Boyacı Ustası Şirketi

Herhangi binanın rengini veya dekorunu donuktan neşeye, sıkıcı karşılamaya veya parlaktan rahatlatıcıya geçmesi için değiştirebilirsiniz. 

Yeni bir kat boya veya yeni bir duvar kaplaması gerçekten büyük bir fark yaratabilir. Boyacı Ustası Hizmeti olarak, evinizdeki, apartman daireniz, ofisiniz, şehir eviniz veya iş yerinizdeki odaların birini veya tamamını boyayabiliriz. 

Hızlı ve olabildiğince verimli çalışıyoruz. Boya yapmanın hayatınızı kesintiye uğratabileceğini veya evinizi rahatsız edebileceğini biliyoruz, bu yüzden bunu dikkate alıyor ve işi ilk seferinde hızlı ve doğru bir şekilde yaptırıyoruz. 

Ve mülkünüze, hem kişisel malınıza hem de binanın kendisine her zaman saygı duyuyoruz. Kapsamlı hazırlık çalışmalarından kapsamlı bir temizliğe kadar, size yardımcı olamayacağınız ama sevdiğiniz işleri sağlayacağız. Müşterilerimiz bize güveniyor ve bu yüzden bize geri dönüyorlar ve bizi arkadaşlarına ve ailelerine tavsiye ediyorlar.

İç Renk Seçimi

Bizimle iletişime geçtiğinizde iç boyacılarımız sizinle daha fazla ipucu paylaşabilir. Bununla birlikte, birçok ev sahibi, bir iç boya rengi seçerken bu önerileri yararlı bulmaktadır:

 • Oda geniş mi dar mı? Açık renkler ilerlerken koyu renkler azalır. Dar bir odanın daha geniş görünmesi için uç duvarları koyu, uzun duvarları açık olarak boyayın.
 • Küçük bir odayı daha büyük ya da büyük bir odayı daha küçük gibi mi hissettirmek istiyorsunuz? Bu hem küçük odalar hem de büyük odalar için geçerlidir. Küçük bir odanın daha büyük görünmesi için, daha açık renk tonları kullanın. Büyük bir odayı daha küçük hissettirmek için, daha koyu tonları seçtiğinizden emin olun.
 • Hiç farklı bir ışıkta seçtiğiniz renge baktınız mı? Her zaman gündüz ve gece boya örneklerine baktığınızdan emin olun.
 • Renk tek tip olacak mı? Bir alanda parlamak için tek bir rengi seçin. Diğer renkler yalnızca vurgu olarak kullanılmalıdır.
Binanızı İç Mekan Boyamaya Nasıl Hazırlıyoruz

Bir evin veya ofis binasının içini boyamak hazırlık demektir. İşte iç mekanınızı nasıl hazırlıyoruz ve günlük rutinlerinizin aksamasını en aza indiriyoruz.

 • Odanın kurulması: Tüm mobilyaları kaldıracağız ve / veya kaplayacağız, tüm armatürleri çıkaracağız, yerleri damla bezlerle kapatacağız
 • Odanın hazırlanması: Yüzeyleri zımparalayacağız veya zımparalayacağız, tüm delik ve çatlakları dolduracağız, kaplamadaki boşlukları dolduracağız, lekeleri kapatacağız ve yüzeyleri yıkayacağız
 • Boyama: Tüm yüzeyleri gerektiği gibi astarlayacağız, yalnızca uygun araç ve tekniklerle boya uygulayacağız, duvarlar ve süslemeler arasına düz kesim çizgileri uygulayacağız ve alanı temizleyeceğiz
 • Son incelememiz: Profesyonel ekibimizle bir proje gezintisini tamamlayacağız. Gerektiğinde son rötuşları tamamlayacağız, alanı temizleyeceğiz ve etrafta son bir proje yürüyüşü gerçekleştireceğiz.
Bina Konut Hizmetlerimiz

İç mekanınızın, odaya bağlı olarak kendi ihtiyaçları vardır.

Banyolar

Banyo boyama hizmetlerimiz, banyolarınızın bir evin geri kalanından oldukça farklı ortamlara sahip olduğunu göz önünde bulundurarak. Yalnızca sıcaklıklarda, kimyasallara maruziyette ve nemli bir ortamda çarpıcı değişikliklere dayanabilecek boya türünü seçtiğimizden emin oluruz.

Yatak odaları

Yatak odası boyama hizmetlerimiz sizin için rahatlatıcı bir alan veya çocuklarınız için ayrı bir alan yaratabilir.

Mutfak

Mutfak boyama hizmetlerimiz mutfak duvarlarınızı, tavanınızı, zeminlerinizi ve dolaplarınızı yeniden boyayacaktır. Akşam yemeği menüsünü not almak, günlük hatırlatıcılar eklemek veya bir alışveriş listesi yapmak için kara tahta boyası bile sunabiliriz (kiler kapısı için tavsiye ederiz). Ya da çocuklarınıza akşam yemeğinin nerede olduğunu tekrar sormak yerine yapacak bir şey vermek.

Yemek odası

Yemek odası boyama hizmetlerimiz bu resmi alana bir zarafet katabilir.

Oturma odaları

Oturma odaları için ideal sıcaklık ve konfor atmosferini dengelemenize yardımcı oluyoruz. Boyacı Ustası Hizmeti, özel alanınız ve zevkiniz için en iyi boya renklerini seçmeniz için değerli öneriler sunar.

 • Sıcak renkler geri çekilmek yerine ilerlediğinden, geniş açık odalar için daha güneşli renkler seçmek onları daha samimi hissettirebilir.
 • Nötr renkler, geniş dış mekan görünümleriyle rekabet etmek yerine tamamlayacaktır. Bu, doğanın güzelliğini yaşam alanınızın daha ayrılmaz bir parçası haline getirir.
 • Bir oturma odasının pervazındaki beyaz boya, tasarımın ve işçiliğin gizli ayrıntılarını ortaya çıkarabilir.
 • Kuzeyde bir pozlama, bir oturma odasını soğuk mavimsi ışıkla dolduracak ve daha soğuk tonları güzel bir şekilde yoğunlaştıracaktır. Bununla birlikte, güneye bakan bir odaya akan sıcak, sarımsı ışık bir oturma odasındaki altın, yeşil ve sarı tonlarını zenginleştirebilir.
Koridorlar, Fuayeler ve Merdivenler

Bu alanların da bakıma ihtiyacı var! Fuayeniz genellikle misafirlerin evinizden edindikleri ilk izlenimdir, bu nedenle davetkar görünmesini istersiniz. En yüksek tavanları bile güvenli bir şekilde kaldırabiliriz – böylece sizin yapmanız gerekmez.

Ticari Hizmetlerimiz

Usta Boyacılar, boyama projelerimizi işletmenizin ihtiyaçları ile bağlantılı olarak yönetecektir. İşimizi her zaman dikkatlice planlayacağız ve programınıza ve çevreye saygı göstereceğiz. Nihai sonuçlar açısından gereksinimlerinizi tam olarak karşılayan bir temizlik, boyama ve / veya bakım programı hazırlamak için tesis yönetim ekibinizle görüşmekten memnuniyet duyarız. 

İlerlemeyi nasıl ileteceğimiz ve projenizi zamanında ve bütçeye göre nasıl tamamlayacağımıza karar vereceğiz. Gerektiğinde renk eşleştirmesi yapacağız ve işlevsel ve dayanıklı ürünleri seçmek için sizinle birlikte çalışacağız çünkü işinizdeki herhangi bir aksaklığın size nasıl maliyet getirebileceğini ve alanlarınızı temiz tutmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 

Ve boyama projesinin sonunda, çalışma alanımızı baştan sona temizlemek ve ihtiyaç duyduğunuz şekilde geri almak için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Şirketiniz ne olursa olsun projelerin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak için esnek zamanlama ve ölçeklenebilir ekipler hakkında bize ulaşın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası