Bahçelievler Boyacılık Sunar

Kimi zaman yaşam alanı kimi zaman işlerimizi gördüğümüz bir ofis kimi zaman da kendimizi geliştirmek için aldığımız eğitimlerin tek adresi. Bunların hepsi bir aslında bizlerin hayatını şekillendiren ve yaşamımızı sürdürebilmek için ihtiyaç duyduğumuz binalardan ibaret.

Hayatımızda bu denli önemli yer işgal eden binalarla ne kadar çok ortak özelliğe sahip olduğumuzu hiç düşündünüz mü?

Bu ortak özelliklerin bir tanesi de her ikimizin de yaşlandıkça makyaja ihtiyaç duymamız.

Özellikle de İstanbul gibi metropol bir kentte yaşıyorsak, evlerimiz/ofislerimiz gereğinden fazla ve hızlı bir şekilde yaşlanıyor ve yıpranıyor.

Egzoz ve fabrika dumanı derken bir de belli belirsiz yağmurlar sonucu solan bir çiçek gibi eski renklerini kaybediyorlar.

Bu durumlarda yapacağınız ilk ve tek şey bir boyama firmasıyla iletişime geçmek olacaktır.

Firmamız işin boyutundan önce nasıl bir hizmet istediğinizi soran ve

İstanbul’ un Bahçelievler ilçesinde en işlek semtlerde bile sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sağlar.

Gelin bu hizmetleri birer semt örneği ile daha açık bir şekilde anlatalım.

Çobançeşme semtinde oturduğunuz kiralık bir apartman dairesi… Önceki daire kullanıcısı eve pek de iyi davranmamış.

Evinizde daha ferah bir oturum ortamı oluşturmak için internet sitemize davet ediyoruz sizleri. Daire boyama seçeneğine tıklayarak gerekli bilgileri aldıktan sonra ücret konusunda size en uygun paketi sunuyoruz.

En kısa zamanda bina yöneticisinin de izniyle bir keşif ziyaretine geliyor,

ardından uzman kadromuz tarafından seçilmiş, evde yapılacak işlemlere en uygun kalifiye elemanları sizlere yöneltiyoruz.

Bu sefer Şirinevlerde şirin bir müstakil eviniz olsun. Ev yeni yaptırılmış ve badana işlemleri için müteahhitle tartışmışsınız.

Ardından badana ihalesi sizin üstünüze kalmış.

Asla endişelenmeyin çünkü firmamız badana hizmetleriyle ve alanında uzman badana ustası ekibiyle her zaman yanınızda. 7/24 hizmete açık olan internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçin ve size en uygun hizmet konusunda bilgilendirelim.

Aklınızdaki her projeye uygun fikirler sunarak ortaklaşa bir plan belirleyelim ve her şey sizin istediğiniz gibi olsun!

Şimdi de Soğanlı’ da bir iş ofisi açtığınızı düşünelim. Ofisi açtınız ama müşterilerin ilgisini çekebilmek için ofis tasarımı için profesyonel bir dokunuşa ihtiyacınız var.

1 günde boya hizmetimizle bu da bizim için çocuk oyuncağı!

Ekibimiz tarafından sizin için belirlediğimiz renk ve duvar kağıdı seçenekleriyle aracımıza atlayıp anında kapınızın zilini çalıyoruz.

Usta boyacı ile fikir alışverişinizi tamamladıktan sonra aklınıza en yatkın

proje için yapabileceğimiz proje taslağını size sunuyor, kabul etmeniz durumunda bekleme yapmadan anında işleme geçiyoruz.

Son olarak Yenibosna sularında bir küçük işletme kurmaya karar verdiniz diyelim. Fakat işe başladığınız bu ufak dükkanda üstesinden gelemeyeceğiniz kadar çok eksik var.

Boyaları kalkmış, badanası eskimiş ve neredeyse bir tarihi eser niteliğinde. Üzülmenize gerek yok.

Sizin için gerekli eğitimleri tamamlamış ve bu işte yıllarını harcamış onlarca boyacı ustası bulabileceğiniz kadar büyük bir şirketiz.

Bizimle irtiabata geçtikten sonra istediğiniz işlemleri yapar ve temizlik kurallarına aykırı hiçbir aşırı davranış sergilemeyiz.

Şirket olarak yılalrdan gelen engin tecrübemiz ve bilgi birikimlerimiz sayesinde İstanbul’ da alanında en kaliteli işleri veren bir şirketiz.

1 günde boya sloganıyla çıktığımız bu yolda sizler için çalışan boya ustası ve ekibiyle eksiksiz olarak hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Siz varsanız biz de varız. Varsın evinizin boyası solsun hallederiz yeter ki kalpler bir olsun, asla solmasın…

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası