En İyi Zemin Boyası: Sadece 1 Kat!

Şanslısınız. Zemin boyası uygulamak, biz boyacıların yaptığı en kolay şeydir. En iyi zemin boyasını kullandığınızda çoğu durumda sadece bir kata ihtiyacınız olacaktır.

Sadece yüksek kaliteli zemin boyası kullanıyoruz. Ve zeminleri boyamak kolaydır. Bize teşekkür etmeyin, yerçekimine teşekkür edin.

Boyalı ahşap zeminler çekici ve çok yönlüdür. Boya ile dekorunuza uygun bir renk seçebilir ve tasarım öğelerini ve hatta suni kilimleri yüzeye dahil edebilirsiniz.

Daha sonra canınız sıkıldığında tekrar boyayabilirsiniz. Trafiğin yoğun olduğu alanlarda, yüzey hazırlığına ve son cilaya özellikle dikkat etmelisiniz.

İşletmenizin yoğun trafik alanları varsa veya makine veya araba gibi ağır ekipmanla düzenli olarak ilgileniyorsa, ticari döşemeniz büyük bir endişe kaynağıdır.

Bu tür kötüye kullanımı kaldırabilecek dayanıklı bir yüzeye sahip olmak çok önemlidir. İşte ticari müşteriler için mevcut en dayanıklı döşeme çözümleri öneriyoruz.

Zemin Döşeme Sorunları

Günlük yaya trafiği çoğu döşemenin özünü tüketir, bu nedenle “aşınma kalıpları” görülebilir. Çoğu döşeme, sürekli tekrarlanan trafiği kaldıramaz. Koruyucu kaplamasını ve yüzeyini çatlar, kırılır, gevşetir.

Bozulmaya devam ettikçe, daha da sağlıksız hale gelir. Çatlaklar ve boşluklar birikmiş kir, pislik ve bakteri ile dolar. Artık alt döşemeniz bakteri ve böcek istilasından kaynaklanan bozulmaya karşı savunmasızdır.

Sızan sıvıyı boşver. Karmaşayı ve maliyeti şimdiden hayal edebilirsiniz!

Maliyetten bahsetmişken, hasarlı bir zemine sahip olmanın sorumluluğunu düşünün.

İhtiyacınız olan tek şey, sağlık departmanının boynunuza nefes almasıdır – genellikle her zaman en uygun olmayan zamanı seçerler. Şimdi yoğun sezonunuzun ortasında bir zemini değiştirmek zorunda kaldınız.

Zemin Çözümleri

Malzeme ile uygulandığı yüzey arasında fiziksel bir bağ oluşturan ve bunları birlikte vulkanize eden, monolitik, özel formüllü, mala ile sıvanmış bir sistemdir.

Yapılan bileşik birbirine o kadar sıkı bir şekilde bağlıdır ki, aşındırıcı malzemeler bozulma sürecini başlatmak için nüfuz edemez. Zemine yapıştırılmaz, yapıştırıcıdır.

Gerilme koşulları altında beton, bağlanmadan önce kırılacaktır. Neme karşı dayanıklıdır.

Su penetrasyonu için eklem veya dikiş yoktur. Tabanımızla birlikte kullanıldığında, bu aynı zamanda su geçirmez bir bağ oluşturduğu için duvarların içini de korur Dayanıklılık ve aşınma direnci yoğun betonunkinden çok daha üstün olduğundan, Orijinal güzelliğini yıllar boyunca koruyacaktır.

Sert VE Güzel!

Temizlemesi, bakımı ve kurulumu kolaydır ve güzelliği sadece cilt derinliğinde değildir.

Bu kadar sert bir adam olduğumuz için zeminlerimizin sadece sıkıcı, donuk renklerde olabileceğini düşünebilirsiniz.

Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı! Dekorunuzu tamamlayacak ve pırıl pırıl temiz bir ortam yaratacak çok çeşitli parlak ve çekici renklerimize göz atın.

En İyi Zemin Boyası aşağıdaki özellikleri taşımalıdır.

SAĞLIKLI

 • Anti-mikrobiyal
 • Temizlemesi kolay
 • Çevre dostu
 • Böcek Koruması
 • Su ve Nem Koruması
 • Kokusuz
 • sorunsuz
 • Kaymaz

DAYANIKLI

 • Birçok Yüzeye Yapışır
 • Kimyasal Dirençli
 • Aşırı Sıcaklıklar
 • Yoğun Yaya Trafiği
 • Uzun ömürlü
 • 20 Yıl Sınırlı Garanti

ÇEKİCİ

 • Kat Galerisi
 • Renk Seçimi
 • Tasarımlar ve Logolar

Beton Zeminim için En İyi Boya Türü Nedir?

Şirketinizin deposunda, üretim tesisinde veya perakende satış yerinde beton zemini boyamak mı istiyorsunuz?

Bir zemin kaplama sistemi ile verimliliği ve organizasyonu iyileştirmeyi düşünüyor olun, marka öğelerini öne çıkarmak veya geniş renk alanları istiyorsanız, seçtiğiniz boya veya kaplama türü başarı ile hayal kırıklığı arasındaki farkı yaratabilir.

Ticari olarak temin edilebilen boyalar

En basit görünen çözüm, özellikle küçük bir şeritleme işi yapmak istiyorsanız, bir ev geliştirme mağazasından zemin boyası satın almaktır.

Bununla birlikte, bu tür bir boya, ticari ve endüstriyel zeminlerin maruz kaldığı yaya ve mekanik trafiğin üstesinden gelemez!

Sadece birkaç ay içinde yeniden boyamak zorunda kalacaksınız, bu da uzun vadede size çok daha pahalıya mal olacak.

Lateks veya su bazlı boyalardan kaçınmanızı öneririz, çünkü bu tür boyalar çok daha az dayanıklılığa sahiptir ve kimyasallara, neme, yaya trafiğine vb. karşı dayanıklı olmayacaktır.

Tipik olarak zeminler için epoksi bazlı bir boya (aşağıya bakınız) veya poliüretan bazlı bir boya önerilir.

Ayrıca, kendin yap boya işlerinin özel evler için iyi olsa da, bir depoda veya fabrikada çok profesyonelce görünmeyebileceğini unutmayın.

Bu nedenle, deneyimli bir ressam değilseniz, bir profesyonel kiralayarak kendinizi birçok sorundan (ve olası utançlardan) kurtarırsınız.

Endüstriyel dayanıklı boya

Diğer bir seçenek ise, endüstriyel zemin kaplamaları için özel olarak tasarlanmış daha dayanıklı bir boya türü sunabilen bir endüstriyel boya müteahhitiyle çalışmaktır.

Bu boya, korozyon direnci veya ek dayanıklılık gibi özel özellikler içerebilir.

Zeminin geniş bir alanını boyamayı planlıyorsanız, herhangi bir küçük amatör hata (boyayı yanlış sıcaklıkta kurumaya bırakmak gibi) nihai sonucu ve sonucu bozabileceğinden, kesinlikle profesyonel bir müteahhit almak isteyeceksiniz boşa harcanan zaman ve para içinde.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası