Bir Kat Boya Yetmez!

Bazı boya üreticileri, tek kat boya ile duvarınızı tam kapama ve canlı renklerle boyayabileceğinizi iddia ediyor. Kendi boyanızı yapıyorsanız, bu güvenilir bir ifade gibi görünebilir.

Duvarlarınızı astarlamamaya veya ikinci bir kat eklemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Ancak profesyonel boya şirketleri için bu yeterince iyi ve doğru değil.

 

Boyacı Ustası Hizmetinde, diğer profesyonel boyama şirketleri gibi, katmanları küçümsemiyoruz. Her boya işi bir kat astar ve ardından seçtiğiniz boya renginden iki kat alır.

Bu, boyanın duvara doğru ve sağlam bir şekilde yapışmasını ve yeni boyanıza göre ne kadar koyu olursa olsun eski boya renginin tamamen kaplanmasını sağlar.

İkinci kat boya ayrıca ekstra dayanıklılık, canlılık ve renk zenginliği sağlar ve duvarlarınız için UV hasarına veya meydana gelebilecek diğer olası aşınma ve yıpranmalara karşı koruma sağlar.

Bu ekstra adımlar, işi yapabileceğimiz hız ve hassasiyetin yanı sıra profesyonel bir boyama şirketini işe almayı değerli kılan şeydir.

Boyama ihtiyaçlarınız için Boyacı Ustası Hizmetini işe almak, kendi başınıza elde edebileceğinizden daha güvenli, daha hızlı ve daha yüksek kalitede olacaktır.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası