Kötü Boyacılarla Nasıl Başa Çıkılır?

Profesyonel bir boya işini tamamlamak büyük bir iştir. İşi halletmek için bir müteahhit veya şirket tuttuğunuzda, en iyisini aldığınızdan emin olmak istersiniz. Kalitesiz olduğunuzu düşünüyorsanız, bununla nasıl başa çıkacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Motive Olun

Kötü bir boya şirketiyle uğraşıyorsanız, motivasyonel yolu denemek isteyebilirsiniz. Şirket ne olursa olsun, itibarlarının önemli olduğunu unutmayın. Şirketle konuşurken, çeşitli inceleme sitelerinde ayrıntılı bir inceleme yayınlamayı planladığınızı bildirin. Spesifik tutun ve aşağıdakilere yazmayı planladığınızı bildirin:

Size hak ettiğiniz hizmeti sunmayı reddederlerse, olumsuz bir değerlendirme yapacağınızı kibarca onlara bildirebilirsiniz. Çoğu şirket, incelemenizin itibarlarına zarar verebileceğini bilerek size nasıl davrandıklarını değiştirerek yanıt verir.

Ayrıca, şirket size kötü davranmaya devam ederse veya kötü hizmet veriyorsa, incelemeyi yazmalısınız. İntikamcı veya sert olmamanız gerekirken, dürüst olmalı ve belirli ayrıntılar vermelisiniz.

Kibar Kal

Ne tür bir hizmetle uğraşırsanız uğraşın, kibar ve arkadaş canlısı olmanız önemlidir. Boyacıyla veya şirketle ilgili endişeleriniz varsa, endişelerinizi bildirmek için boyacıyla kibarca konuşmalısınız.

Gerekirse, sorumlu en yüksek kişiyle konuşabilirsiniz. Kibar olun ve sorunlarınızın ele alınmasını isteyin. Bazı durumlarda aramak isteyebilirsiniz, ancak bu işe yaramazsa ofise uğrayın.

Asla kalitesiz boyacılarla uğraşmak zorunda kalmamalısınız. Bir boya işi için ödeme yaptığınızda, güvenilir, kaliteli müteahhitlere sahip olmalısınız.

Yüksek kaliteli hizmet için, bugün 0216 449 94 01 numaralı telefonu arayarak  kurumsal Boyacı ile iletişime geçin!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası