Boya ve Koronavirüs İlişkisi

Koronavirüs hastalığı (COVID-19), yeni keşfedilen bir koronavirüsün neden olduğu karşı konulamaz bir hastalıktır. 

COVID-19 virüsü ile enfekte olan pek çok insan, yumuşak ve doğrudan solunum yolu hastalığı ile karşılaşacak ve istisnai bir tedavi gerektirmeden iyileşecektir. 

Daha tecrübeli bireyler ve kardiyovasküler hastalık, diyabet, sürekli

solunum hastalığı ve malignite gibi temel klinik sorunları olanların gerçek hastalıklar yaratması kaçınılmazdır.

Bulaşmayı önlemek ve engellemek için en ideal yaklaşım, COVID-19 virüsü, neden olduğu hastalık ve nasıl yayıldığı konusunda çok eğitimli olmaktır.

 Ellerinizi yıkayarak veya çoğu zaman alkol bazlı bir ovma sıvısı kullanarak ve yüzünüzle temas etmeyerek kendinizi ve diğer insanları koruyun.

COVID-19 virüsü, enfekte bir bireysel hırıltı olduğunda temelde tükürük

boncukları veya burundan salınır, bu nedenle ek olarak solunum davranışını uygulamanız önemlidir (örneğin, bükülmüş bir dirseği kırarak).

Şu anda, COVID-19 için belirli bir antikor veya tedavi bulunmamaktadır. Her ne olursa olsun, potansiyel tedavileri değerlendiren çok sayıda ilerleyen klinik ön hazırlık vardır. DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü), klinik keşifler erişilebilir olduğunda güncel verileri vermeye devam edecektir.

Covid-19’un Son İstatistikleri

Günden güne Corona ile enfekte insan oranı artıyor, sadece Hindistan değil Başlıca ülkeler, Amerika, Almanya, Rusya, Çin, Birleşik Krallık, Yunanistan,

İtalya, BAE, İspanya, Türkiye, Brezilya, Hollanda ve 170’e kadar ülke gibi

dünyanın En Yüksek Düzeyde Hastalıklarını rapor ediyor bizimle acı çekiyor.

Dünya Sağlık Örgütü’nde dünya çapında 13.1M CoronaVirus Vakasını ve 572K Toplam ölümü onaylayana kadar . Nowdays In India da her geçen gün artan aktif vakalar. Hint hükümetine göre teyit 907K Aktif vakaları ve Ölüm sayısı ise 23.727 . Ancak bu, diğer ülkelerle karşılaştırıldığında çok daha az hastalık ve ölüm anlamına geliyor.

Temel olarak Dünya Sağlık Örgütü’ne göre Corona Virüsü genellikle damlacıklar yayar, enfekte kişi öksürür, hapşırır, nefes verir… ve vaka sayısı çok saldırgan olacaksa, virüs hava, su veya çevreden de kolaylıkla girer.

TÜRKİYE’deki Corona Virüsü vakalarının sayısını azaltmak için, Hükümet genellikle aşağıdakiler gibi Yönergeleri Yayınlar:

 • Evde kal.
 • Başka bir kişiden en az 1 metre sosyal uyumsuzluk sağlayın.
 • Elinizi günde en az 20 saniye sabunla pek çok kez yıkayın.
 • Alkol bazlı dezenfektan kullanın.
 • Korona enfeksiyonlu kişi tespitini tespit etmek için Covid-19 Uygulamasını kullanın.
 • Ve diğer birçok Yönerge.

Buna göre Boyacı Ustası Hizmeti® Konut ve Ticari Boyama Hizmetleri Uzmanları, CoronaVirüsü önlemek için Temel Boyama Hizmetlerine Başladı.

Boyacı Ustası Hizmeti® Boyama Hizmetleri CoronaVirüsü Nasıl Önler?

Temelde Bilim Adamımız, doktorlarımız ve hemşirelerimiz korona hastalıklarını önlemek için günde 20 saate kadar çalışıyorlar

ancak DSÖ herhangi bir İlaç veya Aşıyı doğrulamadı, Bu korona virüsünü vücuttan

tamamen kaldırabilir, ancak bazı ilaçlar vücudun bağışıklık gücünü artırmaya yardımcı oluyor. 

Buna göre, Boyacı Ustası Hizmeti® Ev Boyama Hizmetleri, virüsü ortamdan kaldıramaz, ancak hizmetlerimiz Bakteri, mantar ve Virüsten daha koruyucu yuva yapar. 

Bina Dezenfeksiyonu, Ofis Temizliği, Toplum Dezenfeksiyonu, Lokal Dezenfeksiyon hizmetlerimiz şunları içerir:

Derin Temizlik: Boyacı Ustası Hizmeti® Ev Boyama hizmetleri, Türkiye’deki en iyi profesyonel temizlik hizmeti sağlayıcısıdır. 

Hizmetlerimizin en iyisini sağlıyoruz ve Ev, hijyen, Sterilizasyon için En İyi Dezenfektanın Müşteri memnuniyetini içermesini sağlıyoruz. 

Derin Temizlememiz Derin Ev Temizliği, Su Deposu Temizliği, Tuvalet

Temizliği Sanitize, Koltuk Halı Temizliği, Bahar Sanitize Temizliği, Tuvalet

Sanitize İşlemi, Konut Temizliği, Cephe Temizliği, Mutfak Sterilizasyon Tedavisi vb.

Sanitizasyon: Bina Dezenfeksiyonu, Ofis Temizliği, Socity Dezenfeksiyon, Lokal Dezenfeksiyon gibi başka bir ifade ile ofisinize, dairenize, evinize, toplumunuza, özel alanınıza tam arındırma hizmeti vermede ustayız.

 Sanitizasyon hizmetlerini yapmak için yasama yetkili sahibiyiz ve en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

Sanitizasyon hizmeti, bakteri, mantar ve virüslere karşı koruma sağlamaktır. Sanitizasyon hizmeti, mikropları güvenli seviyelere indirmenin yolunu birleştirir. Mikro organizma nüfusunun% 99,99’u. Bakteriler, mantarlar ve virüsler gibi mikro organizmayı öldürmek için kullanılan ayırt edici bileşikler vardır. 

Sentetik maddeler – Hidrojen Peroksit (% 10), Sodyum Hipoklorit (1: 1000 zayıflama), Glutaraldehit (% 3.4’e kadar Çözelti), Potasyum mono per Sülfat, Klor Dioksit vb. Zayıflamış dezenfektan solüsyonu Kapı Kolları, El

Korkulukları, Kulplar, Biyometri, Masalar, Sandalyeler, Duvarlar Konferans Salonu, Koridorlar ve merdivenler gibi yüzey alanlarına püskürtülmelidir. İdeal olarak ULV püskürtücü ile bitirilecek püskürtme. Havadaki mikropları öldürmek için tüm boşlukta yapılacak bulutlama.

Göz, cilt ve giysilerle temastan uzak tutun. Yeniden kullanmadan önce kirli giysileri ve ayakkabıları boşaltın ve yıkayın. Solunan dumanlardan veya sprey sislerinden kaçının. Temizleme solüsyonunun elektrikli aletlerin içine girmesine izin vermemeye çalışın. Ürünü kullanırken tatmin edici bir havalandırmaya odaklanın. Aşırı derecede havalandırılan odalarda solunum koruyucu giyilmelidir.

Türk Tabipler Birliği’nin önereceği gümüş iyon teknolojisi ile oldukça uzun bir süredir ilk boya, şu tür faydaları onaylıyorlar:

 • Mikrop Öldürme Eylemi
  2 saatlik uygulama içinde boyalı yüzeylerde enfeksiyona neden olan mikropların% 99’unu öldürme kapasitesi. Solunum yolu enfeksiyonları ve cilt hassasiyeti olasılığını azaltır.
 • Teflon
  Teflon yüzey koruyucusuna sahiptir, bu da onu inanılmaz derecede
 •  
 • güçlü kılar ve en sert aile birim lekeleri sorunsuz bir şekilde temizlenebilir.
 • Formaldehidi nötralize eder Formaldehit
  gibi iç mekan hava zehirini etkisiz hale getirir ve iç ortam havasının nefes almaya daha faydalı olmasını sağlar.
 • En İyi Bitirici
  Royal Sağlık Kalkanı, bölücülerinize abartılı bir tamamlama ve lüks ışıltılı bir görünüm verir.

CoronaVirus önlemek için Boyacı Ustası Hizmeti ® Katkısı

Aslında, hepimizin hükümetin düzenine uyması, toplumumuzu, İnsanlarımızı, ailemizi ve ülkemizi de desteklememiz gerekiyor! Buna göre, Boyacı Ustası Hizmeti ® Uzmanları bazı hastaneleri, karakolları ve çalışma yerlerini ücretsiz olarak zaten sterilize etti.

 Profesyonellerimiz her durumda yanınızda duruyor, bu nedenle

Bina Dezenfeksiyonu,

Ofis Temizliği,

Socity Dezenfeksiyon,

Lokal Dezenfeksiyon,

Sterilizasyon,

Dezenfeksiyon Sanitasyonu Açık Alan,

Ultraviyole ışık Dezenfeksiyonu,

UVD, Ev dezenfektanı,

Ev Dezenfektanı,

Çalışma Yeri sterilizasyonu,

Ofis ihtiyacınız varsa Sanitizasyon vb. Tereddütle lütfen  bizimle iletişime geçin, Kesinlikle en iyi Boyama hizmetlerini uygun maliyetle sunacağız.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası