Epoksi Boya Ustası

Epoksi zemin kaplamalarımız tüm zemin ihtiyaçlarınız için şık ve dayanıklı bir çözümdür. Çok sayıda stil, renk ve seçenekle, sizin için en iyi tasarımı seçebilirsiniz. 

Epoksi zemin kaplama ustası

Epoksi zemin kaplamasıyla, evinizin veya iş yerinizin korunduğundan ve şık olduğundan emin olabilirken, aynı zamanda profesyonel ve kaliteli bir işe yatırım yapabilirsiniz. 

Epoksi zemin döşemesinin temizlenmesi ve bakımı kolaydır ve gelecek yıllar boyunca devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

GARAJ ZEMİN EPOKSİ KAPLAMALARI

Garaj zemin kaplamaları, herhangi bir garaj için temiz bir görünüm sağlar. En ağır araçlarda bile kaplamalarımızın dayanıklılığı mukavemet ve kalıcı kalite sağlar. 

Garajınız sadece arabaları değil, ekipmanı, mobilyaları, bisikletleri ve daha fazlasını barındırır. Garaj zemininizin katlandığı hareket, çizik ve yuvarlanma nedeniyle, güvenebileceğiniz bir zemine sahip olmak önemlidir.

KONUT EPOKSİ DÖŞEME

Konut epoksi hizmetlerimiz teraslarınızı, garaj yollarınızı ve hatta merdivenlerinizi güzelleştirebilir. 

Epoksi zemin kaplama, evinize garantili dayanıklılık ile şık ve temiz bir his verir. Epoksi zemin kaplama sadece evinizin değerini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda etkileyici bir görünüm kazandırır.

TİCARİ VE ENDÜSTRİYEL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Ticari ve endüstriyel binalara kalıcı şık bir görünüm ve dayanıklı bir iş garanti etmek için hizmetler sunuyoruz. 

Büyük veya küçük herhangi bir işi maksimum güç ve zamansız ve zarif bir görünümle halledebiliriz, faydaları sonsuzdur. 

Epoksi zemin kaplamalarımız, yüksek miktarda basınç ve ağırlık taşıyabilecek kadar dayanıklıdır, çatlamaz veya hasar görmez.

EPOKSİ ZEMİN KAPMA SÜRECİ

1. Her kurulum işlemi, zeminin kenarları boyunca elle taşlama alanlarının yanı sıra, uygun yapışmayı sağlamak için tüm zemini bir gerici öğütücü ile öğüterek başlar.

2. Uzmanlarımız daha sonra yeni epoksinin çatlamasını önlemek için gerektiği şekilde epoksi dolgu ile zemindeki çatlakları doyuracak ve dolduracaktır.

3. Biz tüm zemin temizlemek için aseton yıkıyoruz ve herhangi bir kalıntı ve temiz bir yüzey sağlıyoruz.

4. Şimdi epoksi kaplama uygulama zamanı. Düz renk seçeneği için, seçtiğiniz renkte 2 kat  uygulayacağız. 

Seyrek renk tonu seçeneği için, seçtiğiniz renkte ve seçtiğiniz renk tonlarında bir kat  epoksi uygulanacaktır. 

Tam yayın koyu seçeneği için Performans Epoksi uygulayacağız, daha sonra zemini istediğiniz renk ve seçtiğiniz renk çipleriyle tamamen kaplayacağız.

5. Seyrek çip ve tam yayın seçenekleri için son adım, saten veya parlak bir kaplamaya sahip bir koruyucu şeffaf  tabakası uygulamaktır. Tam yayın seçeneğinin bu vernikten iki katı olacaktır.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası