Beton Zemin Boyama Hizmetleri

Ülke Çapında Beton Boyama Hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Boya ve Ticari Zemin Kaplama şirketiyiz.

Somut kelimesini duyduğumuzda genellikle aklımıza gelen, kişiliği veya karakteri olmayan donuk gri , endüstriyel görünümlü bir yüzeydir. Ancak yeni beton boyama tekniklerinde durum böyle olmak zorunda değildir. Beton Zemin Boyama Hizmeti’nin endüstriyel boyama bölümü, beton zeminlerinizi güzelleştiren, koruyan ve bitiren birçok beton hizmeti gerçekleştirir.

Beton boyama, hem iç hem de dış olmak üzere yeni veya mevcut beton yüzeylerde yapılabilir. Geniş bir renk yelpazesi ile beton, desenlerle veya çeşitli dokulu efektlerle boyanabilir. Beton, mermer, eskitilmiş taş ve diğer zarif yüzeyler gibi görünecek şekilde yapılabilir. Beton parlatma ve sızdırmazlık ile birleştirildiğinde, etki sofistike ve çekicidir.

 

Ticari ve endüstriyel pazarlar için kaliteli zemin boyama hizmetleri. Kaplamalı Beton Zemin Müteahhidi deneyim, uzmanlık, çok çeşitli kaplama

Pek çok tesis ve yapı, döşeme için lekeli beton kullanır. Genellikle oteller, okullar ve konferans merkezleri gibi ticari binalar, geniş iç zeminler için lekeli beton kullanır. Daha küçük işletmeler için beton boyama da yaygın bir seçimdir. Açık hava terasları, garajlar, araba yolları, atölyeler ve hatta beton duvarlar güzelce boyanabilir.

Lekeli Beton, Beton Boyamadan veya Epoksi Döşemeden Ne Kadar Farklıdır?

Hem beton boyalar hem de epoksi kaplamaların betonu kaplaması, yüzeye bağlanarak koruyucu ve dekoratif bir katman sağlaması amaçlanmıştır. Ancak beton lekeleri, betonla reaksiyona giren bir asit kullanır ve betonu açarak lekeyi kabul eder. Bu, betonun kalıcı bir parçası olduğu için lekenin çatlayamayacağı, yıpranmayacağı veya solmayacağı anlamına gelir.

Beton lekenizden en iyi şekilde yararlanmak için, yüzeyin uygun şekilde hazırlanması ve temizlenmesi önemlidir. Aşındırıcı püskürtme  , ihtiyaçlarınıza bağlı olarak pürüzsüz yüzeyleri pürüzlendirebilen veya daha pürüzlü yüzeyleri düzleştirebilen çok yönlü bir endüstriyel temizleme tekniğidir.

Aşındırıcı kumlama ayrıca yüzey kirleticilerinin giderilmesi veya bir yüzeyi şekillendirmenin etkili bir yoludur. Kum püskürtme, yüzeylerin kalitesini iyileştirmek ve bunları endüstriyel bir alanda beton boyama ve diğer ağır hizmet boyama ve temizlemeye hazırlamak için yüksek basınçlı kum kullanan bir aşındırıcı püskürtme türüdür. Aşındırıcı püskürtme veya kumlama hizmetleri arıyorsanız, ücretsiz bir teklif için bugün bizimle 0216 449 94 01‘den iletişime geçin!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası