EYLÜL 2021 BOYA RENGİ – AMBER

Eylül bir değişim ve geçiş zamanıdır. Birçok yerde, resmi olarak yazın sonunu işaret eden okul yılının başlangıcıdır. Ayın başında çoğumuz yazın her son damlasını sıkmaya ve sıcak günlerin tadını çıkarmaya çalışıyoruz. Havada o tanıdık soğuk ısırığı hissetmeye başlamamızın uzun sürmeyeceğini biliyoruz!

Eylül’ün Ayın Rengi – Kehribar seçimimize ilham veren işte bu geçiş teması! Bu parlak turuncu ton, yaz ve sonbaharın mükemmel birleşimi gibi görünüyor, hepsi bir arada! Hala daha parlak bir renk ve turuncu kesinlikle o eğlenceli yaz havasına sahip. Aynı zamanda, Amber, en sevdiğimiz sonbahar fenomeni olan yaprakların değişmesiyle konuşan zengin, topraksı alt tonlarla biraz derinliğe sahiptir!

Değerli bir taş olan Amber, özellikle çocuklar için koruyucu nitelikleri ile bilinir. Genellikle çocuklar için bir bilezik veya halhal olarak giyilir ve diş çıkarma ağrısına yardımcı olduğu söylenir. Yetişkinler için iyileştirici özelliklere sahip olduğu söylenir ve genellikle bir hastalıktan veya yaralanmadan kurtulurken giyilir. Duygusal bir bakış açısıyla, onu takanlara veya bir sürtme taşı olarak kullananlara sevgi ve iyi şanslar getirdiği söylenir.

Bir renk olarak Amber, bir alana çok sayıda canlı enerji getirmesiyle bilinir. Bu, insanların bir araya geldiği herhangi bir odada mükemmel bir seçim olmasını sağlar – resmi bir oturma odası veya yemek odası, Amber ile deney yapmak için harika adaylardır! Amber ile çeşitli tonlar vardır, bu nedenle kullandığınız alana bağlı olarak bazı seçenekleriniz vardır. Yüksek enerjili bir vibe için, o parlaklık patlamasını eklemek için daha gerçek bir turuncu olan bir ton seçin. Biraz daha rahat bir şey için, daha ağır kahverengi bir tabana sahip daha sessiz bir ton arayın. Bu, tüm duvar rengi (veya hatta evinizin dış cephesi!) için harika bir seçenektir, çünkü çok fazla ezici hissetmeden hala biraz renkli enerji getirir.

Mükemmel Amber paletinizi oluşturmak için, onu diğer toprak tonları ve nötrlerle vurgulamaya çalışın. Yumuşak kahverengi, bej, berrak beyaz ve zeytin yeşili düşünün. Amber’i kendi evinizde denemeye hazır mısınız?

Evinizin herhangi bir parçası için mükemmel boya rengi olduğunu düşünüyorum. Ücretsiz tahmininizi planlamak için 0216 449 94 01’İ HEMEN ARAYIN.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası