Silivri boyacı ustası

Silivri İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan, Marmara Denizi’ne sahili bulunan İstanbul merkezine 69 kilometre uzaklıkta yer alan bir sahil şehridir. Eski D-5 yeni adıyla D-100 karayolu üzerine kurulmuştur. Silivri genellikle yazlıkçılardan oluşan bir nüfusa sahiptir. Yaz aylarında ilçe nüfusu ikiye katlamaktadır.

 

2020 yılı güncel verileri ele alındığı zaman Silivri ilçesinde ortalama 200 bin kişi üzerinde insan yaşadığı düşünülmektedir. Yeni yapılaşma İstanbul’un diğer ilçelerine nazaran daha durağan bir seyir halindedir.

Genellikle ilçede yazlık ve villa inşası yapılmaktadır. Yaz aylarında Silivri’de yaşayan vatandaşlar birçok yapı ihtiyacına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu alanlardan bir tanesi de firma olarak bizlerinde içinde bulunduğu boyacılık sektörü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evlerinde boya tadilatı yaptırmak isteyen müşterilerimiz uzman boyacı ustası arayışlarını çeşitli platformlar üzerinden dile getirmektedirler. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte birçok sosyal medya ve iş platformu üzerinden boyacılık yaptığını iddia eden şahıslar ilanlar oluşturmaktadır.

Fakat bu ilanları oluşturan bireylerin, daha önce boyacılık alanı ile ilgili tecrübeye sahip olup olmadıkları ise bilinmemektedir.

Sizlerde daire boya ustası arayışı içerisinde iseniz, kesinlikle bu alanla ilgili uzman bir ekiple çalışmanızı sizlere öneririz.

Daha önceden yapmış oldukları işleri sizlere referans olarak gösterebilecek,

bu alanda önemli deneyimlere sahip firmalar seçmeniz yapılarınızın, en iyi şekilde boyanılarak sizlere teslim edilmesi açısından son derece önemlidir.

Firmamızda yer alan Silivri boya ustası arkadaşlarımız, sektörde en az 15 yıl ve üzeri deneyime sahip alanında uzman kişilerdir.

Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin birçok şehrinde, farklı farklı boya ve tadilat işlerinde görev almışlardır.

Ustalarımızın büyük tecrübeye sahip olmaları, yapılacak olan işlerinizin sizlere en kaliteli biçimde teslim edileceği anlamına gelmektedir. Ustalarımız yapılacak olan işlerde boya seçiminde, kullanılan malzemelere kadar en kaliteli ürünleri tercih etmektedirler.

Kaliteden ödün vermeden yürüttüğümüz işlerde siz değerli müşterilerimize en ekonomik çözümleri sunmayı da kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Hesaplı boyacı ustası, konusunda İstanbul ve ilçelerinde en kaliteli hizmeti sağlayan firmalar arasında yer alıyoruz. Ekonomik olarak sunduğumuz hizmetler, kusursuz olarak tamamlayarak tarafınıza teslim ediyoruz.

Ekibimizde yer alan ustalar, Saten boya, plastik boya, İtalyan boya, sedef

boya, tavan boyası, dış cephe boyası gibi birçok boya alanında da büyük tecrübeye sahiptirler.

Aynı zamanda daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz projelere daire görselleri de sizlerle paylaşabilmekteyiz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz zaman boyacı ustalarımızdan bir tanesini ücretsiz keşif için tarafınıza göndermekteyiz.

Yapılarınızda ki hata ve kusurların tespitinin ardından sizlere fiyat teklifi oluşturuyoruz. Bu hata ve tespitler boya kabarması, nem ve rutubet lekeleri, dübel ve çivi delikleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fiyat teklifi üzerinde mutabık kalındıktan sonra, ustalarımız belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte boya yapılacak olan alanda hazır olarak bulunuyor.

Ayrıca tüm İstanbul geneline bir günde boya hizmeti veren ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu sizlere bildirmek isteriz.

Sabah saatlerinde tarafımıza teslim edilen daire ve yapılarınız akşamüzeri

tarafınıza temizliği bitmiş şekilde teslim edilir ve yapılarınızın büyüklüğüne göre 5 ve üzeri boyacı ustası çalışabilir.

Dairelerinizi teslim aldıktan sonra zemin yüzeylere zarar gelememesi adına, naylon örtüler serilmektedir.

Bu naylon örtüler boya akma ve damlamalarına karşı parke ve laminantlarınızı korumaktadır.

Ayrıca eşyalarınız müsait bir alanda toplanarak

üzerleri naylon örtüler ile kaplanır ve boya akmalarına karşı eşyalarınız da koruma altına alınmış olur.

Süpürgelik ve kapı kenarlarınıza da özel bantlar çekilerek, boya akmasına karşı korunaklı hale getirilmektedir. Boya işleminin ardından daireleriniz temizlenerek sizlere teslim edilmektedir.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası