Antik Boyama Hizmeti

Antik Boyama Hizmetleri, Antik Ev ve İşyeri Duvar Boyama, Antik Metal Boyama, Antik Mobilya Boyama ustaları İstanbul'da profesyonel hizmet.

Teknik İpucu # 1: Bu teknikleri, yüzeyi düzgün bir şekilde hazırladığınız sürece boyanabilir herhangi bir yüzey üzerinde uygulayabilirsiniz. Büyük projelerle uğraşmadan önce küçük bir parça üzerinde alıştırma yapın veya ilerlemeden önce daha büyük bir projenin fark edilemeyen küçük bir bölümünde farklı temel katlar, renkler ve antika boyama tekniklerini deneyin.

2. Teknik İpucu: Antik boyama projenize başlamadan önce tüm araç ve gereçlerinizi bir araya getirerek başlayın. Tekniğe bağlı olarak bir boya tepsisine, lateks veya alkid boyalara, boya fırçalarına, bir taban kaplamasına ve bir sızdırmazlık maddesine, zımpara kağıdına ve koruyucu güvenlik donanımına ihtiyacınız olacak.

Teknik İpucu # 3: Boyalar, boya fırçaları, sızdırmazlık malzemeleri , ölçüm aletleri ve diğer öğeler için maliyetleriniz, kullandığınız antika boyama tekniklerinin türüne bağlı olarak 400 ila 800 TL. arasında olacaktır.

Teknik İpucu # 4: Projenizi bitirmek için bir hafta sonu ayırın. Bu, size her şeyi doğru bir şekilde hazırlamanız için yeterli zaman bırakacak ve her adım arasında farklı boya katmanlarının yeterince kurumasına izin verecektir.

Teknik İpucu # 5: Tüm araç ve gereçlerinizi topladıktan sonra, projenizin boyayacağınız tüm parçalarını yerleştirin. Bir mobilya parçası üzerinde antika boyama teknikleri kullanıyorsanız, başlamadan önce mümkün olduğunca ayırın, özellikle ulaşılması zor noktalar varsa veya antik boya yapamayacağınız bölümler varsa.

Teknik İpucu # 6: Bir gardırop veya duvar gibi geniş bir alanı antika olarak boyuyorsanız, eşit bir kapsama alanı elde etmek için bir elektrikli boya püskürtücüsü kullanabilirsiniz. Güvenlik gözlükleri ve koruyucu giysiler giymeyi unutmayın!

Teknik İpucu # 7: Baz katınızı uygulamadan önce yüzeye yüksek kaliteli bir astar uyguladığınızdan emin olun. Lateks veya alkid astarlar, kullandığınız yüzeye bağlı olarak daha uygun olabilir. Bir sonraki antika boyama adımına geçmeden önce tamamen kurumasına izin verdiğinizden emin olun.

Teknik İpucu # 8: Bu teknikler genellikle hassasiyetle ilgili değildir. Onunla iyi eğlenceler. Boyanın bazı yerlerde diğerlerinden daha kalın olmasına izin verin. Özel efektler için süngerler veya paçavralar gibi boya katmanlarını uygulamak için rastgele uygulamalar ve benzersiz araçlar kullanın. Onunla eğlenin ve yaratıcılığınızın seçtiğiniz renkler ve desenlerle ortaya çıkmasına izin verin.

Bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz! Bu konuyla ilgili başka sorularınız varsa ister duvar antik boyama, isterseniz metal veya ahşap antik boyama konusunda lütfen bizimle 0216 449 94 01‘den iletişime geçin .

Rate this post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post