Etiket: Tadilat Hizmetleri

Tadilat HizmetleriTadilat Hizmetleri

Marmara bölgesinde başta İstanbul olmak üzere sadece boyama hizmetleri ve en iyi tadilat taahhüt hizmetlerini sunmakla kalmaz. Profesyonel İstanbul tadilatçı ekibimiz, süreci, malzemeleri ve öngörülen bütçeyi anladığınızdan emin olmak için tadilat sürecinin her noktasında sizinle birlikte çalışacaktır.

Sürecin her bölümünü anladığınızdan, malzeme seçimine dahil olduğunuzdan, neyi neden kullandığımızı bildiğinizden emin olmak istiyoruz ve öngörülen bütçemizde kalmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. ÜCRETSİZ TEKLİF için bugün  ofisimizi arayın  ve bir konsültasyon planlamak ve tadilatınıza başlamanın ne kadar kolay olabileceğini öğrenin.

Banyo Tadilat Hizmeti

Banyonuz eski ve modası geçmiş görünüyorsa, mevcut banyonuzu modern bir alana dönüştürmenin zamanı gelmiş olabilir. Profesyonellerimiz, istediğiniz malzemeleri, boyaları ve stilleri bulmaya çalışacak ve zaman çerçevesini ve olası maliyetleri anladığınızdan emin olacaklardır. Özel doku kaplamaları, boyama, dolap boyama, kabarmış tavan onarımı ve özel banyo tadilatı sunuyoruz! İster yeni bir duş, ister küvet. döşeme veya tamamen yeni, yeniden modellenmiş bir Banyo Profesyonel Fırça Boyama ve Tadilat size yardımcı olmak için burada!

Özel boyama hizmetlerimiz banyonuzun yepyeni görünmesini sağlayacaktır. Tüm renkleri, malzemeleri ve stilleri seçmenize yardımcı olacağız ve uzman ekibimiz baştan sona tüm süreç boyunca size rehberlik edecek. Boya öncesi planlamadan boya sonrası kontrollere ve rötuşlara kadar tüm aşamalarda yardımcı olacağız. 

Mutfak Tadilat Hizmeti

Mutfağa genellikle “evin kalbi” denir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Mutfak genellikle evin merkezindedir ve ana odaların çoğunu birbirine bağlar. Mutfağınız acı çektiğinde, tüm eviniz de acı çeker. Bu nedenle, Profesyonel Mutfak Tadilatı Hizmetinde boyama, dolap yenileme ve dolap onarımı ve montajı dahil olmak üzere profesyonel mutfak tadilat çözümleri sunuyoruz. Dolaplardan tezgahlara, tüm yeniden tasarımlara veya tadilatlara kadar, son derece yetenekli mutfak tadilat ekibimiz size tam olarak aradığınız görünümü ve hissi verebilir!

Renk, tema, boya stili ve vurgu tasarımı, mutfağınızı yeniden şekillendirirken göz önünde bulundurmanız gereken temel özelliklerdir. Mutfak tadilat ekibimiz, tüm taleplerinizin karşılandığından emin olarak, sizin için uygun bir zaman çerçevesi ve bütçe belirlemenize yardımcı olacaktır. Bazı eski mutfak dolaplarının yenilenmesine mi ihtiyacınız var? Profesyonellerimiz, tüm mutfak dolaplarınızı, yenilenmiş mutfağınızın geri kalanına uyacak şekilde yeniden boyayabilir ve yeniden boyayabilir. Ayrıca ahşap damarlı veya taş, granit veya dokulu yüzeyleri taklit eden suni kaplama gibi çeşitli stillerde elle boyanmış özel yüzeyler sunuyoruz. 

Mutfağınızın yardıma ihtiyacı olduğunda bizi arayın. Mutfağınız kesinlikle en iyisini hak ediyor ve hayalinizdeki mutfak vizyonunu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabiliriz. İster yeni tezgah üstü, lekeli veya boyalı dolaplar, yeni bir mutfak lavabosu, daha fazla dolap alanı, komple bir tadilat veya başka bir şey istiyorsanız, biz tam size göreyiz.

Granit Montajı Hizmeti

Granit, görünümü, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü nedeniyle ev kurulumu için son derece popüler bir malzemedir. Granit tezgahlar, bir banyo veya mutfağa mükemmel bir katkı sağlar ve aşınmaya karşı inanılmaz derecede dayanıklıdır ve kolayca temizlenir. Tadilat profesyonellerinden oluşan ekibimiz, granit tezgahı, döşemeyi ve aksan parçalarını sorunsuz ve verimli bir şekilde size sorunsuz ve verimli bir şekilde kurabilir. 

Granit, bir ila üç büyük parçaya kesilen ve yerleştirilen doğal bir taştır. Granit seçenekleri daha maliyetlidir ve hassas kurulum gerektirir, ancak bir granit tezgahın dayanıklılığı ve estetiği, peşin maliyete değer. Granit kurulum uzmanlarından oluşan ekibimiz, ilk planlamadan son denetimlere kadar tüm kurulum boyunca size yol gösterecektir. Granit tezgahlarınızın doğru şekilde kapatıldığından, yapıştırıldığından ve eşit şekilde ayarlandığından emin olacağız. İstanbul’da profesyonel granit tezgah kurulumu arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Döşeme Montajı Hizmeti

Alanınızı yenilemenin kolay bir yolu, yeni bir zemin montajıdır. İstanbul’da güvenilir ve verimli profesyonel zemin kurulumu sunar. Rahat ve rahat bir görünüm ya da daha modern ve dinamik bir his istiyorsanız, Şirketimiz size yardımcı olacak becerilere sahiptir. 

Döşeme montajı hizmeti İstanbul’da, ahşap, vinil, muşamba, fayans ve halı dahil olmak üzere birkaç farklı malzemeyle zemin kurulumu sunar. 

Ahşap döşeme, yaya trafiğinden kaynaklanan aşırı aşınma direnci de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar. Ahşap zeminler ayrıca evinize klasik, sofistike bir his verir ve süpürmesi ve paspaslaması çok kolaydır. Ahşap döşeme tipik olarak daha maliyetli bir seçenektir ancak çevre dostudur ve hasara karşı dayanıklıdır. 

Vinil ve laminat zeminler, çamaşırhane ve banyo gibi yan odalar için mükemmel seçimlerdir. Vinil, suya dayanıklı olduğu ve temizlenmesi kolay olduğu için bu alanlar için mükemmeldir. Vinil zeminler, uygun şekilde kurulduğunda ve bakımı yapıldığında 15 yıla kadar dayanabilir. 

Linolyum, banyolar, mutfaklar ve çamaşırhaneler gibi ikincil odalar için harika olan ucuz ve dayanıklı bir malzemedir. Linolyum, vinil gibi, suya çok dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır, bu nedenle evinizi düzenli tutmak için harikadır. Linolyum zeminler, uygun şekilde kurulduğunda ve bakımı yapıldığında 25 yıla kadar dayanabilir. 

Karo döşeme, zemin trafiğinden kaynaklanan hasarlara karşı çok dayanıklıdır ve sudan zarar görmez. Fayans döşeme, alanınıza özel olarak uyarlanabilen birçok farklı renk ve stil seçeneği içerir. Karo döşeme çok dayanıklıdır ve uygun şekilde kurulduğunda ve bakımı yapıldığında onlarca yıl sürebilir. 

Halı, yatak odaları ve yaşam alanları için en iyi seçimdir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Yumuşak bir halı ayaklarda rahattır ve hem klasik hem de çağdaş bir görünüm sağlayabilir. Halı kaplı zeminler ayrıca çocuklar ve evcil hayvanlar için yumuşak ve güvenlidir. İyi durumda kalmaları için rutin temizlik gerektirse de, halı kaplı zeminler iyi bir yalıtkan görevi görerek enerji maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayabilir. 

Dolap Boyama Hizmeti

Zamanla, dolaplar pis, kirli ve donuk hale gelebilir. Dolaplarınızı boyamak, görünümlerini ve dayanıklılıklarını artırmanın ve onlara yeni bir parlaklık vermenin bir yoludur. Tüm dolapları değiştirmek pahalı olabilir, bu nedenle tamamen yeni bir set seçmeden önce, onları boyamak veya yeni ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için İstanbul’daki profesyonelleri arayın. Dolaplarınıza özel benzersiz bir görünüm kazandırmak istediğiniz herhangi bir leke, renk veya kaplama konusunda size yardımcı olabiliriz. Ayrıca taş, granit ve mermer gibi malzemelerin dokularını taklit eden çeşitli suni yüzeyler sunuyoruz.

Dolap boyama, dolaplarınızı canlı tutmaya yardımcı olur ve onlara yeni bir soluk getirebilir. Çevre dostu yeşil boya seçimleri de dahil olmak üzere birden fazla renk tonu ve markada lekeler sunuyoruz. Tamamen memnun olmanız için ilgili ürün bilgilerini, teknik detayları ve prosedür beklentilerini sunmak için sizinle birlikte çalışacağız. 

Tadilat Projeniz Doğru Ellerde

Boyutu ne olursa olsun herhangi bir projeyi tamamlamak için gerekli beceri ve detaylara dikkat eden tadilat şirketiyiz. Size eşsiz müşteri hizmeti ve güvenliği sağlamaya çalışan tadilat müteahhitlerimiz. Tadilat projenizin doğru ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. 

İstanbul’da sektördeki en güvenilir boyacılardan ve tadilatçılardan biriyiz. İster konut ister ticari projeniz olsun, memnuniyetle ve yardıma hazırız. Başarmanıza yardımcı olabileceğimiz şeylerin sınırı yok. 

Tadilat Hizmetleri şirketimiz ile  uzman ekibimiz sizi ürünler, malzemeler, stiller, renk şemaları ve hatta bütçe planlaması konusunda doğru seçimlere yönlendirebilir. 

Tadilat Hizmetleri ile tüm tadilat çözümlerimizle adil ve rekabetçi fiyatları garanti ediyoruz. Ücretsiz bir teklif almak için iletişime geçin ve projenizle ilgili herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin.

5/5 - (1 vote)