Kiralık bir ev nasıl dekore edilir?

 • Size ait olmayan bir mülke kişisel damganızı nasıl koyarsınız?
 • Birçok insan kiralık mülklerde yaşarken iç yaratıcılığımızı bastırmak zorunda kaldı . Cesur iç tasarım planlarınız olabilir, ancak ev sahibiniz mülkünün tasarımını tamamen değiştirmenizden memnun olacak mı?
 • Ancak, sizinle paylaşmak için dokunaklı bir sırrımız var. kiralık evinizi yeniden dekore edecek ve kira süreniz bittiğinde iz bırakmadan değişikliklerinizi alacaksınız. Kiralık ev boyama ve dekorasyon servisi duvar kağıdı koleksiyonumuzdaki duvara yapıştır tasarım yelpazemiz, kiralık mülkünüzü kolaylıkla yeniden işleme imkanı sunar.
 • Dokumasız bir duvar kağıdına basılan seri, kendin yap acemileri için basit bir dekorasyon yöntemi sağlamak için özel olarak tasarlandı. Duvar kağıdınızı sıyırmak, onu yerleştirmek kadar kolay olacak, çünkü bizler tek bir hızlı kaydırmayla çıkıyor. Artık yırtık kağıt şeritlerini soymaya gerek yoktur, mülkten ayrılma zamanı geldiğinde her tasarım genellikle kaldırılır.
 • Şimdi, neşeli bir kiralık ev sayesinde duvar kağıdını hazırlama ve etrafınızdaki boş tuvali doldurma becerisine sahip olduğunuza göre, işte size kiralık mülkünüzü elden geçirmenize yardımcı olacak bir ilham kaynağı. merak etme, ev sahibine söyleyemeyiz!
 • Birçok kiralık mülk hayata klinik beyaz duvarlarla başlar, ancak sadece dokulu duvar kağıdı ekleyerek ne kadar fark yaratacağınıza şaşıracaksınız. Desenlerimiz veya özelleştirilmiş duvar kağıtlarımız , herhangi bir odaya anında bir sofistike hava getirir. İç tasarımınıza derinlik kazandırmak için doku dalgaları üzerinde metalik unsurlar kullanan ince bir değişiklik, dalgalı bir desen tavandan zemine nazikçe akar ve gittiği için rahatlatıcı bir atmosfer yaratır.

Ama belki de renk açlığı sizi parlak güzel çiçekler aramaya bıraktı? Öyleyse, Haşhaş Kırmızısı duvar kağıdımız, özleminizi azaltma planı olabilir.

 • Bir canlılık enjeksiyonu, kişiliğinizi gerçekten güçlendirebilir ve evinizi bir yuva haline getirebilir. Pembe kırmızı ton, evinize herkes için davetkar bir atmosfer yaratan bir ısınma dalgası getirir. Böyle yoğun bir zemin, daha kalıcı bir yere taşınmayı tercih ettiğinizde, alanı eski durumuna döndürmek için genellikle dakikalar içinde kaldırılır.
 • Çoğu zaman kiralama sırasında istediğimiz tek şey tanıdık ev konforlarıdır. Duvar kağıdımız, evinize sade bir hava getirdiği için harika olabilir . Küçük bir rustik kenar ile bu duvar kağıdı, herhangi bir odaya ve herhangi bir ortama eklenebilir. Kiralık şehir daireleri bile, bu duvar kağıdının, her odaya tamamen Yeni Bir Görünüm ve his vererek, rahat kır evlerinin belirgin hissini taklit etmesinin keyfini çıkaracaktır.

 

Kiralık bir ev nasıl dekore edilir? Duvar fikirleri bir hale getirmek için harika bir yoldur. Duvarlarınızı süslemek için fikirlere göz atın .

 

Ev sahibinizin geride bıraktığı beyaz alanı izlemekten bıktınız mı? 

Majestic siyah duvar kağıdımızla tam bir kontrast oluşturmaya ne dersiniz?

 • Bu çökmekte olan siyah duvar kağıdı, kiralık mülklerin sıklıkla gözden kaçırdığı standart bir lüks duygusunu temsil ediyor. Geleneksel şam duvar kağıdını içerdiğinde, muhteşem parşömenler ve girdaplar klas bir zarafet havası sunar.
 • Elbette, muhteşem duvar sanatı yelpazemiz de dahil olmak üzere, bir mülke damganızı yerleştirmenin daha incelikli yolları da var. Karışık medya koleksiyonumuz, moralinizi yükseltmek için anlamlı motivasyonel alıntılarla özellikle doğru renk ve karakter sıçramasını ekler.
 • Şık altın zincirlerden sarkan bu baskılı kanvaslar, kişiliğin son dokunuşundan yoksun evler için doğru geçici dekorasyonu oluşturuyor. 
 • İkametiniz ne kadar geçici olursa olsun, bir mülke kendi yorumunuzu yerleştirmek gerçekten çok kolaydır, bu nedenle bugün bizi 0216 449 94 01’den arayıp koleksiyonumuza göz atın ve evinizi bir eve çevirin.
Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası