Boya ve Sıhhi Tesisat Detayları

Boya öncesi sıhhi tesisat, özellikle mutfakta ve banyoda tadilat söz konusu olduğunda, birçok ev geliştirme projesinin önemli bir parçasıdır. Sıhhi tesisat, kararlı, değişmez bir endüstri gibi görünebilir, her gün tesisatımıza güvendiğimizi düşünürsek güven verici bir düşünce. Gerçekte, sesle çalışan musluklardan çevre dostu su tesisatına kadar, yeniden modellemek isteyen herkesin bilmesi gereken önemli tesisat gelişmeleri vardır. 2021 sıhhi tesisat trendleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Boya ve Sıhhi Tesisat Detayları

Çevre Dostu Tesisat

2021 için sıhhi tesisat trendleri söz konusu olduğunda, çevre dostu sıhhi tesisat önemli bir faktördür. Evini daha çevre dostu yapmak isteyen herkes için temel endişelerden bazıları şunlardır:

  • Geliştirilmiş su verimliliği
  • Azaltılmış enerji tüketimi
  • Çevre dostu malzemeler

Yeniden modelleme ekibiniz, herhangi bir çevresel kaygıyı etkileyen çözümler önerebilecek.

 

Geliştirilmiş Müşteri Deneyimi

Pek çok sektörde olduğu gibi, müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesine odaklanmak, 2021 için öngörülen sıhhi tesisat trendlerimizden biridir. Yüksek kaliteli sıhhi tesisat hizmetleri bir zorunluluk olmaya devam ederken, açık iletişim, zamanlama süreçleri ve etkileşimler açısından beklentiler artmaya devam edecek.

 

Akıllı Ev Tesisatı

Rahatlığı lüks ile birleştiren akıllı ev ürünlerinin popülaritesi, 2022’ye kadar ilerledikçe artmaya devam edecek. 2021 için akıllı ev sıhhi tesisat trendleri mutfak tasarımına, banyo tasarımına ve hatta bahçe tasarımına nüfuz edecek. Aşağıda, 2021 için giderek daha popüler hale gelmesini beklediğimiz birkaç akıllı ev sıhhi tesisat trendi bulunmaktadır.

 

Sesle Çalışan Musluk

Sesle etkinleştirilen bir musluk, 2021 yılı boyunca ABD’deki mutfaklarda ve banyolarda görünme olasılığı olan herhangi bir eve basit ama işlevsel bir ektir. Sesle etkinleştirilen bir musluk, musluğu yıkadıktan sonra açmak veya kapatmak için musluğa artık dokunmayacağınız anlamına gelir. hijyen. Sesle etkinleştirilen musluklar, yerinde yaşlanan veya daha erişilebilir bir eve ihtiyaç duyan birçok insan için de çok faydalıdır. Sesle etkinleştirilen musluklar genellikle Amazon’un Alexa’sı veya Google Assistant ile çalışır.

 

Akıllı Duş

Doğru duş sistemi yerleştirildiğinde duş almak ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir deneyim olabilir. Akıllı duşlar duş almayı daha lüks hale getirebilir. Sesle etkinleştirilen musluğa benzer şekilde, akıllı duşunuz sesle kontrol edilebilir, duşu zahmetsizce açıp kapatmanıza, su sıcaklığınızı seçmenize ve hatta duşunuzun ne kadar süre çalışacağını seçmenize, su tüketimini azaltmanıza ve su tüketimini azaltmanıza yardımcı olur.

 

Akıllı Ev ve Çevre Dostu Tesisat

Akıllı ev su tesisatı, yukarıda belirtilen çevre dostu sıhhi tesisat hedeflerine de yardımcı olabilir. Kullanım monitörleri, ev sahiplerinin su tüketimlerinin farkında olmalarına ve harcamalarına yardımcı olurken, kaçak dedektörleri israf ettiğimiz su miktarını azaltmanın yanı sıra su faturanızın maliyetini de düşürebilir.

 

Su faturalarından tasarruf etmek ve çevreye yardımcı olmak için mutfağınızı veya banyonuzu yeniden şekillendirmeye ve tesisatınızı iyileştirmeye hazır mısınız? Boya ve Sıhhi Tesisat Detaylandırmak için Güvenilir Ev Geliştirme uzmanlarımız  ile bugün iletişime geçin.

 

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası