Profesyonel Fayans, Seramik, Karo Boyama

Banyo fayansı yeniden cilalama, eski karoları duvarlarınız için daha temiz, daha yeni görünümlü karolara yenilemek için uygun maliyetli bir çözümdür.

Özel tamir boyası sürecimiz, küflü, rengi solmuş derz çizgilerini ve modası geçmiş kiremit tonlarını sihirli bir şekilde döşemeye dönüştürür, konukların görmesi ve hayran kalması için utanmayacaksınız.

Eski banyo karolarınızı, seramik ve fayanslarınızı yenilemek için düz renkler veya özel bir taş kaplama seçeneği de sunuyoruz . Buna ek olarak, İstanbul’daki karo, seramik ve fayans yenileme, tamamlanması haftalar sürebilen pahalı, toplam yeniden modelleme projesine en uygun maliyetli alternatiflerden biridir.

Fayans tamiri nedir?

Fayans yeniden cilalama için özel ekipman, yapıştırıcı maddeler, şeffaf yüzeyler, astarlar ve son katlar gerekir.

Karo boyamak ve son kat kaplama arasında yüzey parlaklığı, yeniden cilalanmış karoların dayanıklılığı ve yeniden cilalanmış yüzeylerin “yeniliğini” ne kadar uzun süre koruduğu gibi önemli farklılıklar vardır.

Sprey emaye boya veya epoksi ile fayans boyamak, profesyonel bir fayans tamir işi kadar muhteşem görünmeyecektir. Aslında, karo yenileme, karolarınızın orijinal görünümünü yeniden oluşturmanın tek geçerli yöntemidir.

Yeni seramik karolarda görülen bu güzel ve temiz sır, fayansların yüksek sıcaklık fırınlarında pişirilmesiyle elde edilir. Ancak, fayanslarınızı bir fırına geri koymak için kaldırmak mümkün olmadığından, mat fayanslarınızdaki parlaklığı yenilemek için yeniden cilalama harika bir alternatiftir.

Fayansları yeniden cilalama yeteneklerinin reklamını yapan yeniden modelleme şirketleri, kendilerini olması gerektiği kadar dürüstçe temsil etmiyor.

Fayans tamiri, fayans değiştirmekten daha uygun mu?

Evet! Fayansları değiştirmek yerine yeniden boya ile kaplamayı seçmek, fayans değiştirme maliyetine kıyasla size yüzde 50 veya daha fazla tasarruf sağlayabilir. Banyolarınıza ve mutfağınıza, tam fayans değişimiyle ilgili zaman, masraf ve karışıklık olmadan bir makyaj yapabiliriz. Ne kadar fayansın yenilenmesine ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak, teknisyenlerimiz işi bir günde tamamlayabilir, böylece hemen banyonuzun veya mutfağınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Neden İstanbul’daki karo tamir hizmetlerimizi seçmelisiniz?

Özel Küvet ve Kiremit tek bir hedefe sahiptir: Mutfağınızı ve / veya banyonuzu, evinizin inşaatı tamamlandığında yeni görünmesini sağlamak. Amacımız, herhangi bir ana bileşeni değiştirmeden mümkündür. Belirli koşullarda tam tadilat gerekli olabilse de, mutfağınız veya banyonuz sadece küçük bir yüz gerdirme gerektirdiğinde karo yüzey kaplaması harika bir seçenektir.

Hizmetlerimizin çoğunun tamamlanması birkaç saat sürer ve günlük faaliyetlerinizde ayarlamalar yapmanızı gerektirmez. Fayans yenileme teknisyenlerimiz, hizmet verdiğimiz odaları temiz ve düzenli bırakacak, böylece daha sonra yapacak bir şeyiniz olmayacak, ancak muhteşem fayansınızın tadını çıkaracaksınız.

Artık hasarlı, çirkin döşemelere bakmaya dayanamıyorsanız, ücretsiz fiyat teklifimizden yararlanmak için bizi (0216) 449 94 01 numaralı telefondan arayın . Fayans tamirinin yanı sıra yeniden derz dolgu ve küvet tamir hizmetleri ile ilgili tüm sorularınızı memnuniyetle cevaplayacağız.

 

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası