MAYIS 2022 BOYA RENGİ – PEMBE MOR

Mayıs ayı ve her yerde hoş renk patlamaları ortaya çıkıyor. Sokaklar güzel çiçeklerle dolup taşıyor, bahçeler yeni bir hayat filizlendiriyor ve adımlarımızda fazladan bir bahar hissetmeden edemiyoruz.

Ayın rengimiz Pembe mavi, bahar kiraz çiçeklerinin pembemsi tonlarını ve mor tonlarını mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

 

Hoş, cesur bir renk, aynı zamanda bir sıcaklık hissi de iletir – evinizdeki herhangi bir odaya taze ama rahat bir his katar.

Bu oldukça sıcak bir renk olduğundan, daha soğuk tonlarla iyi bir şekilde eşleşir ve bu Boyacı Ustası faktörünü evinize gerçekten getirmek için canlı beyaz mobilyalar veya taşlı kremlerle birleştirilebilir!

 

Bu ayın renginin ardındaki duygu, gençleşme ve yeni başlangıçlar ile bu sezonun getirdiği önem duygusundan ilham alan ‘Değerli’.

Pembe tonlarının sakinleştirici bir etkisi olduğu da bilinir ve insanların birbirlerini anlamalarına ve olaylara farklı bir açıdan bakmalarına yardımcı olduğu söylenir.

 

Bu renk, kendi evinizde kendinize küçük bir parça teselli vermenin harika bir yolu olabilir mi? Ev ofisinizde çalışırken tam bir gelen kutusundan geçmeniz kolay mı? Ya da çocukların televizyonda ne izleyecekleri konusunda çekişmelerine son vermek mi? Her iki durumda da, harika görünecek ve hissedecek!

Bu pembemsi mor, bir evin dışında da harika çalışıyor. Sokağınızı aydınlatın ve o bahar renklerini kapınıza kadar taşıyın.

Taze beyaz süslemelerle birleştiğinde, her kaldırımda göze çarpan hoş bir yumuşak renktir – fazla baskın olmadan.

 

Bahar zamanı beklentilerinizi yükseltin ve uzun bir günün ardından eve her geldiğinizde yüzünüzü gülümsetecek uçuk sarı veya açık turkuaz bir ön kapı seçerek o değerli bahar hissini asla kaybetmeyin.

Eviniz için mükemmel pembemsi mor tonunu mu arıyorsunuz? Hayatınıza biraz sıcak bir değer katmak istiyorsanız, Usta Boyacı Hizmeti olarak evinizi yenilememize yardımcı olmayı çok isteriz!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası