AĞUSTOS 2021 BOYA RENGİ – YEŞİL PERİDOT

İşte buradayız, yazın tam ortasında! Yılın bu zamanı hakkında sevilecek çok şey var ama şunu söylemeliyiz ki, yazla ilgili en sevdiğimiz şey dışarıda çok fazla zaman geçirmek. Aslında, Ağustos ayı için Ayın Rengi seçimimize ilham veren şey de buydu. Peridot yeşili tanışın!

 

İşte buradayız, yazın tam ortasında! Yılın bu zamanı hakkında sevilecek çok şey var ama şunu söylemeliyiz ki, yazla ilgili en sevdiğimiz şey dışarıda çok fazla zaman geçirmek. Aslında, Ağustos ayı için Ayın Rengi seçimimize ilham veren şey de buydu. Peridot'la tanışın!

 

Peridot yeşili bu ayın doğum taşı oldu, bu yüzden kolay bir seçim oldu! Değerli bir taş olarak, şefkat taşı olarak bilinir. İyi sağlık, güzel dinlendirici bir uyku getirdiği ve duygulara ve zihne denge getirmeye yardımcı olabileceği söylenir. Muhteşem yeşil renk ayrıca yaratıcılığa ilham verir ve ruh halinizi aydınlatır.

 

 

Peridot, yeşilin eşsiz bir tonudur – parıldayan, soluk yeşil renk bize sıcak bir günde serin bir çim parçasını hatırlatır. Güzel ve parlak olduğu için yaz için mükemmel bir gölgedir, aynı zamanda serinletici bir sakinleştirici unsura sahiptir. Aynı zamanda oldukça çok yönlüdür, çünkü hem nötrler hem de daha parlak renkler ile mükemmel bir şekilde eşleşir.

Her şeyi basit ve sofistike tutmak istiyorsanız, bu muhteşem Peridot yeşilini krem, bej ve koyu kömür gibi zengin nötrlerle eşleştirdiğinizde yanlış gidemezsiniz. Peridot’u ister duvarlarda, ister nötr zemine karşı bir renk patlaması olarak kullanın, kesinlikle dikkatleri üzerine çekecek klasik bir renk paleti. Biraz daha maceralı bir şey için, maviler, canlı beyaz, yumuşak pembe ve ince kırmızı ipuçları gibi diğer dünyevi renk patlamalarını getirin. (Karışıma biraz leopar deseni eklemek de harika bir dokunuş!)

 

Peridot, evinizin dışında da muhteşem bir görünüm olurdu! Doğru gölgede, bu muhteşem açık yeşil, inanılmaz bir allover boya rengi olacaktır. İnsanların dikkatini çekecek kadar parlaktır, ancak çevresiyle de iyi uyum sağlar. Modern bir görünüm için canlı beyaz kaplama ve canlı boyalı ön kapı ile eşleştirin.

 

Peridot yeşili boya rengini kendi evinizde denemeye hazır mısınız? Boyacı Ustası Hizmeti, vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olmaya hazır! Evinizin herhangi bir bölümü için mükemmel boya rengi olduğunu düşünüyoruz. Ücretsiz  teklifinizi planlamak için 0216 449 94 01‘i hemen arayın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası