Kışın Ev Boyama

Boya yaptırmak için bir tek kış ayında müsait oldunuz. Boyacı ustalarımız kışın evinizi yaza çevirip boya yapıyor. Uzman, Kaliteli Kışın Boya

Birçok profesyonel boyacı ustası ve dekoratörün uğraştığı en yaygın sorulardan biri, kışın bir evi boyamanın mümkün olup olmadığıdır. Kışın birçok boyacı ustası iç mekan boyama ve  dış projeleri geri çevirecek, ancak biz doğru ekipmanla boyama ve dekorasyon yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Yüksek kaliteli parlak astar ve birinci sınıf duvar boyasına erişim sayesinde çoğu boyacı ustası ve dekoratör, Kış aylarında bile yüksek kaliteli bir boyama işi yaratabilecektir.

Kış, genellikle mülkümüzle ilgili ciddi sorunları fark ettiğimiz yılın zamanıdır. Bu sorunlar, tamamen kozmetik sorunları veya korunmasız ahşap ve diğer yüzeylere yapısal hasarları içerebilir. Bu durumlarda, sorunları olabildiğince çabuk çözmek isteyeceksiniz. Boyacı Ustası Hizmetinde, ihtiyaçlarınıza uygun büyük miktarlarda birinci sınıf boya, astar ve taban sağlayabiliriz.

Aralık 2020-2021 kış ayında, mağazadaki tüm Boyacı Ustası Malzemelerinde taban ve astarlarda% 15 indirim sunuyoruz! Bu nedenle, endüstri lideri bazlar ve boyalar arıyorsanız, Boyacı Ustası Hizmeti ürünlerinde harika fırsatlar ve tasarruflar için mağazaya gitmekten çekinmeyin!

Kış Aylarında Evler ve İşyerleri Boyanabilir mi?

Kışın evinizi veya iş yerinizi boyamanın Yaz aylarından çok daha zor olduğu doğrudur. Günler çok daha kısadır ve evinizi veya işinizi olumsuz etkileyebilecek birçok başka engel vardır. Örneğin, soğuk ve artan yağmur olasılığı, projenizin tamamlanmasını geciktirebilir.

Siz (veya boyacılarınız ve dekoratörleriniz) gittikçe zorlaşan koşulları hesaba kattığınız sürece, projenin Kış aylarında tamamlanması mümkündür. Çoğu boyacı ustası ve dekoratörün yalnızca Kış aylarında çalışma saatlerinin kısaltılması olasıdır – genellikle 9:30 ve 15:30 arası. Aşağıdakiler dahil bunun birkaç nedeni vardır:

  • Azaltılmış Gün Işığı Saati – Kışın, gün ışığı mevcudiyeti önemli ölçüde azalır. Çok az boyacı ustası ve dekoratör karanlıkta bir dış boyama projesi üzerinde çalışmaya istekli olacaktır.
  • Artan Yağmur Riski – Boyacıların ve dekoratörlerin normal saatlerde çalışmak istememelerinin bir başka nedeni de projeyi engelleyen soğuk, yağmur, kar ve diğer hava sorunları olasılığıdır. Gerçekçi olarak, boyalı yüzeylerin iyi bir şekilde kuruması için kuru tutulması gerekir. Yağmur, kar, dolu ve diğer sorunların tümü, tamamen kurumamış herhangi bir boyalı yüzeyde ciddi sorunlara neden olabilir.
  • Soğuk Hava – Güneş kaybolur kaybolmaz acı bir şekilde soğuyabilir – bunu size söylememize gerek yok. Çoğu duvar boyası ve parlak astar, hava çok soğuksa kurumaya çalışır. Bu, boyanın bir günde tamamen kuruması için yeterli zaman olmaması nedeniyle en ciddi sorunlardan biri olabilir.

Kışın herhangi bir dış yüzeyi boyamak veya işlemek istiyorsanız, boyacınızın ve dekoratörünüzün doğru ekipmanı kullandığından emin olmanız gerekir. Bu, doğru güvenlik ekipmanından doğru boya türlerine kadar her şeyi içerebilir. Evinize veya işinize uygun birinci sınıf, çabuk kuruyan ve dayanıklı parlak astar ve duvar boyası arıyorsanız, bugün iletişime geçin.

Bir Yüzeyin Sıcaklığı Astar ve Duvar Boyasını Nasıl Etkiler?

Sabah ilk iş olarak bir yüzeyi boyamaya çalıştıysanız, evinizin veya iş yerinizin duvarının sıcaklığının önemli olduğunu bilirsiniz. Duvarınız, mülkünüzün etrafındaki hava sıcaklığından önemli ölçüde daha soğuk olabilir. Bu nedenle, dış duvarlarınızın ısınması için her zaman gün başında biraz zaman bırakmalısınız.

Kış aylarında boya yaparken, her zaman gerçek boyayı gün ortasında yapmalısınız. Bu, duvarlarınıza sabah güneşinde ısınmak için yeterli zaman verecektir. Ayrıca duvar boyası veya parlak astara güneş batmadan önce kuruma fırsatı verecektir.

Eksiksiz Dış Cephe Astarları ve Duvar Boyaları Ustası

İster tuğla ve duvar yüzeyleri, ister dış cephe ahşap yüzeyleri boyamak istiyor olun, biz sizin için buradayız. Boyacı Ustası Hizmeti olarak, ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli boya ve alt kaplama sağlayabiliriz. Boyalarımız her türlü dış yüzeye kolaylıkla uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca uzun vadeli güvenilirlik ve hasara karşı direnç sağlamak için tasarlanmıştır.

Boyacı Ustası Hizmeti, Aralık 2020-2021 boyunca mağazadaki tüm baz boyalarımızda ve astarlarımızda% 15 indirim sunmaktan gurur duyar! İster bir Kış boyama projesi başlatmak istiyor olun, ister ilkbaharın başlarında bir proje için para biriktirmek istiyorsanız, bugün Boyacı Ustası Hizmeti ile birlikte alışveriş yapın.

Ucuz Parlak Astar için Boyacı Ustası Hizmeti’ni Hemen Arayın

Boyacı Ustası Hizmetinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde yalnızca mümkün olan en iyi işlemleri ve boyaları sunuyoruz. İster parlak astar ile bir dış yüzey hazırlayın, ister duvar boyası ile bir projeyi tamamlayın, biz sizin için buradayız.

Daha fazla bilgi için deneyimli ekibimizi doğrudan aramaktan çekinmeyin. Resim ve dekorasyon uzmanlarımızı hemen arayarak direkt ulaşabilirsiniz . Alternatif olarak, herhangi bir sorunuzu veya endişenizi basit çevrimiçi iletişim formumuz aracılığıyla gönderebilir veya bize doğrudan boyaciustasihizmeti@gmail.com  adresinden e-posta gönderebilirsiniz .

Rate this post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post