Etiket: Express Ev Boyama

Express Ev Boyama HizmetiExpress Ev Boyama Hizmeti

Ev boyama, yorucu ve yorucu bir deneyim olmak zorunda değildir.

 

Ev duvar boyama, deneyimli iç mimarların bile bazen korktuğu bir iş olarak görülüyor. Mobilyaların taşınması ve kaplanması, doğru boya renkleri ve parlaklığının seçilmesi, yoğun boya kokusu ve boya sonrası temizliği de unutmamak kaydıyla; hepsi, hem fiziksel hem de zihinsel olarak ev boyama deneyimini vergilendirmek için toplanır. Ama ya size bunun böyle olması gerekmediğini söylesek . Nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? Okumaya devam etmek.

Express Ev Boyama Hizmeti olarak, ev boyamanın sadece duvarlara boya uygulamaktan çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz . Yaşam alanınızı elden geçirebilecek bir deneyim, evinizin havasını değiştirmek için bir şans – daha parlak, huzurlu veya eğlenceli hale getirmek için. Tüm aileyi bir araya getirerek yeni anılar oluşturacakları bir alan yaratmak için bir araya gelen bir deneyimdir. Kendiniz için yarattığınız bir alanda yeni bir sayfaya, yeni bir hayata başlamak bir deneyimdir.

Ev boyamayı müşterilerimiz için unutulmaz, keyifli bir deneyim haline getirmek için Berger Ekspres Boyama hizmetimizi sürekli olarak yeniden keşfediyor ve geliştiriyoruz. Alışkanlıkla pazar geri bildirimlerini ve müşterilerimizin gerçekten ne istediğini göz önünde bulundurarak, her sorunlu noktayı anlıyor ve bunları ele almaya yardımcı olacak çözümler üretiyoruz. Bu, Express Ev Boyama Hizmeti ülkedeki en çok tercih edilen boya hizmetlerinden biri haline getiriyor.

Bu nedenle, duvarlarınızı boyatmayı planlıyorsanız, sorunsuz ve kullanışlı bir iç duvar boyama deneyimi için hızlı bir kılavuz:

Kullanışlı Bir Ev Boyama Hizmetleri İçin Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Özellik 1: Yüksek Düzeyde Hijyen

Covid-19 sonrası dünyada iyi hijyen, sahip olunması gereken bir özellik değil, olması gereken bir özelliktir. Berger Ekspres Boya’da tüm boyacılarımız, güvenli ev boyama için en üst düzeyde hijyen ve Covid-19 protokollerini takip edecek şekilde eğitilmiştir. Ayrıca hijyen sadece güvenlik değil aynı zamanda temizlik de olduğu için boyamadan önce tüm açıkta kalan yüzeyleri ve mobilyaları kaplar ve boyama işi bittikten sonra sık dokunulan yüzeyleri dezenfekte eder ve temizler .

Özellik #2: Eğitimli Profesyoneller

Boyacılar gerekli beceri setine veya eğitime sahip değilse, herhangi bir boyama işi zor olabilir. Express Ev Boyama Hizmeti gibi profesyonel bir boyama hizmetini seçtiğinizde , boyacılar gerekli becerilere ve ürün bilgisine sahip olacak şekilde eğitilirler . Bu, çıktı veya zamanında tamamlama için endişelenmenize veya sorumluluk almanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Eğitimli profesyoneller işlerini bilir ve yükü omuzlarınızdan alır.

Özellik #3: Müşteri İncelemeleri

Bir boyama hizmeti seçerken müşteri yorumları son derece önemlidir. Bir hikayenin her zaman iki yönü vardır ve gerçek müşteriler bir hizmet için kefil olduklarında, bunun güvenilir ve güvenilir olduğunu bilirsiniz.

Özellik #4: Verimli Boyama Araçları

Yüksek basınçlı yıkayıcı, zımpara makinesi ve havasız boya püskürtücü gibi araçlar daha hızlı, daha temiz ve daha güvenli bir boyama deneyimi sağlar.

Ekspres Boyama Uygulaması ile Evde Boyama Kolaylığı

Müşterilerimiz ev boyamalarını takip etmek için 7 gün 24 saat kişisel olarak müsait olmadıklarından , ancak yine de düzenli güncellemeleri almayı tercih ettikleri için Ekspres Boyama Uygulamamızı başlattık. 

  • Ev boyama ilerlemesini gerçek zamanlı olarak takip edin.
  • Nakitsiz ve kağıtsız işlemler yapın.
  • Tesis bünyesindeki boyacı ustalarını ve yöneticilerinin sağlık ve sıcaklık güncellemelerini alın.
  • Ürünlerin boyama sahasına teslimi.
  • Endişelerinizi ve şikayetlerinizi dijital olarak ele alın.
  • Uzaktan renk danışmanlığı ve renk önizlemeleri.

Hepsi bu değil. İşte Ekspres Boya Uzmanlarının Sizin İçin Yapabileceği 6 Şey. 

Boyanızı Tanıyın

Şaşırtıcı gelebilir, ancak seçtiğiniz boya türü de boyama deneyimini önemli ölçüde etkileyecektir. Uçucu Organik Bileşik (VOC) içeriği yüksek olan zehirli iç cephe boyaları havaya sızar ve güçlü kimyasal kokuları baş ağrısına ve baş dönmesine neden olabilir. Ayrıca, düşük kaliteli boyaların kuruması daha uzun sürebilir, bu da boyama zaman çizelgesini uzatır.

Ekspres Boyama uzmanları ,  Sertifikalı,  ve küresel çevre standartlarıyla uyumlu markalı ürünlerini kullanır. Yani Ekspres Boyama hizmetlerini seçtiğinizde, her iki dünyanın da en iyisini, sınıfının en iyisi hizmetleri ve sınıfının en iyisi ürünleri elde edersiniz!

Müşterilerimizin Ekspres Boyama deneyimleri hakkında söyledikleri:

“O kadar temiz bir hizmet ki evinizi yepyeni hissettiriyor.” –

“Bilimin sanatla buluştuğu bir hizmet.” –

“Boyacılar gerçekten işimizi zamanında yaptılar ve en iyi yanı, bu pandemi döneminde güvenlik yaklaşımlarında dikkatli olmalarıydı.” –

“Tüm deneyim birinci sınıftır.” –

“Evimde çalışanların gösterdiği özen ve ayrıntı miktarından çok memnunum. Sahiplikleri ve iş ahlakı için ekibe teşekkür ederim.” –

Son Düşünceler

Ev boyamanın yorucu, sıkıcı bir deneyim olduğunu düşünüyorsanız, bunu değiştirmemize izin verin. Alanınızı profesyonellerimizin yardımıyla dönüştürün ve Express Ev Boyama Hizmeti Avantajından yararlanın! ÜCRETSİZ boyama danışmanlığı için numaramızı arayın.

Rate this post