Üniversite Dekorasyon Hizmeti

2021’de derslerin ilk haftasında üniversite yurt odanıza girmekten daha heyecan verici bir şey olamaz. Eski bir bina, küçük bir oda olabilir ve o rengi asla-seçemeyeceğiniz-korkunç bir gölgeye boyanmış olabilir… ama bunların hiçbiri sizin için önemli değil. Bu yurt yeni bir başlangıcı temsil ediyor – yeni yıl, yeni fırsatlar ve yeni maceralar. Bu yeni başlangıç, önümüzdeki birkaç ay boyunca kullanacağınız yurt odasıyla başlıyor.

Çeşitli aktivitelere katılacak ve yoğun bir ders programınız olacak, ancak zamanınızın büyük bir kısmının yurdunuzda geçirileceğini unutmayın. Ders çalışmak, biraz yalnız kalmak veya Netflix‘te eğlenmek olsun, bu yatakhane odası sizin sığınağınızdır. Mabedinizi cennetten küçük bir parça yapmanın birkaç yolu vardır.

Boyacı Ustası Hizmetine göre,  “ortalama bir üniversite öğrencisi, yatakhane dekoruna 3400 TL. tutarında rekor bir harcama yapıyor.”  Seni bilmiyorum, ama üniversitede dekorasyona neredeyse 6300Tl. harcayacak lüksüm yoktu. Kendi odam olan 55 metre kareyi kendime ait hale getirmek için yaratıcı ve uygun maliyetli yollar bulmam gerekiyordu.

yurt boyama

Öncelikle duvarlarınızı boyamanıza izin veriliyorsa YAPIN! Bölgenizi işaretlemek için yeni bir kat boya gibisi yoktur. Ancak, çoğu yurt bunu yapmanıza izin vermez. Bunun yerine, basit bir çözüm, bu çıplak duvarları, mekanınıza kişisel bir dokunuş katan sanat eserleriyle dekore etmektir. Kampüsümde, sömestr boyunca birkaç kez orta boy fotoğraf tuvali satan kiosklar ortaya çıkıyordu. Bunlar hiçbir şekilde orijinal veya kaliteli fotoğraflar değildi, ancak uygun fiyatlı ve benim durumum için mükemmeldi.

İster Taksim Meydanı’nın bir resmi, ister gri bir arka plana karşı rastgele bir Marmara deniz manzara olsun, bu tuvaller bana odanın bana ait olduğunu hissettirdi.,

yurt boyacı ustası

Sonraki ve belki de en önemlisi, alan kullanımınızdır. Büyük olasılıkla, yurt odanız ilginç ve rahattır (küçük olduğunu söylemenin kibar bir yolu). Odanızı dağınıklıktan arındırmak, yaşamak ve nefes almak için yeterli alana sahip olduğunuzu hissetmenizi sağlar. Saklama kapları benim kişisel favorimdi ve odamı temiz ve nispeten geniş tutmamı sağladı. Yerden tasarruf etmenin bir başka yolu da dolap kapımın arkasına aynamı asmaktı. Masam için bir sandalyem vardı, başkası yoktu. İnsanlar ziyaret ediyor olsaydı, ortak oturma odasında veya yatağa oturabilirdik. Ek sandalyeler çok fazla yer kaplardı.

okul yatakhane boyama

Son olarak, odanızda biraz eğlenin. Burası sizin alanınız – ebeveynler, diğer önemli kişiler veya ev sahibi size nasıl dekore etmeniz gerektiğini söylemiyor. Tumblr ve Pinterest, alanınızı aydınlatmanın yaratıcı yollarını bulmak için harika kaynaklardır. Pek çok insan Yılbaşı için ışıkları satın alır ve odaya ekstra ışık vermek için bunları tavanlarından geçirir. Her yere fotoğraf çerçevesi yerleştirecek kadar sayacım yoktu, bu yüzden fotoğrafları yatağımın üstündeki duvara bantladım. Kalem kapları olarak boş reçel kavanozları kullandım, olasılıklar sonsuz. Bu senin odan. İçine girmekten mutluluk duyacak şekilde dekore edin veya daha fazla bilgi için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin yada  bizi arayın!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası