İÇ MEKAN BOYAMA

Usta boyacı ekibimiz, geçtiğimiz 14 yılda İstanbul’da iç mekan boyama sanatında ustalaştı.

Ev boyama konusunda sürekli olarak daha iyi ve daha iyi hale gelen çok yetenekli boyacı ustası ve çıraklarından oluşan bir ekibimiz var.

Hazırlıklarımız

Kusursuz yüksek kaliteli bir yüzey elde etmenin tek bir yolu vardır ve bu da kapsamlı bir iç hazırlıktır . Burada, İstanbul’da bir evi boyarken üstlendiğimiz hazırlık hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İç Mekan Boyama projeniz için neden bizi seçmelisiniz?

 Usta Boyacı Hizmeti konut boyacılarından oluşan ekibi yetenekli ve deneyimli esnaftır.


Yalnızca en iyi ekipmanı, fırçaları, silindirleri ve tabii ki premium boya ürünlerini kullanıyoruz.


Bir evin içini boyarken, her işe, doğrudan Operasyon Yöneticilerimize ve Direktörümüze rapor veren deneyimli bir Ekip Lideri atarız.


Uyguladığımız süreçler ve prosedürler, her işte en iyi sonuçları elde etmemizi sağlar.

İç Onarım

Evinizde kapsamlı sıva onarımları varsa, Boyacı Ustası Hizmeti ekip boyacılarımızla birlikte çalışır. En iyi sonucu elde etmek için doğru kişileri kullandığımızdan emin oluruz.

İç cephe boya renklerinin seçimi

Doğru boya rengini seçme düşüncesi göz korkutucu mu? Stres yok, şirket içi iç tasarım ekibimizle ücretsiz bir renk danışmanlığı sunuyoruz. Evinizi sakin ve stressiz boyama deneyimini yaşamak istiyoruz.

SSS
Evden taşınmam gerekiyor mu?

Kısa cevap Hayır. Boyadığımız çoğu evde bir seferde bölümlerde çalışıyoruz. Ayrıca, ailenizi en az düzeyde rahatsız edecek şekilde yaşam alanlarının ve yatak odalarının önce boyanmasını da seviyoruz.
Alerjiniz varsa veya boya kokusundan hoşlanmıyorsanız Kimyasal içermeyen boya seçeneği yoktur ve kullandığımız boyaların çoğu zaten Düşük Kimyasallı’dır.

Evimi boyamaya hazırlanırken ne yapmalıyım?

Müşterilerimizden küçük eşyaları şifonyerlerden, masalardan vb. Taşımalarını istiyoruz. Bu nedenle mobilyaları odanın merkezine taşıdığımızda küçük kişisel eşyalarınızı ellememize gerek kalmıyor.
Duvardaki resimlerin aynı yere dönüp dönmediğini veya deliklerin doldurulmasını isteyip istemediğinizi bize bildirin.


Hayvanları SEVİYORUZ, ancak herhangi bir özel talimatınız varsa lütfen bize bildirin.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası