Bir Boya Firmasının Güvenilir Olduğunu Nasıl Anlarım?

Bir boya şirketiyle çalışıp çalışmamaya karar verirken, göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır:

  1. Zanaat/İş.  İşin kendisi için konuşur, bu nedenle bir boya şirketini işe almadan önce, işin yüksek kalitede olduğundan emin olmak için portföylerine bakın.
  2. İletişim/Açıklık. Müşterilerin bir yüklenicinin bir işi ele alma biçiminden memnun olup olmadığını görmek için referansları okuyun. Ressam ve müşteri arasında açık iletişim var mı? Olmalı. İyi bir müteahhit, bir proje boyunca müşteriyle görüşür ve müşteriyi baştan sona neler olduğu konusunda günlük olarak bilgilendirir.
  3. Hizmet. Boya bir hizmet sektörü olduğu için boyacılar müşterilerinin programına uymalıdır. Boyama deneyimi, doğru müteahhit ile keyifli bir deneyim olmalıdır.
  4. Temizlik. İş sahaları temiz, iyi organize edilmiş ve güvenli olmalıdır. Boyacılar bir sitenin bir proje boyunca sürekli olarak dağınık kalmasına izin veriyorsa, muhtemelen işe alınacak en iyi boyacılar değillerdir.
  5. Profesyonellik. Bir şirketin profesyonel olup olmadığını web sitelerine, ticari araçlara ve boya üniformalarına bakarak söylemek kolaydır. Genellikle bir boya firmasının temsilcisiyle bir veya iki etkileşimde bulunarak, onların deneyimli ve profesyonel olup olmadıklarını anlayabilirsiniz.

İyi bir boya şirketi bu alanların her birinde başarılı olacaktır. Bir boya şirketiyle bir tahminde bulunmadan önce, web sitesine bakın ve ne kadar açıkladığını görün. Referansları, kapsamlı bir portföyü ve şirket hakkında bol miktarda bilgisi varsa, büyük olasılıkla dürüst, müşteri odaklı bir şirkettir.

Web sitesinde ne kadar olduğu, genellikle şirketin müşterilerine ne kadar açık olacağının doğru bir yansımasıdır.

Ayrıca, bir firması ile bir tahmin, teklif planladığınızda, onlara boyama yöntemleri hakkında sorular sorduğunuzdan ve örnek çalışmaları görmeyi talep ettiğinizden emin olun.

Teklifi veren firmanın cevapları şirketin web sitesiyle tutarlıysa, emin ellerdesiniz.

Bir boya firması olarak amacımız, müşterilerimize en üst düzeyde profesyonel ve sorumlu ev boyama hizmeti sunmaktır.

Sürekli eğitim yoluyla çalışanlarımızı sektördeki değişiklikler, yeni ürünler, yenilikler ve ödüllü müşteri hizmetleri standartlarımız hakkında güncel tutuyoruz.

İlk ev içi danışmanlığımızdan son proje adımlarımıza kadar İstanbul sakinlerinin güvenebileceği bir boyama şirketidir.

Her aşamada detaylara gösterilen özen ve uygun teknikler, boya işlerimizin kalıcı olmasını sağlar. Yaptığımız tüm işlerin yazılı garantisinin arkasındayız ve boyama yatırımınızın uzun yıllar evinizi güzelleştireceğini ve koruyacağını garanti edebiliriz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası