Küçükçekmece boyacı ustası

Küçükçekmece İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve adını ilçenin batısında yer alan

Küçükçekmece gölünden almış İstanbul’un son zamanlardaki en popüler ilçelerinden bir tanesidir.

İlçenin batı tarafında Avcılar ve Küçükçekmece Gölü, kuzeyinde Başakşehir ilçesi doğu tarafında

Bahçelievler ve Bağcılar ilçeleri güney tarafında ise Bakırköy ilçesi ve Marmara Denizi bulunmaktadır.

Küçükçekmece 1987 yılında ikisi köy olmak üzere, 25 ayrı mahalle ile Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Günümüzdeki sınırlarına ise 1992 yılında Avcılar’ın, 2009 yılında da Başakşehir’in ilçe statüsüne geçmesiyle birlikte kavuşmuştur.

İstanbul’un yaşam kalitesi endeksi sıralamasına bakıldığı zaman ise Küçükçekmece ilçesi 12. Sırada yer almaktadır. 2020 yılı güncel verileri baz alındığı zaman Küçükçekmece ilçesinde 800 bin kişi yaşadığı tahmin edilmektedir. Bu durum ise Küçükçekmece’yi İstanbul’un en kalabalık 2. İlçesi durumuna sokmaktadır.

Öyle ki kentsel dönüşüm projeleri kapsamında, depreme dayanıklı olmadığı gerekçesi ile yıkılan birçok binanın yerine Küçükçekmece de yeni yapılar yükselmektedir. Bu yapı işlerinin bazıları ise bizim de firma olarak içerisinde bulunduğumuz boyacılık sektörü ile ilgili gerçekleşmektedir. Küçükçekmece boyacı ustası konusunda birçok talep almaktayız.

Bizleri arayan müşterilerimiz bizlerden alanında uzman boyacı ustası tedariki konusunda yardım istemektedirler.

Boyacılık işleri son derece detaylı, titizlik gerektiren ve alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir.

Son zamanlarda sosyal medya ve belirli iş platformları üzerinden boyacılık yaptığını iddia eden şahıslar birçok iş ilanı paylaşımı yapmaktadır. Bu ilanlara itibar etmeden önce kesinlikle iyi düşünmeniz gerektiğini, bu kişilerden daha önce yapmış oldukları işlere dair referanslar istemenizi öneririz.

Bu tarz ilan verip iş yaptırılan ustalar hakkında firmamız çok şikâyet almaktadır. Müşterilerimiz bu kişilere yaptırılan işlerin ardından tekrar bizleri arayarak yapılan boyadan memnun olmadıklarını ve düzeltilmesi gerektiğini bildirmektedir.

Bizler firma olarak alanında uzman daire boya ustası arkadaşları kadromuzda çalıştırmayı tercih ediyoruz.

Ekibimizde yer alan ustaların tamamı ;

15 yılı aşkın tecrübeye sahip daha önce gerek İstanbul’da gerek Türkiye’de birçok yapı ve boya işine imza atmış kişilerdir.

Ustalarımız

sedef boya,

İtalyan boya,

saten boya,

plastik boya,

tavan boyası,

dış cephe boyası gibi birçok alanda iş yapmış uzman kişilerdir.

Eğer sizlerde Küçükçekmece ilçesinde yaşıyor ve hesaplı boyacı ustası arıyorsanız kesinlikle şirket yetkililerimizle iletişime geçmelisiniz. Firmamız müşterilerine daima en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflerken aynı zamanda ekonomik açıdan da müşterileri çok yormayacak rakamlar üretmeyi planlamaktadır.

Zaman kavramının da müşterilerimiz için hayli önemli olduğu bilinci içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Firmamızı arayarak fiyat teklifi istemeniz durumunda ekibimizden bir usta boya yapılacak olan yapıya keşif amaçlı gönderiyor dairenin incelenmesini sağlıyoruz.

Ustamızdan gelen geri dönüşle birlikte dairenizin metrekaresi de baz alınarak sizlere özel bir fiyat teklifi hazırlıyoruz.

Bu fiyat teklifinin ardından istediğiniz gün ve tarihte boya işlemlerinize başlayabiliyoruz. Aynı zamanda Küçükçekmece ilçesinde bir günde boya hizmeti veren nadir firmalardan bir tanesi olduğumuzu da sizlere bildirmek istiyoruz.

Sabah saatlerinde tarafımıza teslim edilen yapılarınızı gün içerisinde boyayarak akşam üzeri sizlere teslim ediyoruz. Boya çalışmalarınızı yaparken süpürgelik, cam ve kapı kenarlarınıza zarar gelmemesi için son derece titiz davranıyor, bu alanları bantlıyoruz.

Ayrıca eşyalarınızı da müsait bir yere çekerek üzerini naylon ile kaplıyoruz. Boya işlemi bittikten sonra dairenizi temizleyerek sizlere teslim ediyoruz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası