Boya Renkleriyle Odanızı Daha Büyük Gösterme

Emlakçılar küçük evleri ve odaları istedikleri kadar “rahat” olarak döndürebilirler; hala küçük bir oda. Küçük odanızda daha fazla alanın optik yanılsamasını yaratmak istiyorsanız, duvarınızı yıkmaktan daha ucuz bir seçenek için bu boyama ipuçlarını deneyin.

Daha Yüksek Tavanlar Oluşturmak İçin

Duvarlarınızı dörtte üçünü tek bir renge boyayarak ve ardından duvarın geri kalanını tavana kadar devam eden farklı bir renge boyayarak, odanıza daha fazla yükseklik veren optik bir yanılsama yaratabilirsiniz.

Daha Büyük Bir Oda Oluşturmak İçin

Küçük odanızın duvarlarını görsel olarak geriye itmek, daha koyu bir renkle boyamak ve ardından daha açık mobilyalar, duvar sanatı ve dekorasyonlar kullanmak, duvarlarınızın daha uzakta görünmesini sağlayabilir, böylece alan yanılsaması yaratabilirsiniz.

 

Tek Duvara Odaklanmak

 

Odanızdaki en büyük duvarı seçip daha sonra onu parlak, ifade rengine ve diğer üç duvarı beyaza boyarsanız, dikkati bir duvara

çekebilir ve odanın geri kalanından uzaklaşabilirsiniz.

Evinizi belirli bir şekilde boyamak, daha fazla alan yanılsaması yaratmanıza yardımcı olabilir, bu nedenle profesyonel bir boyama şirketinden yardım almak için Boyacı Ustası Hizmeti ile iletişim numaralarımızdan  hemen  iletişime geçin!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası