Profesyonel Ev Tamirci Hizmetleri

Detaylara verdiğimiz önem, hem en kaliteli projeleri hem de yol boyunca bir dostluk kurmamızı sağlar.

Müşterilerimizin ne istediğini dinlemekten, doğru fikirleri sunmaktan ve en kaliteli sonuçları sunmaktan gurur duyuyoruz.

Projenizde en yetenekli ellerdesiniz, o yüzden arkanıza yaslanın ve işi “İstanbul Tamirci Hizmetleri” ekibi yapsın.
Süreleri, bütçeleri ve beklentilerinizi karşılamayı önemsiyoruz ve amacımız sizlere uzun yıllar keyif alabileceğiniz güzel bir tadilat bırakmaktır.

Elektrik

İstanbul Tamirci Hizmetlerindeki bir elektrikçi, tüm ev bakımınızı ve ticari elektrik tesisatlarınızı ve elektrik onarım ihtiyaçlarınızı halledebilir.

Alçıpan ve İzolasyon

Duvarda açık bir delik mi var? Yeni bir boya veya duvar çıtalama ile evinizin tarzını ve çekiciliğini artırmak mı istiyorsunuz? Her şeyi zamanında ve doğru şekilde yapabiliriz.

Sıhhi tesisat

Ev su tesisatı veya ticari sıhhi tesisatla ilgili herhangi bir Projede yardımcı olabiliriz.

Boyama

Boya hizmetleri söz konusu olduğunda, hepsini yapıyoruz ve işi en yüksek standartlarda detaylara ve profesyonelliğe dikkat ederek tamamlıyoruz. Sonunda, yeni olduğu kadar güzel ve canlı olan koca bir yuvayla baş başa kalacaksınız.

Fayans ve Taşlar

Fayans veya taş içeren bir iyileştirmeyi tamamlamak, kesinlikle ortalama bir ev sahibi için gelişmiş bir projedir. Fayansınızı veya taşınızı yerleştirmemizi sağlayarak bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve malzeme ve kaynak israfından kaçının.

Marangozluk

Her evde ve ofiste en az 1 kırık kapı kolu, menteşe veya tutamak olacaktır. Asılmamış resimler dikkatinizi çekmek için yarışıyor. Özel aletler ve beceriler gerektirdiği için marangozluğu uzmanların işi olarak görüyoruz.

Pencereler ve Kapılar

Pencereler ve kapılar, güvenlik ve işlevsellik sağlayan, ev ve ofisin önemli özellikleridir. Yeni kapı ve pencerelerin tamamen değiştirilmesine veya kurulmasına kadar en küçük onarımları gerçekleştiriyoruz.

Montaj ve Kurulum

Gönderen yükleme tertibatı vb IKEA, BAUHAUS, gelen herhangi bir öğenin için banyo mobilyaları, İstanbul Tamirci Hizmetleri tüm montaj ve kurulum hizmetleri sağlayabilir.

Bizim Tamirci hizmetleri aklınıza gelebilecek herhangi işleri tamamlayabilir. Mükemmel boyama ve dekorasyon, tamirat ve diğer garip işler.

Çatı kaplama

Proje ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, her türlü çatı kaplaması İstanbul Tamirci Hizmetleri tarafından üstlenilmektedir.  Uzatma için yeni bir çatı, Sızdıran bir çatının tamir edilmesi vb.

Size mümkün olan en rahat ve zahmetsiz tamirci deneyimini yaşatmaya inanıyoruz: Evinizdeki potansiyeli açığa çıkarmanıza yardımcı olmak.

Projenin boyutu ne olursa olsun tüm konut ihtiyaçlarınıza yenilikçi bir çözüm oluşturmak, Size kaliteli işçilik sunmak , önemli bir değer ve etkili iletişim ve tüm süreç boyunca yüzünüzde bir gülümseme görmek için  0216 449 94 01‘den bizi arayın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası