2021 Trend Banyo Tasarımları

Banyo, bir evdeki en önemli odalardan biridir ve bu nedenle dikkat edilmesi gerekir. Bunlar, 2021 için en önemli banyo tasarım trendleri:

  1. Canlı Boya Renkleri
  2. Doğal Dokular
  3. Akıllı Banyo Armatürleri
  4. Aydınlatma Sanatı
  5. Renkli Su Klozetleri (akan tuvaletler)
  6. Banyodaki Bitkiler
1 Canlı Boya Renkleri

İnsanlar bu yıl canlı renklere gidiyor neşeli Aydınlatıcı Sarı gibi bir şeye . Kendinizi sarı ile sınırlamayın, bu yüzden diğer sıcak renklere bakın.

1 Canlı Boya Renkleri

Daha açık yapmak istiyorsanız, boya renginin tonunu ayarlayın. Boya mağazasına gittiğinizde boya örneklerine bakın .

Birçok farklı boya ürünü vardır. Banyolar için, mikroplara karşı ek koruma seviyesinin istendiği nemli ve nemli alanlar için mükemmel olan  Sağlıklı Ev’i öneriyoruz. Uygulaması kolaydır, kokusuzdur, çabuk kurur, antibakteriyeldir, Çevre dostudur ve düzenli temizlik ve hafif ovalamaya dayanacak şekilde formüle edilmiştir!

2 Doğal Dokular

Boyama, bir banyoyu yenilemek için yapabileceğiniz en basit şeydir. Banyo armatürlerini yeniden yerleştirmek veya değiştirmek gibi diğer her şey, zamana, malzemelere ve profesyonellere yatırım yapmayı gerektirir.

Banyo, bir ev seçerken önceliklerden biridir. Her şeyden önce, süper temiz olması gerekiyor. Küf, küf veya rutubet kokusu yok. Havalandırması iyi olmalıdır. Çalışan banyo armatürleri ile işlevsel olmalıdır.

Ödeyebilirseniz mermer güzel olurdu. Ancak değilse, günümüzde daha makul fiyatlı ve aynı zamanda yüzeylerinizi su geçirmez hale getirmek için mükemmel bir iş çıkaran pek çok iyi görünümlü karo malzemesi bulunmaktadır.

İnce renkler ve fiziksel olarak daha az dokulu karoları seçin. Fiziksel doku yerine görsel dokuya sahip olan pürüzsüz ve düz yüzeylerin temizlenmesi daha kolaydır. Ayrıca, nötr renkler seçmek daha iyidir çünkü renk trendleri değişmeye devam eder ve banyoları artık şık olarak görülmeyen renklerden daha fazla tarihlendiren hiçbir şey yoktur.

Şekiller de modaya girip çıkıyor, ancak renk kadar değil. Bu koleksiyon, banyonuzda doğal bir his istiyorsanız harika bir ahşap kaplamaya sahiptir.

2021 trendi geniş formatlı karolardır, ancak trendler gelir ve gider ve yıllar içinde geri dönüştürüldüğünü veya güncellendiğini ve retro veya vintage stiller olarak adlandırıldığını görürsünüz.

3 Akıllı Banyo Armatürü

Tuvaletler için tasarım ve işlev, yıllar içinde bize bugün akıllı tuvaletler dediğimiz şeyi sunmak için birçok yenilikten geçti. Piyasada bulunan tuvaletler hakkında bilgi edinin ve sahip olabileceğiniz tüm zil ve ışıklara gerçekten şaşıracaksınız… tabii birde fiyata.

Artık mikropların ve bakterilerin saklanabileceği köşelere sahip olmadığınız için çerçevesiz tuvaletleriniz veya bir düğmeye dokunarak kendi kendini temizleyen veya bir düğmeye dokunarak SİZİ de temizleyen tuvaletleriniz var. Özel yerlerinizin keyfini çıkaracağınız su sıcaklığı ile yıkanıp kurutulur. Şunlara sahip olabilirsiniz: “Ellerde daha az mikrop bırakan [bu] sensörle etkinleştirilen temassız yıkama teknolojisi ( Kohler ).”

Aşağıdakilere sahip olabilirsiniz: kokulu şeylerin banyoya nüfuz etmesini önlemek için yerleşik koku giderici, sezgisel olarak kontrol edilen ayarlanabilir su sıcaklığı, vücut parçalarınızı iyice temizleyen titreşimli, salınımlı bir spreye izin vermek için basınç ve konum. Tamam, tamam, yeter. Sanırım beni anladın.

Hepsi bir arada kablosuz hoparlöre sahip bir duş başlığına ne dersiniz çünkü evet, duş alırken müzik istiyorsunuz?

Yakacak paran var mı? Tüm en iyi markaları Google’da arayın ve mevcut olanları keşfedin.

4 Aydınlatma Sanatı

banyo aydınlatma

 

Günlük abdest alırken banyonuzu aydınlatacak tek bir tavan ışığına sahip olduğunuz günler geride kaldı.

Rahat bir banyo için tavanda ortam ışıklarına ve aynanın üzerindeki makyaj alanında görev ışıklarına veya makyaj aynası için özel olanlara ihtiyacınız vardır. Ayrıca duşta ve tuvalet alanında ışıklara ihtiyacınız olabilir.

Ayrıca, onları gece lambası olarak kullanabilmeniz için kısılabilen bu modaya uygun arkadan aydınlatmalı aynalar ve ilaç dolapları var. Işıklar duvara bir ışıltı verir ve bir huzur havası verir. Kendiniz parlamasanız bile, en azından duvarınız öyledir.

renkli klozetler

 

Japonya, tartışmasız dünyanın en gelişmiş tuvaleti getiren ilk ülke olarak biliniyor. Yukarıda bahsettiğim ve şu anda batı tuvaletlerine dahil edilen tüm yenilikler Japonya’da başladı.

İşte şirketin inandığı şey:

Bir istatistiğe göre, insan ömrü 26 yıl uyurken ve 3 yıldan fazla tuvalette iken 78 yıl. Normalde yatak odası ve oturma odası için gönül rahatlığı peşindeyiz, yani günlük yaşamı konforlu ve ECO geçirmeye hazırlanmak için hiçbir çabadan kaçınmıyoruz. tuvalet hakkında ne dersiniz? Japonlar son birkaç yıldır tuvalette (belki de 1. dünyada) rahat olmak için büyük çaba harcıyor. Ancak tuvalet alanının rahat ve güzel olması henüz olağan hale gelmedi, neden?

Doğu Japonya depremi felaketi sırasında, sıradan hayatı kaybettik ve insan hayatındaki tuvalet alanlarıyla yüzleşip gözden geçirme şansına sahip olmanın kaçınılmaz olduğunu gördük. , dünyanın her yerinden insanlara neşe ve çevre dostu. 

Rengin kişisel bir deneyim olduğunu unutmayın. Öyleyse, gelecekte evinizden taşınmak gibi bir niyetiniz varsa, şirket BM’nin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden dördünü gerçekleştirme sertifikası almış olsa bile, bu tür tekil görünümlü tuvaletler kurma kararınızı yeniden düşünmek daha iyidir.

Renk sıçraması istiyorsanız, bunları havlu ve banyo kilimi gibi banyo mobilyaları ile birlikte getirmenizi öneririm. Bu şekilde, yeni bir favori renginiz varsa, değişiklik yapmak kolay olacaktır.

Ama yine de, molanız varsa ve tuvalette zebra çizgileri veya leopar baskısı istiyorsanız, neden olmasın?

Banyodaki 6 Bitki

 

 

Sevinin , bu bitkileri banyonuza getirin. Yeşil canlıların ciddi bir aşığıysanız, banyonun nemli ve nemli atmosferinden hangi bitkilerin fayda sağlayacağını tam olarak bilirsiniz. Nemi emen bitkiler vardır, bu nedenle özellikle havalandırma bir sorunsa mükemmel olurlar. Ayrıca havayı da arındırıyorlar ki sevilmeyecek kadar.

İşte banyonuzu şık göstermenize yardımcı olabilecek altı fikir. İlk yapılacak en iyi şey nedir? Banyonuzu derinlemesine temizleyin ve tüm karmaşadan kurtulun. Bundan sonra yaratıcı olun.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası