Çelik Kapı Boyama

Çelik ve Metal kapılar, diğer kapı türleriyle karşılaştırıldığında, kendilerine özgü zorluklarla geldikleri için tamamen farklı bir yaklaşım gerektirir. İster metal kapınızı ilk kez boyamak için Çelik Kapı Boyama şirketimizi işe alıyor olun, ister eski bir paslı kapının restorasyonuna ihtiyaç duyuyor olun, Çelik Metal Kapı Boyama Şirketimiz , kapınıza yeni bir hayat getirmek için gerekli beceri, bilgi ve deneyime sahiptir.

Çelik Metal Kapı Boyama Firmamız hem ticari hem de konut amaçlı tüm metal kapıları boyayacaktır. Kapınızın boyutu veya şekli, eski veya yeni ya da ne tür metalden yapılmış olursa olsun, onu yepyeni görünümünü geri kazandıracak yeni bir kat boya sağlayabiliriz.

Tüm Dış Kapılar
Giriş Kapıları
İç Kapılar
Garaj Kapıları
Depo Bina Kapıları
Fiberglas Kapılar
Çelik  Metal Kapı Boyama Müteahhitliği

İstanbul Çelik Metal Kapı Boyama Şirketimiz Halihazırda boyanmış eski metal kapıları restore etme tekniği, çoğu yüzey için genellikle aynıdır. Eski boyayı çıkarma ve kapınızı yeni bir kat için hazırlama adım adım bir işlemdir. Önceden boyanmış kapılar genellikle yeniden boyanırken bir yapışma sorunu yarattığından, Çelik Kapı Boya Şirketimiz ne tür astar ve boya uygulayacağını bilir ve her katın döşenmesi için doğru araçları kullanır.

Paslı Kapılar

Dış ortam nemi, oksijen ve karbondioksit kombinasyonu, dış metal kapıya zarar vererek hoş olmayan paslı yamalar oluşmasına neden olabilir. Bazen pas, metali tamamen yer ve kapıda delikler bırakır. Metal kapınızı önce paslı bölgeleri söküp tamir ederek eski haline getirebilirsiniz. Yeni bir kat boya uygulamak, kaldırım çekiciliğinizi arttırırken kapınızın korunmasına ve ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır.

Yeni Çelik Kapı Boyama

Yakın zamanda yeni bir kapı satın aldıysanız ve kurulumdan önce yeni bir kaplamaya ihtiyacınız varsa, kapınıza hızlı bir şekilde yeni boya uygulayabiliriz. Renginizi seçin ve gerisini bize bırakın. Çoğu yeni kapı, nakliye koruması için fabrikadan önceden astarlanmış olarak gelse de, boya katından önce kaliteli bir astar tabakası öneriyoruz. Bu, kapının genel yüzeyini koruyacak, paslanmaya karşı dayanıklı tutacak ve yeni boyanın yapışkanlığını güçlendirecektir. Yeni kapınız kısa sürede kuruluma hazır olacak!

Garaj Kapısı Boyama

Garaj kapıları, sonunda paslanmaya neden olacak sert elementlere maruz kalır. Paslı bir garaj kapısı, garajınızın ve nihayetinde tüm evinizin görünümünü bozabilecek göze çarpan bir kusurdur. İstanbul Metal Kapı Boyama firmamız , ön plana çıkmasına yardımcı olacak ve evinize kaldırım çekiciliği kazandıracak bir hazırlık ve boya işi ile kapınıza bir görünüm kazandırabilir.

Boya paslı metale yapışmayacağından ve sonuçta zaman kaybı olmayacağından, pası kaldıracağız, garaj kapısını temizleyeceğiz ve kapınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için pas önleyici bir astar uygulayacağız. Metal Kapı Boyama Şirketimiz sonunda , başarılı bir boya işi sağlamak için yüksek kaliteli pas önleyici boya uygulayacaktır.

Çelik Dış Kapı Boyama Maliyetleri

Çelik kapılar, uzun ömürlerini korumak ve daha yeni, daha uzun görünmelerini sağlamak için boyanabilir. Bu süreç oldukça basittir ve minimum maliyet içerir, ancak yine de proje bütçenizi oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken faktörler vardır. Kapının boyutunu ve tipini, ihtiyacınız olan boya ve malzemeleri ve işi yapması için bir boyacıya para ödeyip ödemeyeceğinizi düşünmeniz gerekecektir.

Kapılar, boyaması oldukça kolay olmasına rağmen benzersizdir. Detaylara daha fazla dikkat gerektirirler, bu nedenle işçilik için basit bir duvar boyama işine göre biraz daha pahalıya mal olabilir. Boya tahminleri ayrıca kazıma ve zımparalama gibi işçilik giderlerini ve temizleme maliyetlerini de yansıtmalıdır.

Çelik kapı boyama : Orta sınıf boya ve malzemeler ve hazırlık, ekipman ve temizlik dahil ortalama işçilik maliyetleri.

Kalem Birim maliyet Miktar Hat Maliyeti
Dış cephe su bazlı emaye boya/astar Kapı başına 110 TL
Sarf malzemeleri ve malzemeler Kapı başına 150 TL
Malzeme maliyeti Kapı başına 280 TL
İşgücü maliyeti saatte 75 TL
Toplam tutar Kapı başına 1500 TL – 1750 TL

Diğer hususlar ve maliyetler
Boyacılar tipik olarak dış kapılar için bir boya ve astar ürünü bir arada kullanılmasını önerir. Sadece daha eşit bir uygulama sunmakla kalmaz, aynı zamanda daha az katta koruma sağlar.

Hava koşullarına dayanıklı özelliklere veya yüksek parlaklığa sahip birinci sınıf bir boya seçerseniz, boya maliyetinizi iki katına çıkarabilir. Tabii ki, böyle bir işte, bu gerçekten çok az bir masraf.

Dış kapılarda sadece dış mekan onaylı boyalar kullandığınızdan emin olun. Daha ucuz boya ürünleri alabilirsiniz, ancak bunlar çatlayacak, soyulacak ve kaliteli bir dış cephe boyasından çok daha erken boyanmaları gerekecek.
Boyamak için yeni bir kapı alıyorsanız, bu maliyetin bütçenize dahil edilmesi gerekecektir. Hatta bir çok ressam ek bir ücret karşılığında boyadan sonra kapıyı bile monte edebilir.

Kapı tasarımınız karmaşık veya çok sayıda pencere içeriyorsa, daha fazla zaman alacak ve işçilik için ödediğiniz fiyatı artıracaktır.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası