Profesyonel Balkon Tadilatı

Balkonları onarır ve yeniden inşa ederiz . Tüm Balkon fayans onarımlarını ve balkon su yalıtımını tamamlıyoruz . Balkon tadilat ustası.

Balkon ahşap çürüklüğü onarımı ve odunluk kereste değişimi

 • Sızdıran balkon onarımları 
 • Balkon su geçirmez membran tamiri ve montajı
 • Balkon ahşap zemin değişimi
 • Balkon döşeme onarımları ve balkon döşeme işleri.
 • Balkon korkuluk onarımları ve balkon korkuluk değişimi

 

Ahşap ve Beton Balkon Onarımı Yapıyoruz. Beton balkon beton onarımları, beton çatlak onarımları ve su yalıtımı. Biz somut balkon hasarı ve onarım hasarlı beton balkon, beton balkonlar düzeltme çatlaklar.

Değerlendirebilir Kereste balkon ahşap onarım, kereste değiştirme ve su yalıtımı. Ahşap balkonlarda zaman çerçevesi, balkon korkuluğu ve balkon zemini alt tabakasının durumunu değerlendiriyoruz.

En iyi balkon yapı malzemeleri ve balkon su yalıtım ve yapı ürünlerini kullanarak balkonları yeniden inşa ediyor ve onarıyoruz. Balkon ahşaplarının kereste hasarını ve korunmasız yapısal çelik elemanlara, balkonlara sabitleme ve bağlantılara aşındırıcı hasarını anlıyoruz.

Ahşap balkonlar doğru bir şekilde inşa edilmezse veya onarılmazsa veya uygun olmayan ahşap ve inşaat malzemeleriyle inşa edilmezse, güvenlik riski oluşturabilir. Biz sızıntı ve su balkonlar hasarlı ve gerektiğinde uygunsuz olarak kullanılan yapı malzemeleri yerine bakarak değerlendirir.

Ahşap Balkon Yapısal Hasar Ahşap balkonlarda yapısal hasar ciddi bir güvenlik endişesidir. Birçok ahşap balkonun tasarımı kötüdür.

Bu, yetersiz drenaj ve su yalıtımı ayrıntılarından, balkon yapımında kullanılan uygun olmayan ahşap kullanımına kadar olabilir. Dış kullanım için uygun olmayan ahşap kullanımı, kusurlu balkon su yalıtım membranlarından su çıkışı meydana geldiğinde sorun haline gelmektedir.

BALKON BAĞLANTILARININ KOROZYON VE DEĞİŞTİRİLMESİ
Ahşap balkonun yapımında doğru bağlantı ürünleri ve malzemeleri kullanılmazsa, ahşap balkon bağlantılarının ve bağlantılarının korozyonu da elemanlara maruz kaldığında büyük bir sorundur. Korozyon, çelik balkon korkuluklarında, korkuluklarda ve ahşap balkon korkuluk bağlantılarında ve bağlantılarında meydana gelir.

Ahşap balkonların bakımı ve düzenli muayenesi çok önemlidir. Ahşap balkonlar, yapısal hasar ve güvenlik riski açısından yıllık olarak kontrol edilmelidir. Balkon bağlantılarının muayenesi, balkon sabitlemesi ve ahşap bağlantı noktalarının hareketi.

Balkon kereste çerçevesinin, ahşap elemanlara maruz kalması, ahşap türleri ve dayanıklılığı açısından incelenmesi
gerekir. Balkonun yapısal bütünlüğü hakkında endişeleriniz varsa, balkondaki hasarı değerlendirebiliriz.

 

 

Balkonları onarır ve yeniden inşa ederiz . Tüm Balkon fayans onarımlarını ve balkon su yalıtımını tamamlıyoruz . Balkon tadilat ustası.

Balkonları onarır ve yeniden inşa ederiz . Tüm Balkon fayans onarımlarını ve balkon su yalıtımını tamamlıyoruz . Balkon tadilat ustası.

Su yalıtımı öncesinde balkonun yapısal bütünlüğü değerlendirilmelidir. Balkon su geçirmez membranları arızalanırsa, yapıya su girmesine izin verir.

Balkon inşa etmek için uygun olmayan ahşap kullanılmışsa, odun sacı hasarı meydana gelebilir.

Balkondaki ağaçlık hasarı, balkon alt kaplaması veya balkon döşemesi ile gizlenmişse, balkonda yapısal hasar fark edilmeden devam edebilir, bu da ciddi balkon hasarlarına ve balkon ahşap elemanlarında olası arızalara yol açabilir.

Balkonları ahşap çatlak hasarı, korozyon veya yapısal hasar açısından incelerken, balkon çerçevesini görüntülemek için erişim gereklidir. Ahşap çerçeve gizlenmişse.

BALKON BAKIM VE ONARIMI
Balkon kerestesi kaplamalarının bakımı, boyası ahşabın korunmasına yardımcı olacaktır.
Kusurlu, eksik veya paslanmış balkon bağlantı parçaları ve sabitlemeleri uygun yeni balkon bağlantılarıyla değiştirilebilir.
Uygun olmayan balkon  ahşap kirişlerini, kirişlerini ve direklerini değiştirebiliriz. Balkon korkuluğunun uygun olmadığı veya ahşap veya korozyona sahip olduğu yerlerde yeni ahşap, çelik ve alüminyum balkon korkuluğu, korkuluk ile değiştirebiliriz.
BALKON DEĞERLENDİRMELERİ – BALKON YAPISAL – BALKON SU YALITIMI

Aşağıdakiler dahil olmak üzere değerlendirme ve onarım ve iyileştirme konusunda deneyimliyiz:

 • Balkon su yalıtım membranları hasar tespiti, onarımları ve değişimi
 • Balkon yapısal ahşap hasar tespiti ve onarımları
 • Balkon odun çukuru hasar değerlendirmesi ve onarım
 • Balkon termit hasar tespiti ve onarımları
 • Balkon bağlantılarının, köşebentlerinin, cıvatalarının ve bağlantılarının durumunun değerlendirilmesi
 • Değerlendirmek ve balkon korkulukları ve balkon merdiven onarım tamirat.
 • Balkon döşeme onarımları
 • Balkon fayansı değişimi

 

Birçok ahşap balkon ve güverte ahşap odunlardan zarar görür. Su hasarlı balkonları yeniler ve onarırız.
Taşıyıcı kirişleri ve döşeme kirişlerini değiştirme ve ağaçtan zarar görmüş balkonları tamir etme konusunda tecrübemiz var.
Balkonun yapısal yük taşıyıcı ahşap elemanlarını değiştirirken, balkon yüklerini desteklemek için tüm geçici yapısal inşaat işlerini tamamlıyoruz.

BALKON DÖŞEME VE BALKON FİNİŞER KAİDELERİ 
Su geçirmez membranlı kiremit ahşap balkonlar, su geçirmez membranlar başarısız olduğunda yapısal olarak çaresiz hale gelebilir.
Hasarlı yapısal ahşap elemanları balkonlara, su geçirmez membran ve karoları değiştiriyoruz.

ı

BALKON DÖŞEME DEĞİŞİMİ 

 

Balkonlarda hasar görmüş karoları onarıyoruz.
Balkon su geçirmez membranlar başarısız olduğunda, balkon ahşap bir zemin ile inşa edilmişse, su geçirmez membranın altına su girmesine izin verdiğinde, ahşap döşeme, balkon yer karolarını iterek ve tabakalardan ayırarak genişleyecektir.
Sudan zarar gören veya kusurlu hale gelen Balkon parke döşemesini değiştiriyoruz. Balkon döşemeleri için tasarlanmış uzun ömürlü dayanıklı malzeme kullanıyoruz.

 

Standart balkon karo zeminlerine başka bir seçenek olarak balkon kompozit ahşap güverte karoları ve balkon kompozit güverte döşemeleri tedarik ediyor ve kuruyoruz.
Kompozit güverte karoları ve güverte tahtaları, balkon döşemesi için su geçirmez ve dayanıklı bir seçenektir.

BALKON SU GEÇİRMEZ MEMBRAN DEĞİŞİMİ VE ONARIMI

 

Sızdıran balkonların onarımında kaliteli balkon su yalıtım membranları tedarik ediyor ve uyguluyoruz.
Balkonlar, kereste ve beton yapılar için tasarlanmış su geçirmez membranlar.

BALKON KORKULUK DEĞİŞİMİ VE ONARIMI

 

Balkon korkuluk değişimi ve onarımı. Ahşap ve çelik balkon korkuluk ve korkuluğunu değiştiriyor ve onarıyoruz.


KONSOL AHŞAP BALKON ONARIMLARI

 

Ahşap konsol balkon onarımları. Çıkma ahşap balkonlarda su geçirmez membranlar arızalandığında, balkona yönelik ahşap çerçevenin doğru şekilde değerlendirilmemesi durumunda balkon ciddi bir güvenlik sorunu haline gelebilir.
Konsol ahşap balkonları tamir ediyor ve iyileştiriyoruz. Lisanslı bina uygulayıcısı ve nitelikli Profesyonel Balkon Tadilatı şirketi olarak biz de balkon onarım çalışmaları bu tür deneyimlidir.

BETON BALKON ÇATLAK ONARIMLARI VE SU YALITIMI 
Beton balkon onarımı ve su yalıtımı.
Balkonlarda beton onarımları ve beton çatlak onarımları konusunda tecrübeliyiz. Beton onarımlarını ve beton balkon su yalıtım onarımlarını ve değişimini tamamlayan sızdıran beton balkonları onarabiliriz.

PERİOD EV BALKON VE VERANDA ONARIMLARI
Ağaçtan zarar görmüş dönem ev balkonlarını değiştirme ve tamir etme tecrübesine sahibiz.
Yaşam alanına, eve su sızdıran yaşam alanlarının üzerine balkonları değiştirdik.
Bu durumlarda, döşeme ve alt kat döşemesini kaldırdık, yapısal keresteleri değiştirdik, yeni alt tabaka döşemelerini yaptık, su yalıtımını tamamladık ve karoları eski haline getirdik.
Biz nitelikli Profesyonel Balkon Tadilatı ve kaliteli balkon su yalıtımı sağlar.

 

KALİTE LİSANSLI KONUT VE TİCARİ YAPIMCI – BALKON BİNA VE SU YALITIM GARANTİLERİ
Kayıtlı bina uygulayıcıları olarak bizim garantiler su yalıtımı ve yapısal bina işleri yer alıyor.

SIZDIRAN BALKONLARI TAMİR EDİYORUZ BUGÜN BİZİ ARAYIN
SIZDIRAN BİR BALKON VEYA  HASARLI KERESTE BALKONUNUZ VARSA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN VE BALKONUNUZU DEĞERLENDİRİP SİZE BALKON ONARIMI VEYA DEĞİŞTİRME İÇİN TEKLİF VEYA FİYAT SUNARIZ.
 
İNŞAAT, ONARIM VE SU GEÇİRMEZ BALKONLAR YAPMA, ONARIM VE SU GEÇİRMEZLİK İÇİN YETKİLİ 

 

Balkonunuzun biraz bakıma ihtiyacı var mı? İklimimiz, açık balkonlarda betona önemli bir yük getirebilir ve bölge sakinleri, bunun bir balkonun güvenliğini ve ömrünü nasıl etkileyebileceğinin genellikle farkında değildir.

Bu nedenle, bakım planına uymak ve zamanında yenilendiğinden emin olmak önemlidir.

Çeşitli yöntemler kullanılarak yapılan camlama, geleneksel yenilemeye daha iyi bir alternatiftir. Bu, aynı zamanda iklim dostu olan daha büyük, daha çekici balkonlarla sonuçlanan uygun maliyetli bir çözümdür.

Açık balkonlar hakkında faydalı bilgiler

• Bakım planı, balkonların ne sıklıkla yenilenmesi gerektiğinin ayrıntılarını verir. Güvenlik nedeniyle plana uymak önemlidir.

• Balkonun durumundan emin değilseniz, beton döşeme ve korkuluklarda durum kontrolü yaptırmalısınız. Bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

• Bazen onarım ihtiyacının nerede olduğu açıktır, çünkü bunu görebilirsiniz, ancak her zaman değil. Beton levhada herhangi bir renk değişikliği ve çatlak olup olmadığına bakın.

Boyama ve Tadilat Yöntemi – daha akıllı bir yol

Birçok konut alanı büyük, kapsamlı yenileme projeleriyle karşı karşıyadır. Sadece yenilenmesi gereken balkonlar değil, cepheler, pencereler ve kapılar da. Geleneksel balkon yenileme yöntemleri, yaklaşık 15 yıllık bir kullanım ömrü ile çoğu pazarda hala hakimdir. Ancak geleneksel, kısa vadeli yenilemeye sürdürülebilir ve düşük karbonlu bir alternatif var.

Geleneksel yenileme

Hava, rüzgar, egzoz dumanı ve diğer çevresel faktörler, açık bir balkonun yaklaşık 15 yılda bir onarılması gerektiği anlamına gelir. Standart bir beton yenileme, balkonun aynı boyutta olacağı ve eskisi gibi aynı tasarıma sahip olacağı anlamına gelecektir.

Profesyonel Balkon Tadilatı işleri için bir fiyat teklifi veya fiyat için bizi arayın veya e-posta ile gönderin. Balkon Su Yalıtımı ve Balkon Onarımları  Balkon yapısal onarımları, sızdıran balkon onarımları için 0216 449 94 01‘i hemen arayın.

Rate this post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post