Noel Dekoru İçin Duvar Renk Şemaları

Duvarları süsleyin! Tatil için güzelce dekore edilmiş bir ev yaratmak için evinizin duvarlarından ilham alın.

 

Yıl sonuna doğru ilerlerken, çevremizdeki tüm şenlik ve neşeden, özellikle de geçen bunaltıcı ve kaotik yıldan sonra neşe içinde olmaktan kendimizi alamayız. Çoğumuz Noel’i evlerimizin güvenliğinden geçirecek olsak da, bayram ruhunu kucaklayıp her köşeyi eğlenceli ve şenlikli hale getirmememiz için hiçbir neden yok.

Noel süsleri için bir renk şeması belirlerken, evinizde zaten sahip olduğunuz genel renklere odaklanmanız önemlidir. Duvarlar herhangi bir odanın çoğunu oluşturur ve duvar boyası renginizi doğru dekorla tamamlamak iyi bir fikirdir . Mevcut dekorunuzdan ilham alan renk şemasını taşımanız için birkaç fikir topladık.

Beyaz duvarlar

Noel Dekoru İçin Duvar Renk Şemaları

Beyaz duvarlar, şenlikli süslemeler için boş bir tuvaldir. İster geleneksel kırmızı ve yeşil renkleri seçin ister metalik aksanları süslemelerle birleştirmek isteyin, beyaz duvarlar her ikisini de zahmetsizce, üstte ve sade, sade dekorasyonlarla tamamlar. Ayrıca o karlı ve rüya gibi Beyaz Noel görünümünü yansıtmak için tamamen beyaz yapmayı da seçebilirsiniz.

Kirli beyaz veya krem ​​duvarlar

Noel Dekoru İçin Duvar Renk Şemaları

Yumuşak, pastel tonlar, ev dekorunuzda bir bütünlük duygusu ortaya çıkarmak için kırık beyaz veya krem ​​duvarları tamamlayacak. Renkleri daha fazla yansıtmaya yardımcı olmak ve mekana sıcaklık ve incelik katmak için altın veya kahverengi renk vurgularını da tercih edebilirsiniz.

Gri duvarlar

Noel Dekoru İçin Duvar Renk Şemaları

Senin Eğer duvar rengin gri koyu bir gölge, beyaz, altın ve gümüş ve hafif gölgeler için, dekor için gri ve sarı kullanım karanlık kullanın. Ayrıca, ev dekorunuzu farklı kılacak zıt bir görünüm için gri bir duvarı sarı tonlu ışıklarla tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı duvarlar

Noel Dekoru İçin Duvar Renk Şemaları

Kırmızı duvarlarınız varsa, dekoru sessiz ve basit tutun. Duvarlardaki yeşil bir çelenk bile farklı dokular ve denge katabilir. Sınırlı dozlarda kullanıldığında altın sarısı aksanları işe yarayabilir.

Yeşil duvarlar

Yeşil duvarlar

Koyu yeşil duvarlar, beyaz ve altın rengindeki metalik tonları çarpıcı bir şekilde vurgulayacaktır. Daha açık yeşil duvarlar minimalist dekorla en iyi sonucu verir. Koyu yeşil ve metalik kırmızı ile tamamlanabilen ahşap dekor kullanmayı deneyin. Ayrıca, Boyacı Ustası Hizmeti’nin Serisi ile mobilyalarınıza renkli bir Kimyasal içermeyen makyajı ile de verebilirsiniz.

Mavi duvarlar

Mavi duvarlar

Mavi duvarlar için yeşil, beyaz ve gümüş harika bir şekilde eşleşebilir. Ayrıca Noel ağacınıza ahşap ve cam süslemeler de ekleyebilirsiniz. Mavi ve yeşil, doğayı anımsatan harika bir renk kombinasyonu olabilir, evinize sakinleştirici, gerçeküstü bir hava verebilir.

Pembe duvarlar

Pembe duvarlar

Geleneksel kırmızı ve yeşil renk kombinasyonları pembe duvarlarla yersiz görünebilir. Bunun yerine, gümüş ve altın süsleri tercih edin ve sarı tonlu dize ışıklarıyla ambiyansı yumuşatın.

Sarı ve turuncu duvarlar

Sarı ve turuncu duvarlar

Sarı ve turuncu gibi parlak ve sıcak renkler için dallar, çam kozalakları ve yapraklar gibi doğal unsurların kullanılması dekorunuza eşsiz bir görünüm katacaktır. Sarı duvarlar için yeşil ve kırmızının kombinasyonu işe yarayabilir veya gümüş tonlu aksesuarlarla metalik olabilirsiniz. Turuncu duvarlar için, kırmızı kırmızı ve kontrast beyaz ile lezzet ve baharat ekleyin.

Bu Noel dekor fikirlerinin size kendi Noel cennetinizi yaratmanız için ilham vermesini umuyoruz . Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul’dan hepimizden Mutlu Yıllar ve Mutlu Noeller diliyor!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası