Gaziosmanpaşa boyacı ustası

Gaziosmanpaşa İstanbul’un geç yerleşim yerlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. İlçenin gelişimi 1950 yılı itibari ile başlamış olup 1963 yılında ise ilçe statüsüne kavuşmuştur. Gaziosmanpaşa’nın eski adı ise taşlı tarla olarak bilinmekte olup, Bayrampaşa, Esenler, Eyüpsultan ve Sultangazi ilçeleri ile de sınır komşuluğu bulunmaktadır.

2020 yılı güncel verileri ele alındığı zaman ise Gaziosmanpaşa’nın 495 bin üzerinde nüfusu vardır. Geç gelişmiş bir ilçe olmasına karşın Gaziosmanpaşa ciddi bir nüfus yoğunluğuna sahiptir.

Günümüzde Gaziosmanpaşa ilçesinde halen yapımına devam edilen birçok toplu konut, site ve bina projesi yer almaktadır. Hal böyle olunca birçok yapı, tadilat ve onarım işi de meydana gelmektedir. Bu alanlardan bir tanesi de bizim de firma olarak içerisinde yer aldığımız boyacılık sektörü ile alakalıdır. Gaziosmanpaşa ilçesinde yaşayan vatandaşların birçoğu uzman boyacı ustası arayışı gerçekleştirmektedir.  Firmamız alanında uzman daire boyacı ustası arkadaşlardan oluşmaktadır.

Ekibimizde yer alan ustalar 15 yılı aşkın bir deneyime sahiptirler

Boyacı ustası ekibimiz yaptıkları her işten yüzlerinin akı ile çıkmayı başarmış, yapılarını müşterilerimize kusursuz bir biçimde teslim etmiş ustalardır.

Ustalarımızın yer aldığı projeler arasında,

toplu konut ve site projeleri,

villa ve çiftlik projeleri,

rezidans ve daire projeleri,

okul ve hastane projeleri,

dükkân ve mağaza projeleri,

avm ve dış çephe projeleri gibi farklı alanlarda birçok proje ve referans bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini hat safhada tutmayı amaçlıyoruz.

Yapı işlerinde boya seçiminden kullanılacak malzemeye kadar daima en kaliteli ürünleri kullanmayı kendine amaç edinmiştir.

Boya ve tadilat işlerinin büyük incelik ve ustalık gerektirdiğini bilerek, işlerinizi büyük titizlik içerisinde yapıyoruz.

Aynı zamanda müşterilerimiz için zaman kavramının çok önemli olduğunu bilerek geniş ekibimizle birlikte sizlere hizmet sunuyoruz.

İstanbul ve ilçelerinde bir günde boya hizmeti veren ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu da sizlere bildirmek isteriz.

Sizlerin de Gaziosmanpaşa ilçesinde boya ve tadilat işleri varsa, bizlere telefon yolu ile ulaşarak ücretsiz keşif talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizin ardından Gaziosmanpaşa boyacı ustası olarak hizmet veren ekibimizden bir arkadaşı keşif yapması amacıyla yapınıza gönderiyoruz.

Ustamız yapınızdaki kusurları ve sorunları tespit ederek merkezimize bildiriyor.

Bu kusur ve sorunlar boya çatlaması, boya kabarması (nem ve rutubetten ötürü), çivi ve dübel delikleri gibi yapısal durumlar olabiliyor. Tüm bu kusurların fizibilite çalışmasının yapılmasının ardından merkez ofisimiz tarafından fiyat teklifi hazırlanarak tarafınıza iletiliyor.

Tüm bu süreçlerin ardından anlaşma sağlandığı taktirde boyacı ustası ekibimiz ertesi gün işe başlayabilir duruma geliyor.

Boyacı ustasından oluşan ekibimiz ;

Sabah saatlerinde işe başlayarak öncelikle kapı ve pencere kenarlarının bantlanması, süpürgeliklere bant çekilmesi işlemleri ile boya işlemine hazırlığa başlıyorlar.

Bu işlemin yapılmasının sebebi boya akmasına ve damlamasına karşı bu alanları korumaktır. Ayrıca boya yapılacak alanda zemine ve antre, hollerinize naylon örtüler serilerek bu alanlarda boya damlama riskine ve kirlenmeye karşı kaplanıyor.

Eşyalarınız müsait bir alanda toplanarak onlarında üzeri naylon ile örtülüyoruz.

Hesaplı boyacı ustası arıyorsanız işinizi titiz bir biçimde yapıp sizlere teslim edecek olan ekibimizle çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Boya işlemi bittikten sonra tüm bantlar sökülüp, yüzey zeminlere serilen naylonlar kaldırılarak daireniz temiz bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Ustalarımız bu işlemleri yaparken sizlere kahvenizi yudumlayarak çalışmaları izlemeniz kalıyor.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası