Hastane Boyama Hizmeti

Hastaneleri doğru renk ve boya türleriyle boyamak günümüzde çok önemlidir. İstanbul’da Sınırsız Boya ve Duvar Kağıdı kullanarak bunu anlıyoruz. Büyük hastanelere ek olarak, yardımlı yaşam evleri, huzurevleri, tıbbi ofisler, rehabilitasyon merkezleri, dişhekimliği ofisleri, görme klinikleri ve diğerleri gibi diğer tıbbi tesisleri de boyayabiliriz. Hastaneler veya diğer tıbbi tesisler için boyama hizmeti verdiğimizde, projeyi bütçe dahilinde ve zamanında tamamlamak için verimli bir şekilde çalışıyoruz.

Hastane Boyama Neden Önemlidir?

Boyanın hastaneler için pek çok faydası vardır. Lobilerde ve cerrahi bekleme alanlarında soğuk bir renk, insanların rahat hissetmesine yardımcı olabilir. Daha sıcak bir renk, olumlu ve neşeli duygulara ilham verebilir. Hastane odası boyamasıyla, optimum bir boya rengi hastaların daha rahat hissetmesine yardımcı olabilir.

Antimikrobiyal boya, enfeksiyon kontrol stratejisine yardımcı olabilir. Boya, özellikle çok seviyeli veya çok kanatlı hastanelerde organizasyonel amaçlar için faydalıdır. Örneğin, bir katı mavi temayla, diğerini yeşil temayla vb. ile Boyayabilirsiniz. Bu, insanların nerede olduklarını veya nereye gitmeleri gerektiğini bilmelerine yardımcı olur. Aynı fikir otoparklarda veya garajlarda da faydalıdır. Tüm bu görevleri ve daha fazlasını halledebiliriz.

Hastane ve tıbbi tesislerin dış ve iç yüzeylerini boyamanın yanı sıra garajları, otoparkları, tabelaları, zeminleri ve daha fazlasını boyayabiliriz. Zeminlerde çevre dostu epoksi ve diğer kaplamaları uygulayabiliyoruz. Ayrıca bazı tıbbi ekipmanlara da kaplama uyguluyoruz.

Paslanmaya başlayan metal yüzeyleriniz varsa, pas kapsülleme sağlıyoruz. Çoğu alçıpan ve alçı onarımını yapabiliriz. Şirketimiz, bunları gerektiren alanlara düşük uçucu organik bileşikli ve uçucu organik olmayan boyalar sağlayabilir. Tüm iç ve dış hastane boyama ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipman, bilgi ve becerilere sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Neden Profesyonel Hastane Boyacılarıyla Çalışmalıyım?

Ana fayda, özel düzenlemelere uyması gereken tıbbi bir tesis olarak benzersiz ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olmaktır. Bunlara aşina olmanın yanı sıra, profesyonel hastane boyacıları, görevi yerine getirmek için kendi bakım personelinizi kullanmak zorunda kalmama avantajı sağlar. Sürecin olabildiğince hızlı ilerlemesi için doğru becerilere ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Bunlara yatırım yapmak, zaten ekipmana sahip olan profesyonellerden oluşan bir ekip işe almaktan daha maliyetli olabilir.

Profesyonel tıbbi tesis boyacılarını işe almanın bir başka yararı da, bir maliyet limiti ve kaliteli bir sonuç güvencesine sahip olmanızdır. Kendi personelinizi böyle bir işi üstlenmek için riske atmak, potansiyel bir işçinin tazminat sorunu olabilir. Profesyonel bir şirkette, boyacılar zaten sigortalıdır ve bu da size bir daha az güvenlik endişesi verir. Ek olarak, beklenmedik gecikmeler veya beklenen maliyeti artıran diğer sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Profesyonel boyacılar sorunları sorun haline gelmeden önce nasıl tespit edeceklerini ve işleri zamanında bitireceklerini bilirler. Bir tahminde gördüğünüzden daha fazlasını talep etmeden kaliteli bir sonuç sağlarlar. Her uygulama için doğru boya türlerini seçebileceklerini de bildiğinizden, tesisinizin önemli kurallara veya yönergelere uygun kalacağından emin olabilirsiniz.

Hastane Boyama Süreci

Hastaneler veya tıbbi tesislerle çalışırken, ilk adım tesis ve projenin kapsamı hakkında daha fazla şey öğrenmektir. Bir teklif sağladığımızda ve siz bunu kabul ettiğinizde, planlama konusunda sizinle birlikte çalışırız. Boyamanın size, çalışanlara ve hastalara rahatsızlık verebileceğini biliyoruz. Bu nedenle, planlı kapanmalar sırasında veya belirli bir alanda daha az kişinin olduğu zamanlarda çalışmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İlk adımımız hazırlıktır. Buna küçük onarımlar, zımparalama, silikonlama ve yama dahildir. Ayrıca yüzeyleri derinlemesine temizliyoruz. Amaç, bunları boya uygulaması için optimize etmektir. Ardından, boyanın ömrünü uzatmak ve görünümünü iyileştirmek için astar uyguluyoruz. Bundan sonra boya uygularız. Zemin kaplaması ve diğer özel hizmetlerde, ek veya biraz farklı adımlar olabilir. Ancak tüm süreci size önceden açıklıyoruz.

Boyacılarımız, gitmeden önce her zaman işlerini inceler ve temizler.

Büyük hastaneler, huzurevleri, tıbbi ofisler, rehabilitasyon merkezleri, dişhekimliği ofisleri, göz klinikleri, tıbbi tesisleri boyayabiliriz.
Büyük hastaneler, huzurevleri, tıbbi ofisler, rehabilitasyon merkezleri, dişhekimliği ofisleri, göz klinikleri, tıbbi tesisleri boyayabiliriz.

 

Neden Tıbbi Tesis Boyama için Sınırsız Boya ve Duvar Kağıdı Seçmelisiniz?

Hastaneler için tutarlı ve kaliteli boyama hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Boyacılarımız en yüksek derecede profesyonellik uygular ve onları işe almadan önce tüm adayların geçmişlerini kontrol ederek bunu sağlarız. Siz sadece kendi güvenilir çalışanlarımızla çalışıyorsunuz ve biz asla taşeron göndermiyoruz. Ayrıca, son otuz yıldır olağanüstü işler için mükemmel geçmiş performansımızı sürdürmekten gurur duyuyoruz. Boyacılarımız önemli güvenlik standartlarına aşinadır ve şirketimizin iyi güvenlik sicilini korumak için bunları her zaman uygularlar. Tıbbi tesislerin bizi işe almasının diğer bazı nedenleri şunlardır:

  • Hastanelerdeki her tür substratı tam olarak anlıyoruz.
  • En son ekipman, teknoloji ve yöntemleri biliyoruz ve kullanıyoruz.
  • En zorlu ortamlarda bile çalışabilecek boyacıları işe alıyoruz.
  • Esnek programlama ihtiyaçlarını karşılayabiliriz ve hafta sonları çalışmaktan mutluluk duyarız.
  • Tamamen sigortalı ve lisanslıyız.
  • Farklı yüzeyler için doğru boya türlerini nasıl seçeceğimizi biliyoruz ve boya özelliklerini ve özelliklerini derinlemesine anlıyoruz.

Boyacılarımızın yeteneklerine o kadar güveniyoruz ki işimizde memnuniyet garantisi veriyoruz. Sağlık tesisi boyama yapmayı düşündüğünüzde, zamanın para olduğunu biliyoruz. Kesintileri en aza indirmek için elimizden gelen her şeyi yaptığımızdan ve iletişimi, ürün seçimini, tedarik siparişlerini, zamanlamayı ve daha fazlasını nasıl etkili bir şekilde yöneteceğimizi bildiğimizden emin olabilirsiniz.

Bir hastaneyi veya tıbbi tesisi boyamaya gelince, projenizi yürütecek deneyime ve kapasiteye sahip bir ekibe ihtiyacınız var. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İstanbul ve Marmara bölgesinde ücretsiz bir tıbbi tesis boyama veya dekorasyon ve tadilatı için  teklifi almak için lütfen bizimle 0216 449 94 01 iletişime geçin.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası