Profesyonel Fayans Ustası Hizmeti

Başlamadan önce, iş için yeterli fayansınız olduğundan emin olun. Banyonuzun genişliğini ve uzunluğunu ölçün ve metrekarenizi elde etmek için ölçüleri çarpın. Kırık fayans veya hatalar durumunda fazladan sahip olmak için fazladan % 10 ekleyin. Hızlı bir teklif için Fayans Döşeme Ustasını arayın.

Harcı , karoyu zemine tutacak yapıştırıcıdır. Çoğu zaman, buna ince set olarak atıfta bulunulduğunu görürsünüz. Zemine bir karo membranı yapıştırmak ve döşememizi membrana yapıştırmak içinde kullanacağız . 

Bu proje için kullandığımız membran ayrıştırıcı bir membrandır ve zemini çatlatmadan karo altında genleşme ve büzülmeye izin verir.

Bu proje için, modifiye edilmemiş ince set harcı kullanıyoruz, ancak bir ayırma membranı kullanmıyorsanız ve kiremitinizi bir çimento destek levhasına yerleştiriyorsanız, iyileştiren bir polimer içeren harç olan modifiye ince set kullanmak isteyeceksiniz. 

Fayans döşeme genellikle insanların ileri yaşlarda girdiği bir kariyerdir. Sonuçta, okullarda fayans döşeme işlemi öğretilmiyor.

Bu nedenle, öğrenme ortamının dışında kalmış ve diğer disiplinlerde eğitim almış kişiler için erişilebilir olan döşeme kursları, döşeme alanında yeni bir kariyere başlamak isteyenler için son derece önemlidir.

Fayans döşeme esas olarak, popüler görüşe rağmen, sadece inşaatçılar, boyacılar ve dekoratörler için değil, kadınlar için de uygun olmayan bir kariyerdir.

Aslında, insanlar bir dizi farklı çalışma geçmişinden fayans döşemeye giriyorlar ve birçok başarılı ve köklü dişi kiremitçilerin yanı sıra, perakende ve yemek servisi gibi fayans endüstrisi ile tamamen bağlantısı kesilmiş çalışma geçmişine sahip olan kiremitler var.

Sonuçta, iyi bir döşeme kursu, yaşları, geçmişleri veya deneyimleri ne olursa olsun harika kiremitler üretir.

Bir fayans döşeme olmayı düşünüyorsanız, işte bunu nasıl yapacağınız.

Araştırmanı yap

Her şeyden önce, özellikle kendi işinizi kurmayı planlıyorsanız, bir döşeme kariyerinin gerçekte neleri içerdiğini anlamaya çalışın.

İlk başta, fayans döşemenin sadece karoları satın almak, döşemek ve işte bu kadar iş bittiğini düşünebilirsiniz.

Aslında, bir iş planı oluşturmaktan müşteri kazanmaya, ölçmeye, müşteri beklentilerini karşılamanızı sağlamaya, döşeme işinin kendisine ve müşteri geri bildirimlerine kadar bir döşeme projesinde yer alan pek çok perde arkasında iş vardır.

Bir kiremitçinin günlük işini, ne kadar kazanma eğiliminde olduklarını ve bir döşeme kariyerinden ne bekleyebileceğinizi araştırmak faydalı olacaktır.

Döşemeyle ilgili bazı görevler şunlardır: Döşenecek alanı belirlemek, karoları kesmek, döşenecek alanı hazırlamak ve döşemenin kendisini sabitlemek için döşeme işlemi.

Nasıl fayans döşeme ustası olunur

Kanunen fayansçı olmak için belirlenmiş bir gereklilik olmamasına rağmen, duvarda yeterliliğe sahip olmanız ve zemin döşeme güvenilir ve etkili bir fayansçı olarak pratik yapabilmek için.

Pratik deneyimin yanı sıra çıraklık eğitimi alarak kiremitçi olmak mümkündür, ancak birçok kişi bir profesyonel döşeme kursu.

Güçlü ve zayıf yönlerinizi düşünün

Fayans döşeme ile ilgili belirli beceriler ve nihayetinde, pratik görevlerde güçlü olup olmadığınızı, tasarım kalıplarını takip edip edemeyeceğinizi, görevleri doğru ve iyi bir ayrıntı düzeyinde tamamlayıp tamamlayamayacağınızı, malzeme maliyetlerini ve miktarlarını hesaplamak için matematiksel yeteneğe sahip olup olmadığınızı ve iyi müşteri hizmeti sağlayıp sağlayamayacağınızı düşünmelisiniz .

Ayrıca oldukça yaratıcı olmanız ve evrak işlerinizi ve hesaplarınızı güncel tutabilmeniz gerekir.

İyi bir fayans döşeme kursu bulun

Esasen, iyi bir döşeme kursu, iyi bir kiremitçiye götürür. Fayans döşeme kariyeri için size iyi bir dayanak oluşturabilecek bir dizi profesyonel fayans kursları var.

Geçmişteki pek çok öğrenci, genellikle kendi deneyimlerini geliştirme deneyimlerini detaylandırarak bize geri yazarlar. Fayans döşeme işi bizimle eğitim aldıktan ve son başarılarından sonra.

Çaba göster

İyi bir döşeme kursu bulmak elbette fayansçı olma yolculuğunun sadece bir unsurudur.

Pratik ve teori oturumlarına gönülsüzce dönmek iyi bir şey değildir, bunun yerine bir çaba sarf etmek ve fırsatınız varken elinizden gelen her şeyi öğrenmek önemlidir.

Kendine güvenmek

Fayans döşeme kursunuzu tamamladığınızda ve döşeme ustası olarak kalifiye olduğunuzda, becerilerinizi ve uzmanlığınızı kullanmaktan emin olun.

Müşterilerinize, elinizdeki işle başa çıkmanın en iyi yolu hakkında tavsiyelerde bulunmanız gerekebilir, belki de malzemeler, maliyetler, komplikasyonlar ve projenin ne kadar süreceğini düşündüğünüz konusunda tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Son olarak, kalifiye olduğunuzda ve becerilerinizi geliştirmeye devam ettiğinizde daha fazla araştırma yapmaktan korkmayın.

Ek olarak, size yardımcı olabilecekleri bir şey olduğunu düşünüyorsanız, işteyken bile fayans öğretmeninizle iletişime geçme konusunda kendinizden emin olmalısınız.

Kalifiye olduklarında ve başka sorularınız varsa müsait olduklarında treylerlerimizle iletişim halinde olduğumuzdan emin oluruz. 0216 449 94 01 numaralı telefondan Daha fazla bilgi edinmek için hemen arayın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası