Profesyonel Sıva Ustası

Yaygın olarak kullanılan şey iç duvarların sıvanmasıdır. Profesyonel Sıva Ustası , duvarlara her türlü hasar veya kırılmaya dayanacak sağlam bir yüzey sağlamaya yardımcı olur. Boyamada benzersiz bir şey denerken odada kalıcı armatürler sağlar. Sıva, odadaki tüm duvarlara veya kapı veya pencere gibi belirli şeylere uygulanabilir. Evinizi yeniden şekillendirmeyi planlarken, iç sıvada farklı yönlerin görülmesi gerekir. İç sıvamanın faydalarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Profesyonel Çeşitli tasarımlar

  İç sıvada tasarım seçimi sınırsızdır. İstanbul’daki Profesyonel Sıva Ustaları , dekoratif konsollar, mimari sütunlar vb. Gibi birçok yenilikçi fikir sunar. Alçı, odanızın fikrine en uygun düşünülemeyecek şekillerde kalıplanabilir. Gelenekselden modern tasarımlara kadar kişiselleştirilebilecek bir dizi fırsat var.

 • Stil ve estetik sıva

  Odanızın pürüzlü görünen çıplak duvarlar yerine cam gibi duvarlara ihtiyacı vardır. Alçı, odalara ve eve dolgunluk hissi katar. O vay faktörünü odanıza getirmek istiyorsanız, tavandaki plastik kalıplar işi yapar. Alçı kalıpları seçerken temalar ve tasarımlar gibi pek çok şeyin dikkate alınması gerekir. Derinlikteki bir değişiklik odanızı sanata benzetebilir.

 • Kurumsal Dayanıklı sıva

  Duvarların dayanıklılığı sıva yapılarak artırılmıştır. Uygun şekilde uygulandığında sağlam bir son kat sağlar. Karışımdan su kaçtığında duvarlar da kimyasal reaksiyonla güçlenme eğilimindedir. Profesyonel Sıva Ustası çarpma veya eziklere karşı direnç sağlar ve sırtın güçlendirilmesine yardımcı olur.

 • Profesyonel Sıva Montajı kolaydır

  Sıvanın avantajı kolay montajdır. Su ekleme anının başlangıcı dışında toz oluşmadığından çok kullanışlıdır. Kum oluşumuna gerek yoktur ve duvarlar kısa sürede sıvanabilir. Alçı genellikle genel kaplama tabakasının altına uygulanır. Bir plaka duvarın ziyaret edilmesi daha az zaman alır ve temiz görünür.

 

Ancak her madalyonun iki yüzü olduğu gibi duvarları sıvamanın da bazı dezavantajları vardır. Zamanla parlaklığını kaybetmeye başlar ve zaman zaman bakım gerektirir.

Alçıyı her seferinde değiştirmek zor bir iş olabilir. Sıva yapmak kendi başına pahalıdır ve bir bütçe sağlamanız gerekir. Evinizi sıva yapmayı planlıyorsanız, uzmanlara danışmak yapılacak doğru şeydir.

Profesyonel Sıva  yapmak özel bir iş olduğundan, uzmanlar bunun için daha yüksek bir miktar talep ediyorlar. Sıva yaparken kullanmayı planladığınız teknik ne olursa olsun, evinizi eskisinden daha güzel göstermenin uygun maliyetli olduğunu görün. Detaylar için mutlaka Profesyonel Sıva  Ustalarımız ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası