Badana Hizmeti

 

Boyacı Ustası Hizmeti 2009’dan beri İstanbul bölgesine ve çevresine harika bir iş sunuyor. En üst düzeyde müşteri hizmeti ve kaliteli işçiliğe kendimizi adadık. Evinize ve eşyalarınıza azami özen gösterilecektir. Hızlı, temiz ve her zaman profesyonel bir şekilde kendimizi sunarız. Birleştirilmiş uzmanlığımız, ürün bilgimiz ve deneyimimiz, hepimizin gurur duyabileceği uzun ömürlü, tutarlı sonuçları garanti eder.

Özetlemek gerekirse, KALİTE GÜCÜMÜZDÜR, Boyacı Ustası Hizmetindeki boyacı ustaları doğru boya renkleriyle evinizin veya işinizin görünümünü özelleştirin. , Boyacı Ustası Hizmeti A.Ş.

Ofiste çok çalışsak, mutfakta yemek yemeye yerleşirken ya da sadece oturma odasında dinlenirken evlerimizde çok zaman geçiriyoruz. Düşünmeseniz de, bu alanların görünümü ve verdiği his, ruh haliniz ve refahınız üzerinde önemli ve somut bir etkiye sahip olabilir. Duvarları aydınlatmaktan yararlanabilecek bir odanız var mı? Biraz yardıma ihtiyaç duyabilecek tavanlar veya mantolar var mı? İç mekan boyama hedefleriniz ne olursa olsun, Boyacı Ustası Hizmeti bunları kendiniz yapmanın stresi olmadan karşılamanıza yardımcı olacak beceri ve uzmanlığa sahiptir.

Gerçek şu ki, evinizin dışını boyamak evinizin daha iyi görünmesini sağlayabilir, onu diğer unsurlardan koruyabilir ve hatta mülk değerini artırabilir, ancak bu zor bir iş olmadığı anlamına gelmez! Sınırlı boş zamanınızda rahatlamak yerine, kendinizi elinizde bir merdane ile uzun bir merdivende bulacaksınız. Bunun yerine, stres olmadan nihai sonuçların tadını çıkarabilmeniz için tüm işi sizin için yapmaya hazırız. İlk konsültasyon sırasında evinizin dışını iyice inceleyerek başlayacağız. ve sonra kapsamlı maliyet bilgileri içeren yazılı bir teklif hazırlayacağız. Bizi seçseniz de seçmeseniz de, bunların hiçbiri size ücretsiz geliyor!

Hizmetlerimizin mükemmel kalite ve uygun fiyatın ideal kombinasyonuna sahip olduğunu bulacağınızı düşünüyoruz. Bizimle, parmağınızı bile kıpırdatmadan evinizin mümkün olan en iyi şekilde öne çıkmasını sağlayacağız!

Tadilat Ustası Hizmetlerimizin mükemmel kalite ve uygun fiyatın ideal kombinasyonuna sahip olduğunu bulacağınızı düşünüyoruz. Bizimle, parmağınızı bile kıpırdatmadan evinizin mümkün olan en iyi şekilde öne çıkmasını sağlayacağız! Hizmetlerimizin mükemmel kalite ve uygun fiyatın ideal kombinasyonuna sahip olduğunu bulacağınızı düşünüyoruz. Bizimle, parmağınızı bile kıpırdatmadan evinizin mümkün olan en iyi şekilde öne çıkmasını sağlayacağız!

Güçlü Yıkama

Evinizin veya iş yerinizin çevresinde temizlenmesi zor alanlarınız olduğunda, yüzeylerinizdeki çamur, küf, yağ veya

diğer türden zorlu kirleri ortadan kaldırmak için güvenilir bir şirkete, Boyacı Ustası Hizmetin’den uygun fiyatlı elektrikli yıkama hizmetlerine ihtiyacınız vardır.

Güçlü, modern ekipmanımız ve özel temizleme çözümlerimiz, grafiti veya pas gibi en zorlu lekelerle bile eşleşmiyor.

 

Aşağıdakiler için başka temizlik hizmetleri de sunuyoruz:

 • Ticari veya konut olukları
 • Dış cephe kaplaması
 • Çatılar

Oluk Temizliği

Taşan oluklar, bodrum su problemlerinin ve çatlak temellerin bir numaralı nedenidir. Oluklarınızın bakımını yapmamak, eviniz için maliyetli bir onarım haline gelebilir. Oluklarınızın bir daha kirli olup olmadığı konusunda asla endişelenmeyin! Öncelikli programlı oluk temizliklerimizle, hizmetlerimizden herhangi biri için yıl boyunca müşteri hizmetleri indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Boyacı Hizmetleri

 • İç boyama
 • Duvar kağıdı kaldırma
 • Duvar kağıdı kaplama, duvar kağıdı kurulumu
 • Dış cephe boyası
 • Çatı boyama, Çatı tamamlama
 • Güçlü yıkama, ev yıkama
 • Garaj zeminleri, bodrum katları
 • Ahşap boyama, ahşap bitirme
 • Renk örnekleme – tüm işlere dahildir!
 • Renk danışmanlığı
 • Patlamış Kartonpiyer tavan kaldırma

Badana Hizmeti

Ev sahiplerine evlerinin dış cephesinin onarımında yardımcı olma konusunda uzmanız. İşi ilk seferde doğru yapmaya kendimizi adadık. Bu nedenle, diğer onarım yüklenicilerinden daha fazla profesyonel tarafından tavsiye ediliyoruz. Amacımız tam memnuniyetinizdir. Bir sonraki ev yenileme projeniz için size geniş bir seçenek yelpazesi sunabiliriz. Dokular söz konusu olduğunda, var olanlarınızı ve arzu edebileceğiniz diğerlerini eşleştirme yeteneğine sahibiz. Vizyonlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Fikirlerinizi dinlemeye ve gerçeğe dönüştürmeye her zaman hazırız!

Profesyonel bir onarım servisine veya tavsiyeye ihtiyacınız olsun, bugün https://boyaciustasihizmeti.com’dan Boyacı Ustası Hizmeti ile iletişime geçin!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası