecin her adımında size rehberlik edecektir. İşin zamanında ve beklentiler doğrultusunda teslim edilmesini sağlıyoruz. Biz vicdanlı bir şirketiz, yalnızca en yüksek kalite ve sağlık ve güvenlik standartları bunu yapacaktır.

Dış Cephe Boyama ve Dekorasyon

Her türlü bina için İstanbul genelinde ticari boyama hizmeti veriyoruz. Çelik kaplaması, betonu veya herhangi bir kaplama malzemesi olsun, bu iş için donanımlı bir ekibimiz var. Dekorasyondan önce aşınmış veya hasar görmüş bileşenlerin onarımları da yapılmaktadır. Binanızın dış cephesi sizi dış dünyaya yansıtır, güzel görünmesi önemlidir. Binanız şu anda ne kadar perişan olursa olsun, temiz, modern ve davetkar görünmesini sağlayacağız.

Son teknoloji sistemlerimiz 10 ila 15 yıl arasında üretici garantisi taşır

Planlı bakım

Tanklar, boru hatları, yapısal çelik işleri ve makineler dahil olmak üzere genel tesis alanlarının hazırlanmasını ve boyanmasını üstlendiğimiz iki yerel kimya fabrikasında dönem bakım boya müteahhitleriyiz. Uzmanlığımız boya ürünlerine, koruyucu kaplamalara ve onarım çalışmalarına kadar uzanır. Son derece yetenekli, eğitimli ve yetkin teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz her zaman kalite sunar.

Her durumda, çalışmalarımız, en yüksek sağlık ve güvenlik standartlarını koruyarak önce müşteri ilkesini göz önüne alarak kesintiye uğramadan gerçekleştirilecektir.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası