Ticari İşletmeler İçin Duvar Resmi

Çoğu insan ticari resme ve konut resmine aynı şey olarak bakar, Sonuçta resim resim yapmaktır! Eh, ille de değil. Ticari resmi bambaşka bir oyun haline getiren pek çok şey var. Birkaç ana faktör şunlardır:

  • Projenin boyutu
  • Ressamların sayısı
  • Gerekli malzeme miktarı
  • Proje Yönetimi
  • Yüksek risk

Tüm bu faktörler ticari işleri çok daha zor hale getirir. Öyleyse, bu notta, Ticari İşletmeler için duvar resmi ustasının ticari boyama işlerini üstlenmesinden bahsedelim.

Ticari boyama işleri söz konusu olduğunda, Ticari İşletmeler için duvar resmi ustasının üstlendiği beş ana ticari iş türü vardır.

  • Alışveriş merkezleri
  • Oteller
  • Okullar
  • Hastaneler
  • Diğer çeşitli ticari binaların dış cepheleri

Ticari İşletmeler İçin Duvar Resmi ancak profesyonel bir duvar ressamı ile mümkündür. İstanbul iç cephe ve dış cephe duvar ressamı hizmeti.

Bu beş ticari boya işinin her biri, ticari kuruluş türünü hesaba katan farklı yaklaşımlara ve hedeflere sahiptir.

Alışveriş merkezleri – alışveriş merkezine bir makyaj yaptırmak ve insanların gözündeki algısını değiştirmek için genellikle bir boya işi ararlar.

Oteller – Buradaki temel amaç, otele lüks ve yenilik duygusu vermektir. Ancak, çoğu otel bunu yıllık olarak yaptığı için, oteli olabildiğince asgari düzeyde etkileyen hızlı bir geri dönüş süresi ararlar.

Okullar –Okullar genellikle okulun genel algısını değiştirmek, ortamı geliştirmek ve ek sınıflar eklerlerse bir boyama işi alırlar. Anaokullarının genellikle farklı istekleri vardır. Örneğin, çocukların bir şekilde duvarları çizmesini ve etkileşime girmesini sağlayan temalar ve duvarlar. Okullar son derece trafikli alanlar olduklarından, genellikle resmin okul kapalıyken yaz tatilinde yapılmasını tercih ederler.

Hastaneler –Bu, hastanelerin düzenli olarak aradığı bir şey değil. Bununla birlikte, yaptıklarında, proje süresince boya kalitesine ve yüksek hijyen standartlarının korunmasına son derece önem verilmesi gerektiğinden, bu çok hassas bir iştir. Burada devreye giren diğer bir faktör, farklı hasta gereksinimlerine dayalı belirli bir renk setidir. Örneğin, yoğun bakım ünitesi her zaman özel odalardan farklı olacaktır ve bu böyle devam eder ve zaman çizelgeleri dar olabilir ancak burada asla gece çalışmayız. Diğer bir yaklaşım, hastalarla etkileşime girmemek için iş bloğunu akıllıca ele almaya çalışmaktır.

Ticari bina / fabrikaların dış cepheleri –Şu anda İstanbul’daki bir fabrikanın dış cephesi üzerinde çalışıyoruz. Bu tür projelerin benzersiz zorlukları, boyama yapılırken sürekli malzeme girişi ve çıkışı gerektiren fabrikalar işletiyor olmalarıdır. Bununla başa çıkma şeklimiz, devam eden üretim işini etkilememeyi ve fabrika personeli ile paralel çalışmamızı sağlamak için iskele yapmaktır. Buradaki bir diğer önemli faktör, işçi girişi ve hareketi ile yapılan ayardır.

Yaptığımız diğer ticari kuruluş türleri perakende mağazaları, kuyumcu teşhir salonları, aydınlatma teşhir salonları, otoparklar (zemin kaplaması, giriş ve çıkış tabelaları vb.) Vb. Bir başka zorlu proje türü de dolu bir mağaza kadar basit bir şey. Mağazadaki eşyaların yerini değiştirme ihtiyacı, bu hileyi hayal ettiğinizden daha fazla yapan şeydir.

Ticari kuruluşunuzun yenilenmeye ihtiyacı varsa, Türkiye’nin en iyi duvar ressamlarının sizin duvarınıza resim çizmesini istiyorsanız 0216 449 94 01‘den bizi arayın ve bu kadar çok ihtiyaç duyulan makyajı vermekten mutluluk duyarız.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası