En İyi Yeni Ev Boyama

Tebrikler! Yakın zamanda bir mülk satın aldınız.

Heyecanla birlikte taşınmanın stresi ve telaşlı programı da gelir. Yeni bir eve taşınmak söz konusu olduğunda koordine edilecek çok şey vardır. Yeni bir eve taşınmak için büyük olasılıkla bir kontrol listeniz vardır!

Anahtarlarınızı resmi olarak almaktan, birinin içeri girip internet ve kabloyu bağlamasına kadar her şey.

Kendi mobilyalarınızı ve kişisel eşyalarınızı taşımadan önce derinlemesine temizlik yapmak gibi şeyler için.

Başlamak için muhtemelen bekleyemeyeceğiniz en önemli şeylerden biri, yeni ev boyama fikirleri hakkında düşünmektir! Doğru profesyonel ve hızlı boyacıları işe almak tam da burada devreye giriyor.

Her şey çok hızlı oluyor!

Bir kez daldığınızda ve yeni evinizi satın aldığınızda, her şey çok hızlı gerçekleşir. Yeni bir eve taşınırken yapmanız gereken şeylerin bir listesi var .

Genellikle birçok yeni ev sahibinin zihninde ön planda olan bir şey, bazı iç mekan boyamalarıyla, özellikle yeni

ev boyama fikirleriyle işleri tazelemektir !

İç mekan boyama nihai çözümdür

İçinde yeni bir yaşam kurmayı umduğunuz evin tamamen taze, temiz ve gerilmiş olmasını sağlamanın ,

iç mekân boyama yapmaktan başka bir yolu yok .

Bunun yanı sıra, bir ev satın alırken , yeni evinizi gerçekten eviniz gibi hissettirmek isteyeceksiniz . Bir eve kişilik ve benzersizlik katmanın yeni bir ev boyasından daha kolay bir yolu yoktur! Ayrıca, hareket etmeden önce boya yapmak, diğer yollardan çok daha iyi bir seçenektir.

En İyi Yeni ev boyama fikirleri

Ayrıca, konu yeni mobilya seçmeye geldiğinde hala biraz dekor ilhamına ihtiyaç duyuyorsanız, yeni ev

boyama fikirleriniz her zaman başlamak için en iyi yerdir.

Artı, yeni bir ev kontrol listesine taşınma işleminizi tamamlamak çok büyük bir şey olabilir. Yeni ev boyama fikirlerinizi gördüğünüzde, yeni bir renk paleti geliştirme açısından bu yaratıcı özleri anında akmaya başlayacaktır .

Önce iç duvar boyanıza karar verin, diğer her şey yerine oturacaktır. Üstelik kaliteli hızlı boyacıları işe almak, tüm boyayı işlemden önce çok daha kolay hale getirir!

Profesyonel ev boyama ustalarını işe alarak başlayın

Yeni ev sahipleri olarak, yakın zamanda bir ev satın aldığınız için saatin sabit durmadığını anlıyoruz! Tüm heyecanın en üstünde, yeni bir eve taşınmak için yapılacaklar listesi geliyor . Artı, iş ve aile ile ilgili diğer tüm günlük sorumluluklarınız hala var. Artık yeni eve gelmek için harika bir iç mekan boyama şirketi kiralamak için bir neden daha fazla neden.

İşleri kendiniz için kolaylaştırın

Öyleyse, işi sizin için yaptırabilecek konut boyama hizmetlerini işe alarak neden işleri kendiniz için kolaylaştırmıyorsunuz ? Ayrıca, COVID-19 ile yaşadığımız mevcut iklimde, tüm işlerinizi bir kerede yapmak daha güvenlidir. Evinizde fazladan çalışan çok fazla kişi olmasını önlemenize yardımcı olur.

İç mekan boyanızı içeri girmeden önce yaparsanız, mobilyalarınızı bir değil iki kez içeri ve dışarı taşımakla ilgili

zorluklardan ( ve olası acılardan ) kaçınacaksınız .

Yol boyunca zamandan, iş gücünden ve baş ağrılarından tasarruf edeceksiniz! Kaliteli takıntılı hızlı boyacılar içeren ev boyama hizmetleri, tüm yeni ev boyanızı tamamlamanın yolu gibi görünüyor, değil mi?

Yeni bir eve taşınırken yapılması gerekenler:

Yeni bir eve taşınırken düşünmeniz gereken çok şey var. Çoğu zaman, taşınmadan önce boya yapma düşüncesine kapılırsınız. Ayrıca, mobilyalarınızın ve eşyalarınızın da hızlı ve verimli bir şekilde taşınması gerekir. Ve her türlü ihtimal ve son! Yeni bir eve taşınmak için küçük kontrol listemize göz atın.

  1. Eşyalarınızı eski evinizden toplayın. Paketlemek çok büyük bir acı olabilir. Ancak bu süreci temizlemek için de kullanabilirsiniz. Giysilerinizi, mutfak gereçlerinizi, oturma odanızı, saklama dolaplarınızı ve garajınızı gözden geçirin. Son altı ayda kullanmadığınız her şeyden kurtulun!
  2. Anahtarlarınızı emlakçınızdan alın . Bu adım, yeni evinizi resmi olarak ele geçirdiğiniz anlamına geldiğinden çok heyecan verici. Anahtarları aldıktan sonra, oraya girebilir ve istediğiniz gibi şeyler alabilirsiniz!
  3. Tamamen boş olan yeni evinizde küçük bir tur atın. Bu tam olarak zihninizin farklı iç mekan boyama ve tasarım ilhamı üzerinde düşünmeye başlayabileceği zamandır! Yeni evinizin boyasını gerçekten kendinize ait hale getirmenin tam zamanı . Bu nedenle, ruh halini, iç boya renklerini ve benzersiz yüzeyleri düşünün. Hoooop Pinterest Eğer biraz yardıma ihtiyacı varsa mutlaka bakın.
  4. İçeri girmeden önce boya yapın . Boyanızı hareket etmeden önce yaparsanız, oyunun çok ilerisindesiniz. Gelip sizin için boyama işlerini yapacak profesyonel ev boyacıları çağırmak size zaman kazandıracaktır. Ayrıca, daha sonra etrafınıza bakacak ve yepyeni evinizde kaliteli işlerinin kapsamını belirlediğinizde kendinize teşekkür edeceksiniz!
  5. Taşınmanızı gün içinde planlayın. Yeni ev boyanızı bitirdikten en az 2 – 4 gün sonra bir gün seçtiğinizden emin olun. Bu şekilde kurulacak eşyaların düzgün bir şekilde kuruması için zamanları olacaktır. Ayrıca, profesyonel nakliyeciler alıyorsanız, onları da önceden ayırdığınızdan emin olun.
  6. Paketleri açmanıza yardımcı olacak birkaç yakın arkadaşınızı alın . Unutmayın, paketinizi açmanıza ne kadar çok kişi yardım ederse işler o kadar hızlı gider. Ayrıca, ambalajı açma işlemi bittiğinde arkadaşlarınızı pizza ve ayran ile her zaman ikna edebilirsiniz!
  7. Duman dedektörlerinizi test edin. Bu çok önemlidir, çünkü önceki evinizde muhtemelen düzgün çalıştıklarını bildiğiniz için bu kadar sık ​​düşünmediğiniz bir şeydir. Ancak yeni evinize girdiğinizde, duman dedektörlerinizi bulmak ve onları da test etmek her zaman en iyisidir.
  8. İnternetinizi ve kablonuzu bağlayın. Bu eğlenceli çünkü bugünlerde Wi-Fi’ye bağlı değilseniz gerçekten evde değilsiniz! Bu nedenle, internet ve kablo şirketinizi gelip her şeyi sizin için ayarlayacak şekilde planlayın.
  9. Isıtma ve soğutmanızı test edin. İnsanlar yılın her döneminde yeni evlerine taşınırlar. Yani, evinizdeki hem ısıtma hem de soğutma cihazlarının verimli çalışmasını isteyeceksiniz. Bir profesyonelin gelip bir defalık cihazların ayarlamak asla zarar vermez.
  10. Posta adresinizi değiştirin. Son olarak, burası yepyeni güzel eviniz ve herkesin şu anda nerede yaşadığınızı bilmesini istiyorsunuz! Bu nedenle, herhangi bir fatura bilgisinin yanı sıra kalıcı bir adres değişikliği için evrak hazırladığınızdan emin olun.

Yeni Ev Boyama Hizmetlerinde misyonumuz, ev sahiplerinin hayallerini boyamak ve boyama deneyiminizin ömür boyu sürmesini sağlamaktır! Ev sahibinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek bize muazzam bir mutluluk getireceğinden, bir gün sizinle tanışmayı diliyoruz.

Rate this post

Yorum yapın