ARALIK 2021 Boya Rengi – RUBELIT Doğal Turmalin Kırmızı

Teknik olarak konuşursak, kış resmi olarak ayın sonuna kadar başlamaz, ancak bizim için takvim Aralık’a döner dönmez kış başlamış gibi geliyor. Hepimizin rahat hayatı kucakladığımız ve tatil sezonunun zengin ve sıcak renkleriyle kendimizi kuşattığımız yılın o zamanı. Yılın bu zamanının neşeli, eğlenceli enerjisi, Aralık ayının Ayın Rengi Rubellit seçiminin arkasındaki ilham kaynağıdır!

 

Tatilleri düşündüğünüzde, muhtemelen klasik bir parlak yakut kırmızısı hayal edersiniz. Bu yıl biraz daha koyu mor-kırmızı tonuna sahip Rubellite ile biraz değiştirmeye karar verdik. Sofistike ve lüks hissettiren muhteşem bir gölge. Bu parlak kırmızı, tatil dekoru için mükemmeldir, ancak aynı zamanda her mevsimde mükemmel bir şekilde evde hissettirir.

 

Bir değerli taş olarak, Rubellit çok güzel özelliklere sahiptir. İnsanlara güç ve canlılık getirdiği söylenir ve ayrıca insanlar size çok ihtiyaç duyduğunda size bir enerji artışı sağlamaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda coşku, ilham ve dürtü duygularıyla da ilişkilidir. Sağlık ve zindelik açısından bakıldığında, taşıt tutmasına yardımcı olduğu, saç ve tırnakları sağlıklı ve parlak tuttuğu ve dolaşım için iyi olduğu söylenir.

Oldukça cesur bir renk olduğundan, Rubellit en iyi kremsi beyazlar, buğday tonları ve koyu gri gibi daha yumuşak nötr renklerle eşleştirilir. Biraz daha cesur bir şey için, onu mürekkepli siyah bir vurgu ve açık kahverengi bir gölge ile eşleştirebilirsiniz. Hangi renk paletini seçerseniz seçin, fikir, Rubellite’ın gerçekten öne çıkmasını sağlayan daha sessiz tonlarla denge oluşturmaktır.

Bu göz alıcı kırmızı tonunu, alanınıza biraz canlı enerji katmak için rahat bir oturma odasında veya aile odasında vurgu duvarı olarak kullanma fikrini seviyoruz. Eğlenmek için şık bir alan yaratmak istiyorsanız, resmi bir yemek odası veya oturma odasında boydan boya duvar rengi olarak deneyin. Ayrıca, bir miras evinde veya Viktorya esintili bir evde dış cephe boya rengi olarak inanılmaz göründüğünü görebiliriz. Eviniz kesinlikle blokta göze çarpan olurdu!

 

Rubelite’i kendi evinizde denemeye hazır mısınız? Boyacı ustası hizmeti, vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olmaya hazır! Biz onu evinizin herhangi bir parçası için mükemmel boya rengi olduğunu düşünüyorum. Ücretsiz teklifinizi planlamak için bizi 0216 449 94 01‘den hemen arayın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası