Ticari Su Yalıtımı Hizmeti

Su yalıtım hizmetlerimizle ticari binanızın yıl boyunca su geçirmez kalmasına yardımcı olabiliriz.

Binalarınızın su sızıntılarını gideremiyor musunuz? İnatçı sızıntıları ele alan, yıpranmış sıvaları koruyan veya yeni yapıları su geçirmez hale getiren su geçirmezlik, özellikle İstanbul’un nemli ikliminde, uzun ömürlü bir ticari binanın kalbinde yer alır.

Sertifikalı su yalıtım müteahhitlerimiz yalnızca en yüksek dereceli kaplamaları kullanır ve ofislerde ve yüksek binalarda, kat mülkiyeti, otellerde, alışveriş merkezlerinde, tıbbi ve bakım tesislerinde, depolarda, okullarda ve kolejlerde kapsamlı deneyim sunar.

 

Ticari su yalıtımı , çatı kaplama, izolasyon maddeleri temizlik ve restorasyon, epoksi zemin ve depo kaplamalar, kaçak onarım ve daha inşa.

En İyi Su Yalıtım Firması İstanbul

İşimizi üstün işçilik konusundaki itibarımız üzerine kurduk. Ekibimiz, sektörde 30 yılı aşkın bir süredir horlanmış sistemlerle desteklenen, yalnızca en nitelikli ticari su yalıtım yüklenicilerinden oluşmaktadır.

Bu nedenle her proje, bıçak dereceli elastomerik birleştirme kullanarak uygun yüzey hazırlığı ve duvar çatlaklarının profesyonel şekilde kapatılmasını içerir. Ayrıca geçiş, kontrol, pencere ve kapı bağlantılarını sızdırmaz hale getirebilir ve aşağıdakiler dahil diğer hizmetlerimizle kapsamlı bir sonlandırma sunabiliriz:

  • Ticari Boyama
  • Silikon Mastik Değişimi
  • Elektrostatik Yüzeyler
Ticari Su Yalıtım Firması Olarak Nasıl Çalışırız

Su yalıtımına başlamadan önce uzman ekibimiz, dikkat edilmesi gereken alanların boyut ve durumunu belirlemek için mekanınızı ziyaret edecektir. Daha sonra ayrıntılı bir çalışma kapsamı ve binanızın su yalıtım gereksinimlerinin analizini içeren yazılı bir teklif alacaksınız. Bu teklif aynı zamanda seçenekler de içerecek – kontrol sizde.

İşçiliğimize güvendiğimiz için, tamamlanan her proje kapsamlı bir garanti ile birlikte gelir – orantılı olarak yapmayız.

İstanbul’da Hizmet Veren Su Yalıtım Şirketiyiz.

Size yakın ticari bir su yalıtım şirketi mi arıyorsanız. Bizi İstanbul’daki iki ofisimizden birinde bulabilirsiniz.

Su yalıtımı işiniz ne kadar karmaşık olursa olsun, Ticari Su Yalıtımı Hizmeti uzman ekibinin işi doğru yapmak için ne gerekiyorsa yapacağından emin olabilirsiniz. Ticari Su Yalıtımı ve Boya Hizmeti ile hatırlayın, “KALİTE BİR GERÇEKTİR!”

Bizimle iletişime geçin

Su geçirmez bir bina için, hava nasıl olursa olsun güvenebilirsiniz, ücretsiz danışmanlık için 0216 449 94 01 numaralı telefondan Ticari Su Yalıtımı, Boyama ve Su Yalıtımı uzmanlarıyla bugün iletişime geçebilirsiniz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası