Ev Boyama 10 Cevap

Bazı ev  iç mekan boyamalarını tamamlamak için bir ekibin evinize gelmesinin birçok soruyu gündeme getirebileceğini anlıyoruz . En yaygın müşterilerimizden bazılarını topladık ve onlara burada cevap verdik.

Ev İç Mekan Boyama 10 Cevap
Eve yeni yer döşemesi yaptıracağım, boya önce mi olmalı?

İstediğiniz sıralamayı takip etmekten mutluluk duyuyoruz, ancak dürüst olmak gerekirse, boyama bir son ticaret olarak kabul edilir ve en son müteahhit olmayı tercih ederiz. Deneyimlerimize göre döşeme kurulumları, özellikle döşeme tahtaları boyunca taze boyaya daha fazla zarar verir ve genellikle çok fazla döşeme yüklenicinizin tamamlamayacağı rötuşlar. Günlük işlemlerimizin bir parçası, zemini ve çevredeki alanları herhangi bir boyadan korumaktır ve yeni döşemenizi aynı ayrıntıya dikkat ederek ele alacağız.

Önce evimin hangi kısmından boyamaya başlayacaksınız?

Tipik olarak, yukarıdan aşağıya doğru çalışmayı severiz. Tam bir yeniden boyama yapıyorsanız, en üst katta başlayıp bodruma ineriz. Tavanlar genellikle önce boyanır, sonra süslenir, ardından duvarlar gelir. Bununla birlikte, sıralama iş başına yapılır ve hangi sıralamanın en iyi çalıştığı konusunda sizinle birlikte karar verip çalışmaktan mutluluk duyarız. Bu, işe başlamadan önce tartışılabilir, ancak genellikle işinizin başladığı gün yapılır.

Boyama başlamadan önce evin ne kadar temiz olması gerekiyor?

Tüm mobilyaları duvardan uzaklaştırmanızı ve üzerini örtebilmemiz ve koruyabilmemiz için ortada sıkıca toplamanızı rica ediyoruz. Mobilyalarınızı hareket ettirmeye başlarsanız ve döşeme tahtaları, döşeme veya duvarlar boyunca biraz toz biriktiğini fark ederseniz, devam edin ve bizim için bunları silin. Bununla birlikte, gıcırtılı bir temiz eve sahip olmak konusunda stres yapmayın, bir fırsat gördüğünüzde bize yardım etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Gerçekten tüm fotoğraflarımızı duvardan indirmemiz gerekiyor mu?

Evet. Evinize boyamaya gelemeden önce  gelmeden önce duvarlarınızdaki her şeyi çıkarmanızı rica ediyoruz. Eşyaları orijinal yerlerine asmayı planlıyorsanız kancayı veya çiviyi bırakabilirsiniz. Deliği doldurmamızı ve üzerini boyamamızı istiyorsanız kancaları çıkarın.

Perde ve panjurlarımızın çıkarılması gerekiyor mu?

Evet, boyadığımız alanlardan her şey kaldırılmalıdır. Yardıma ihtiyacınız olursa, buna göre plan yapabilmemiz için bize bildirin. Bu konuda sizden ekstra ücret almayacağız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Boyacı Ustası Sorular

Dolaplarımı boyatırsam, içindeki her şeyi gerçekten çıkarmam gerekir mi? 

Evet, boya ve yemek iyi bir kombinasyon değil. Giysilere boya damlayabilir ve plastik koruyucu bir örtü kullanarak koruyabilmemiz için her şeyi çıkarmanızı ve bir araya getirmenizi rica ediyoruz.

Anahtar plakalarının çıkarılması gerekiyor mu?

Renk değişikliği yapıyorsanız , elektrik anahtarları plakası kapakları çıkarılmalıdır. Neyse ki, bu bizim sürecimizin bir parçası ve bunu sizin için tamamlayacağız.

boyacı ustası sorular

Kapı Kolları kapılardan çıkmak zorunda mı?

Genellikle mevcut kapı kollarının etrafını bantlıyor ve maskeliyoruz. Kapı kollarını değiştiriyorsanız, mevcut olanı sizin için kaldırabiliriz.

Mutfağımı proje süresince kullanabilir miyim?

Müdahaleci olmamaya çalışıyoruz ama bunun etrafında bir yol yok. Eviniz bir şantiye olacak ve biz oradayken hayatınız kesintiye uğrayacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak mutfağınızı her zaman gerektiği gibi kullanabilirsiniz.

Boyacı Ustalarının İşi bittiğinde evi temizliyor musunuz?

Boyacı Ustalarımızın işi bittiğinde yüzeyleri süpürüyoruz ve siliyoruz, ancak projeden gelen havadaki boya parçacıkları ve toz birkaç gün çökmeye devam edecek … özellikle zemin, tezgah, korkuluk gibi yatay yüzeylerde fark edebilirsiniz. Masalar, tuvaletler vb. Evinizi elimizden geldiğince temiz bırakmaya çalışsak da, herhangi bir boyuttaki ev iç mekan boyama projesinden sonra ek alanları silmeniz veya süpürmeniz gerekecektir.

Unutmayın, boyanın tamamen kürleşmesi ek bir gün kadar sürebilir (dolaplar için daha fazla), bu nedenle yeni boyanmış yatay yüzeylerde ‘pütürlü’ bir his fark ederseniz, muhtemelen bu partiküllerin bir kısmını yakalayabilir ve kolayca yere düşmüş olabilir. Su veya Windex ile nemli bir bez kullanılarak temizlenir, aşındırıcı temizleyiciler kullanılmaz!

Boyacı Ustalarımıza sormak istediğiniz diğer sorularınız için veya ÜCRETSİZ DANIŞMAK için bize
BURADAN ulaşın.
Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası